Vučić: Samo je rat alternativa, a mi ga organski ne bismo preživeli

Nista nije laz.sve je istina.Cak se Sloba prvo dogovarao sa Tudjmanom,da podele BiH.Misa Brkic je mnogo puta Izjavljivao o toj Slobinoj prevari na VoA.

Pa to je očigledno, jer davanje hrvatskom delu Bosanske Krajine je vodilo ka tome , ali to nisu ispregovarali Milošević i Tuđman , već oni koji su odlučili kojih 20% Srbi moraju da daju i kome
Zato se vojska VRS povukla i ostavila nebranjen prostor

No vidimo da od toga nema ništa i da Vučić prečesto drži govore u Drvaru ... vidiš da se nekad i odustane .

Veće je pitanje ko je i zašto odustao ili nije , ili želi celu BiH ,a navodna podela je bila samo mamac .... to su pitanja , a ne lupetanja o nekim dokumentima datim na uvid bezveznjacima
 
Pa to je očigledno, jer davanje hrvatskom delu Bosanske Krajine je vodilo ka tome , ali to nisu ispregovarali Milošević i Tuđman , već oni koji su odlučili kojih 20% Srbi moraju da daju i kome
Zato se vojska VRS povukla i ostavila nebranjen prostor

No vidimo da od toga nema ništa i da Vučić prečesto drži govore u Drvaru ... vidiš da se nekad i odustane .

Veće je pitanje ko je i zašto odustao ili nije , ili želi celu BiH ,a navodna podela je bila samo mamac .... to su pitanja , a ne lupetanja o nekim dokumentima datim na uvid bezveznjacima
Bo te bezvezbjak i da se nosis bre.Video sam ta dokumenta i citao ih,a ti crkni.Zabole me.
 
Bo te bezvezbjak i da se nosis bre.Video sam ta dokumenta i citao ih,a ti crkni.Zabole me.

Ne znam kako da ti objasnim... tako neke papire podmetnu i kažu evo to je original

Bezveznjak taj "eksluzivitet" brani do debilizma ... i da ne bude zabune i ja sam bezveznjak , samo što ja ne bi verovala svačemu što baš meni daju na uvid .
Tačno znam šta ja mogu znati, a šta ne ... sve preko toga izaziva sumnju

Oni su tebi dali tačno ono što su kod tebe hteli da proizvedu - zamlatu koja veruje fake papiru i koja će posle da talambasa kako zna tajnu "naše propasti"

Da ti prosvetil - sve je to magla , razgrni je pa ćeš razumeti
 
Moram se izvinuti oboma.Sloba mi je slaba tacka.Zbog njega sam izgubio dobar deo zivota moje porodice i svoga,a i mnogih prijatelja,kojih danas nema.Govorio sam potpunu istinu.I kad mi jos neko kaze da lazem,pa kako da se ne rasrdim.nemam ja nista protiv onih koji su ga cenili.Moja je politika bila da svi zajedno zivimo normalno u svojoj drzavi.Nema veze ko je bio clan koje stranke,ali oni koji su napravili zlo ovom narodu su morali odgovarati.kada sam video da i ovi vode skoro istu politiku i da je njima dobro,a narodu opet isto,batalio sam clanstvo u stranci i rekao sam da nikada necu vise biti clan ni jedne stanke.Ipak bilo sta ti mislio,opet smo poceli da prezivljavamo,kao i u Slobino vreme,samo sto nema sankcija sa strane i nadam se da nece opet biti nekih ratova.
 
Poslednja izmena:
Narkomani sa dredovima iz Jamajke sto puse dzoint (oralni tip) priznali dilere zutog za drzavu. J.ebao im pas mater narkomansku i jednim i drugima. Treba pobiti g.ovna siptartska j.ebop im pas i oca i majku i onu Merkeloviu poslati u Gulag sto ih podrzava, svi da crknu.,

U onim kosama sto vezu dredove vremenom se zalegnu paraziti i crvi, ti paraziti su bili i u kosi narkomanske crkotine Boba Marlija.
 
Narkomani sa dredovima iz Jamajke sto puse dzoint (oralni tip) priznali dilere zutog za drzavu. J.ebao im pas mater narkomansku i jednim i drugima. Treba pobiti g.ovna siptartska j.ebop im pas i oca i majku i onu Merkeloviu poslati u Gulag sto ih podrzava, svi da crknu.,

U onim kosama sto vezu dredove vremenom se zalegnu paraziti i crvi, ti paraziti su bili i u kosi narkomanske crkotine Boba Marlija.
Hahaha, pa ti više pizdekaš zbog Jamajke nego zbog Slovenije. Zašto?
 
Onaj Žmirko nije sposoban voditi ni mjesnu zajednicu.
Si siguran?

Šta kaže tvoj omiljeni GFP za 2020? :kez:

Screenshot_20200221_023832.jpg
 
Pisalo je da daje,ali kada je trebalo da se ostvari,onda je promenio pricu.Lagao je i Zapad i Srbe.
Колико ја видим ти овде нешто препричаваш а ми не можемо да знамо да ли тотално лажеш ( што је могуће) или само лоше препричаваш. Слоба никада није био тако блесав да након потписивања то што је потписао не уради тако да ту могу бити две свари то никад није потписано или су постојали неки његови услови за које се испоставило да Америма не пада ни на крај памети то да испуне ( што је за њих нарочито последњих година постало уобичајено)
 

Back
Top