Quantcast

Vučić: Samo je rat alternativa, a mi ga organski ne bismo preživeli

Blues Brothers

Veoma poznat
Poruka
14.778

TONOLAN

Elita
Poruka
20.159
Oni minijaturnih mozgova su i 1914 i 1941 vjerovali da je to to, nema vise, kraj istorije.
Neće biti rata oko Kosova.

Može se više nazvati antiterorističkom operacijom.
Verovatno će nas merikanci zvati u pomoć kad se neki Šipos, povratnik iz Sirije, samoraznese tamo u Bonstilu.

Merikancima je bitniji autoput Niš - Priština od celokupne šiptarske bede na Kosovu.

Qing VIII

Primećen član
Poruka
688
Kakav rat ? Takve vrste bubica treba izbaciti iz glave.
Realno mi od prvog svetskog rata smo u svakom ratu poraženi i decimisani.
Čitao sam da nije bilo stradanja u dvadesetom veku mi bismo imali stanovnika kao Holandija. Danas imamo manje od sedam miliona sa tendencijom opadanja na nulu za dvesta godina, još jedan rat i na nuli smo za sto godina. U konačnici svejedno.

veliki krang

Legenda
Poruka
56.725
Realno mi od prvog svetskog rata smo u svakom ratu poraženi i decimisani.
Čitao sam da nije bilo stradanja u dvadesetom veku mi bismo imali stanovnika kao Holandija. Danas imamo manje od sedam miliona sa tendencijom opadanja na nulu za dvesta godina, još jedan rat i na nuli smo za sto godina. U konačnici svejedno.

Upravo tako, svejedno. Bolje umreti slobodan, nego živeti kao rob.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.057
S'obzirom da su uvek najbolji ginuli da bi najgori posle jahali na vlasti mislim da je bilo kakav rat u startu poguban za Srbe.
Sada se isto desava u miru, najpametniji i najbolji bivaju progonjeni iz drzave od skarta koji je zaposeo drzavni aparat.
Srbija je jos uvek okupirana od jugoslovena stacioniranih u BG koji raseljavaju Srbe i Srbiju.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.