Вучић признао Црногорску православну цркву! (ВИДЕО)

Ne razume se Vucic mnogo u te izraze, rekao pa porekao.

Не, него је Вучић у дилу са Милом Ђукановићем и зато даје овакве изјаве, како би провукао две ствари. Прва, да је он неки помирљив човек, а друга да је режим Мила Ђукаовића тотално ок. Лаж је и једно и друго. Као и све што је везано за њега.

Овај дематни је стигао само зато што је његова изјава направила далеко већу штету у Србији него што је очекивао. Он очекује да му народ и даље верује, као овце чобанину, а истина је да се народ полако буди када су у питању његове лажи. Још неки му крајичком срца верују, иако им мозак јасно каже да је АВ највећи издајник од неолита и Винче, па све до данас.

Неће моћи то још дуго.
 
На последњем референдуму 2015.год. 62% грађана Црне Горе изјаснило се да говоре Српски језик.

И сад треба да лажемо себе (као сви *******и дебили) да тих 62 % Црногораца се осећају као Срби?

На нашу жалост, истина је мало болнија, али *******и нису у стању да виде истину ни да их лупи по носу.
 
Рођени ујка Тадића је Јуре Францетић који је био оснивач усташке Црне Легије у Другом светском рату.

Čak ni rođeni sestrić Jure Francetića nije nikada izjavio da je Crnogorska crkva de jure i de fakto autokefalna.
 
И сад треба да лажемо себе (као сви *******и дебили) да тих 62 % Црногораца се осећају као Срби?

На нашу жалост, истина је мало болнија, али *******и нису у стању да виде истину ни да их лупи по носу.
Грађани Црне Горе и Србије славе исте Славе.
Петар Петровић Његош:" Ја сам Србин"
 
ujedinili su se 1918 , kao i drzave

drzave se razidjose , sto ne mogu i crkve

tihi je postavljao dokaze
vidim da si pametan i inteligentan, ali ako si srbin zapitaj se kako to da te rvati, sipci i muslimani uvek podrzavaju.meni kao da udare samar ako bi me podrzali
 
Грађани Црне Горе и Србије славе исте Славе.
Петар Петровић Његош:" Ја сам Србин"

Да. Све је то лепо. Међутим, све приче које ми овде на ПДФ Политика причамо су далеко компликованије од слике света коју си ти у стању да створиш у својој глави.

Ја баш волим да дискутујем са паметним *******има, али ти си, по мом скромном мишљењу глуп као тоцило и зато ћу гледати да избегавам твоје постове у будућности.

Хвала лепо. Збогом.
 
Да. Све је то лепо. Међутим, све приче које ми овде на ПДФ Политика причамо су далеко компликованије од слике света коју си ти у стању да створиш у својој глави.

Ја баш волим да дискутујем са паметним *******има, али ти си, по мом скромном мишљењу глуп као тоцило и зато ћу гледати да избегавам твоје постове у будућности.

Хвала лепо. Збогом.
Ти си глуп а не ја.
 
Не, него је Вучић у дилу са Милом Ђукановићем и зато даје овакве изјаве, како би провукао две ствари. Прва, да је он неки помирљив човек, а друга да је режим Мила Ђукаовића тотално ок. Лаж је и једно и друго. Као и све што је везано за њега.

Овај дематни је стигао само зато што је његова изјава направила далеко већу штету у Србији него што је очекивао. Он очекује да му народ и даље верује, као овце чобанину, а истина је да се народ полако буди када су у питању његове лажи. Још неки му крајичком срца верују, иако им мозак јасно каже да је АВ највећи издајник од неолита и Винче, па све до данас.

Неће моћи то још дуго.

Necu da nagadjam. Cinjenica je da de jure nije, jer nisu svi delovi Mitropolije bili u rukama nekadasnje crnogorske drzave, a i to tada je bilo iz najboljih namera i u saglasju sa verom a ne ovako kao sto Milo zeli, da "nakalemi" Crkvu na u sustini jednu ateisticku drzavu (citaj - vlast) pa kad nije uspeo podelom Crkve, sada ce konfiskacijom.

To su radili samo komunisti, ali sud istorije ostaje i danas i to je nesto van svakog razuma, van svakog savremenog Ustava (o sekularnosti drustva), i van svih ljudskih, verskih prava.
 
ti to ozbiljno?
Рођени ујак Бориса Тадића Јуре Францетић!
Борис Тадић је рођен 15. јануара 1958. године у Сарајеву (БиХ) од оца Љубе Тадића и мајке Невенке Францетић. Касније је овај детаљ, да му је мајка из усташке породице Францетић, промењен од стране безбедносних служби, за које је Борис ради(о), у Кићановић. Има и рођену сестру Вјеру.

Отац Бориса Тадића је из рата изашао са чином капетана ОЗН-е (Одељење за заштиту народа, претеча свих каснијих безбедносних служби СФРЈ, прим. ред.) и сејао је смрт међу Србима Пивљанског краја, те као носилац Партизанске споменице ускоро добија и чин пуковника ОЗН-е!
Друг Љуба се повлачи из Сарајева у Београд, где га шаљу да учествује у писању новог програма партије (КПЈ). По успешном завршетку писања новог програма, а на препоруку другова Едварда Кардеља и Вељка Влаховића, Љуба постаје редован професор филозофије, политике и права (касније преиначено у социологија) на Филозофском факултету у Београду. Супруга Невенка се запошљава као неуропсихијатар у Палмотићевој улици у Београду.
 
Ovo je tako 2008 godina.
Тадић је узео 5 000 000 милиона долара за хапшење Радована Караџића. Борис Тадић, Снежана Маловић, Миодраг Мики Ракић и Владимир Вукчевић држали су Радована Караџића три дана тајно у притвору како би наплатили милионску награду коју су САД расписале за његово хапшење!
Реч је о уцени коју је расписала америчка владина организација „Риворд фор џастис“ („Награда за правду“). Американци овај новац исплаћују директно особи која донесе информацију и омогући хапшење бегунца, а према правилима, „добитник“ може сам да одлучи када ће, у којој земљи и у којој валути преузети награду.
 
Какав деманти кад је јавно на телевизији рекао да Црногорска православна црква постоји де јуре и де факто?

Имаш на Јутуб снимак и овде је неко поставио.
Јесте изјавио, само што ви нисте схватили суштину те изјаве, него је као Комшија, по потреби- тумачите онако како вам се допада. :lol:
А ја нећу да вам објасним ту суштину, јер ме баш забавља да читам глупости које овде ваљате...:mrgreen:
 
Већи издајник није шетао овим нашим простором од неолита и Винчанске цивилизације до данашњег дана 24.12.2019. године.

Šta onda reći za ŽUTU vlast koja je bombardovanje 99-te nazivala NATO-KAMPANJA?
Ni jedna televizija i list nije smeo da izjavi da je to bila AGRESIJA, već KAMPANJA ?
Za svih 12 godina vlasti ?

Bitku na Košarama niko nije smeo nigde da pomene ?
 
Тадић је узео 5 000 000 милиона долара за хапшење Радована Караџића. Борис Тадић, Снежана Маловић, Миодраг Мики Ракић и Владимир Вукчевић држали су Радована Караџића три дана тајно у притвору како би наплатили милионску награду коју су САД расписале за његово хапшење!
Реч је о уцени коју је расписала америчка владина организација „Риворд фор џастис“ („Награда за правду“). Американци овај новац исплаћују директно особи која донесе информацију и омогући хапшење бегунца, а према правилима, „добитник“ може сам да одлучи када ће, у којој земљи и у којој валути преузети награду.
Јбг, 30 сребрњака су чак и Јуду прославили кроз историју...:mrgreen:
 
Šta onda reći za ŽUTU vlast koja je bombardovanje 99-te nazivala NATO-KAMPANJA?
Ni jedna televizija i list nije smeo da izjavi da je to bila AGRESIJA, već KAMPANJA ?
Za svih 12 godina vlasti ?

Bitku na Košarama niko nije smeo nigde da pomene ?

О чему ти причаш?

Знаш ли шта је овде тема?
 
Не, него је Вучић у дилу са Милом Ђукановићем и зато даје овакве изјаве, како би провукао две ствари. Прва, да је он неки помирљив човек, а друга да је режим Мила Ђукаовића тотално ок. Лаж је и једно и друго. Као и све што је везано за њега.

Овај дематни је стигао само зато што је његова изјава направила далеко већу штету у Србији него што је очекивао. Он очекује да му народ и даље верује, као овце чобанину, а истина је да се народ полако буди када су у питању његове лажи. Још неки му крајичком срца верују, иако им мозак јасно каже да је АВ највећи издајник од неолита и Винче, па све до данас.

Неће моћи то још дуго.

Ali nikakav demanti nije ni dat. Demanti podrazumeva neko razjašnjenje , recimo da su objavili kako je Vučić pod Crnogorskom pravoslavnom crkvom podrazumevao Mitropoliju crnogorsku ili da je podrazumevao Mitropoliju iz davnih vremene (pre 1918) koju su kadkad i nazivali Crnogorskom crkvom. . Međutim oni demantuju iskretanje suštine (koji idiotizam) pa to što je izjavio da je Crnogorska pravoslovna crkva de jure i de fakto autokefalna nije suština njegove izjave već nešto drugo.

Perica - Janko je jako debeo čovek ali to ne znači da on ne može biti dobar trkač na 800 metara jer bilo je dosta debelih koji su brzo trčali tu trku.
Đaci - Perica je izjavio da je Janko debeo
Peričini roditelji - Demantujemo izjavu đaka , suština Peričine izjave je izokrenuta, a ona je ( šuština) da i debeli ljudi mogu brzo da trče.
 
Poslednja izmena:
Da se ne lažemo. Vlastima u CG su potrebne pare. Pare od dobrovoljnih priloga i naplate usluge crkve od krštenja i vjenčavanja. Sigurno planiraju neki hotelski kompleks praviti blizu manastira Sveti Vasilije Ostroški i uzimati lovu što od turizma što od priloga. Valja im vraćati kredit za auto put.
para ima dovoljno...duvan, droga i ostali šverc...ali, gazde ih stisnule...tu je problem
 
Ti si iz CG.Upoznat si. jel se neko prosle godine krstio kod tog Mirasa ili sahranjivao ,vencavao. Jel iko stvarno veruje u tu crkvu?
Moj prijatelj se vjenčao tamo prije petnaest godina i rekao mi je da je Vladika Mihailo skoro samo o politici pričao, mjesto da se bavi religijiom. Pričao je kako će biti Crna Gora nezavisna itd. Svi su oni bili za nezavisnost, ali nisu tim povodom pošli kod njega. Nije im se svidjelo.
Prije skoro 20 godina, ja sam śedio u kafić (napolje) ispred dvora Kralja Nikole i vidim Mihaila kako sa još par ljudi užurbano ide prema Manastiru. On zastade na centar trga, reče nešto put nas i mahnu rukom da krenemo za njim. Niko nije krenuo za njim, a svi na Cetinje podržavaju ideju autokefalne Crnogorske Crkve. Poslije sam na TV Dnevnik vidio kako je on izvršio "napad" na Manastir, ali ga je policija spriječila u tome.

Čovjek nema podršku ni kod najpatriotskijeg dijela crnogorskog stanovništva (uključujući mene).
 

Back
Top