Vučić: Samo je rat alternativa, a mi ga organski ne bismo preživeli

Poruka
17.798
Oni minijaturnih mozgova su i 1914 i 1941 vjerovali da je to to, nema vise, kraj istorije.
Neće biti rata oko Kosova.

Može se više nazvati antiterorističkom operacijom.
Verovatno će nas merikanci zvati u pomoć kad se neki Šipos, povratnik iz Sirije, samoraznese tamo u Bonstilu.

Merikancima je bitniji autoput Niš - Priština od celokupne šiptarske bede na Kosovu.
 
Kakav rat ? Takve vrste bubica treba izbaciti iz glave.
Realno mi od prvog svetskog rata smo u svakom ratu poraženi i decimisani.
Čitao sam da nije bilo stradanja u dvadesetom veku mi bismo imali stanovnika kao Holandija. Danas imamo manje od sedam miliona sa tendencijom opadanja na nulu za dvesta godina, još jedan rat i na nuli smo za sto godina. U konačnici svejedno.
 
Realno mi od prvog svetskog rata smo u svakom ratu poraženi i decimisani.
Čitao sam da nije bilo stradanja u dvadesetom veku mi bismo imali stanovnika kao Holandija. Danas imamo manje od sedam miliona sa tendencijom opadanja na nulu za dvesta godina, još jedan rat i na nuli smo za sto godina. U konačnici svejedno.

Upravo tako, svejedno. Bolje umreti slobodan, nego živeti kao rob.
 
S'obzirom da su uvek najbolji ginuli da bi najgori posle jahali na vlasti mislim da je bilo kakav rat u startu poguban za Srbe.
Sada se isto desava u miru, najpametniji i najbolji bivaju progonjeni iz drzave od skarta koji je zaposeo drzavni aparat.
Srbija je jos uvek okupirana od jugoslovena stacioniranih u BG koji raseljavaju Srbe i Srbiju.
 

Back
Top