Vučić: "Priština planira opšti napad na sever Kosova 1. oktobra. Naš odgovor će biti ubitačan"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.366

Vučić: "Priština planira opšti napad na sever Kosova 1. oktobra. Naš odgovor će biti ubitačan"​


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti povodom novih odluka Prištine.
IZVOR: B92 SREDA, 29.06.2022. | 19:50


Podeli
FOTO TANJUG/ MILOS MILIVOJEVIC/ bg























FOTO TANJUG/ MILOS MILIVOJEVIC/ bg​
Odluke se tiču zabrane srpske lične karte i nakon 30. septembra ukidanja važenja registarskih oznaka sa imenima srpskih gradova "KM", "GL", "PR", "UR" i drugima, uz najavu da će nakon tog roka ta vozila biti oduzimana.

Udarne vesti​


Predsednik je rekao da kad se govori o Ukrajini svima su puna usta teritorijalnog integriteta, a kada se pomene Rezolucija 1244 mnogi gledaju u daljinu kao da ne razumeju o čemu se radi.

"Tom Rezolucijom se predviđa i povrata srpskih snaga na Kosovo. A sada da pitam kada će to da bude. Ovo se dešava zato što su bahati i arogantni, a mi nemamo nuklearno oružje ni naftu, pa mogu da nam rade šta hoće. Naš narod, razgovarao sam sa predstavnicima Srpske liste, neće to više da trpi. Neće da trpi upade njihovih jedinica. Dali su rok, i Priština planira opšti napad na sever Kosova 1. oktobra. I to narod treba da zna", jasan je bio Vučić.

Zaključio je i da "niko ništa ne nudi".

"Traže među Srbima ko će da ide protiv svog naroda na Kosovu i Metohiji. Naš odgovor biće trezven, ali ubitačan i istinit. Mi vojne akcije nećemo da preduzimamo, ali ih molim da ne otimaju imovinu našem narodu, i da ne pokušavaju da ih proteraju. Molimo te moćne i silne. I verujem da imaju dovoljno vremena do 30. septembra da tri puta razmisle hoće li to da rade ili neće", rekao je predsednik.



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=06&dd=29&nav_category=640&nav_id=2178000


Opa Djurdjo . Vucic ide Djindjicevim stopama i poziva se na rezoluciju 1244 SB UN .

Da li ce poceti rat 1. oktobra sta mislite izmedju nas i Siptara?
 
Није Шиптарима јасно да не може ништа за нешто.
Пошто земљу ми Срби не продајемо, евентуално може размена територија:
Део Косова за излазак на море.

Pravedna razmena teritorija .jpg
 
Vidite...rat izmedju Srbije i naseljenih albanaca na Kosovu bi trajao max 15 dana. Toliki je odnos u vojnoj snazi i naoruzanju i toliko bi trebalo da se Kosovo ocisti od albanaca koji su posle 1945 okupirali Kosovo uz blagoslov Hrvata Josipa Broza Tita.
I Svi bi cutali osim Amera, Engleza i Nemaca koji tu imaju iskljucivo vojne interese a za albance kao albance ih zabole ona stvar.
 

Vučić: "Priština planira opšti napad na sever Kosova 1. oktobra. Naš odgovor će biti ubitačan"​


Da li ce poceti rat 1. oktobra sta mislite izmedju nas i Siptara?
Neće. Vučić sa Ramom gradi Open Balkan, on mu je brat, sam je to izjavio :kafa:
 

Vučić: "Priština planira opšti napad na sever Kosova 1. oktobra. Naš odgovor će biti ubitačan"​


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti povodom novih odluka Prištine.
IZVOR: B92 SREDA, 29.06.2022. | 19:50


Podeli


FOTO TANJUG/ MILOS MILIVOJEVIC/ bg

























FOTO TANJUG/ MILOS MILIVOJEVIC/ bg​

Odluke se tiču zabrane srpske lične karte i nakon 30. septembra ukidanja važenja registarskih oznaka sa imenima srpskih gradova "KM", "GL", "PR", "UR" i drugima, uz najavu da će nakon tog roka ta vozila biti oduzimana.

Udarne vesti​


Predsednik je rekao da kad se govori o Ukrajini svima su puna usta teritorijalnog integriteta, a kada se pomene Rezolucija 1244 mnogi gledaju u daljinu kao da ne razumeju o čemu se radi.

"Tom Rezolucijom se predviđa i povrata srpskih snaga na Kosovo. A sada da pitam kada će to da bude. Ovo se dešava zato što su bahati i arogantni, a mi nemamo nuklearno oružje ni naftu, pa mogu da nam rade šta hoće. Naš narod, razgovarao sam sa predstavnicima Srpske liste, neće to više da trpi. Neće da trpi upade njihovih jedinica. Dali su rok, i Priština planira opšti napad na sever Kosova 1. oktobra. I to narod treba da zna", jasan je bio Vučić.


Zaključio je i da "niko ništa ne nudi".

"Traže među Srbima ko će da ide protiv svog naroda na Kosovu i Metohiji. Naš odgovor biće trezven, ali ubitačan i istinit. Mi vojne akcije nećemo da preduzimamo, ali ih molim da ne otimaju imovinu našem narodu, i da ne pokušavaju da ih proteraju. Molimo te moćne i silne. I verujem da imaju dovoljno vremena do 30. septembra da tri puta razmisle hoće li to da rade ili neće", rekao je predsednik.



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=06&dd=29&nav_category=640&nav_id=2178000


Opa Djurdjo . Vucic ide Djindjicevim stopama i poziva se na rezoluciju 1244 SB UN .

Da li ce poceti rat 1. oktobra sta mislite izmedju nas i Siptara?
Kao i uvek do sada neće biti ništa.
 
Није Шиптарима јасно да не може ништа за нешто.
Пошто земљу ми Срби не продајемо, евентуално може размена територија:
Део Косова за излазак на море.

Pogledajte prilog 1179208
oooooh, jesmo li dotale stigli? :hahaha1:
 
Волео бих када би се Пиццццццоусти залетео и напао Косово. То би био глогов колац у лешину тзв."српског национализма" која се од деведесетих повремено кези плашећи децу.
 

1656560611887.png

Kurti: Uredili smo ulazak građana sa srpskim dokumentima i omogućili preregistraciju vozila


Kurti: Uredili smo ulazak građana sa srpskim dokumentima i omogućili preregistraciju vozila 1


Kosovski premijer Aljbin Kurti izjavio je da je kosovska vlada današnjom odlukom uredila ulazak na Kosovo za građane koji imaju lična dokumenta koja je izdala vlast u Srbiji, kao i automobile srpskih registarskih oznaka.

„Odlukom Vlade danas smo uredili državni granični prelaz za građane s ličnim dokumentima koje su izdale vlasti Srbije, kao i automobile srpskih registarskih oznaka. Svakoj osobi koja se pojavi za prelazak državne granice s ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaju vlasti Srbije na graničnim prelazima biće obezbeđen deklaracioni list koji privremeno zamenjuje korišćenje tog dokumenta“, naveo je Kurti na Fejsbuku.

Dodao je da vozila sa srpskim registarskim tablicama koja bi da uđu na Kosovo i kreću se po Kosovu moraju i dalje da imaju nalepnicu stavljenu preko dela sa državnim simbolom Srbije.

Kurti kaže da je drugom odlukom kosovska vlada omogućila registraciju vozila u RKS tablice za sva vozila s registarskim oznakama „PR“, „KM“, „PZ“, „GL“, „UR“, „PE“, „DA“ i da će prijave trajati od 1. avgusta do kraja septembra 2022.
 

Vučić: "Priština planira opšti napad na sever Kosova 1. oktobra. Naš odgovor će biti ubitačan"​


"Traže među Srbima ko će da ide protiv svog naroda na Kosovu i Metohiji. Naš odgovor biće trezven, ali ubitačan i istinit. Mi vojne akcije nećemo da preduzimamo, ali ih molim da ne otimaju imovinu našem narodu, i da ne pokušavaju da ih proteraju. Molimo te moćne i silne. I verujem da imaju dovoljno vremena do 30. septembra da tri puta razmisle hoće li to da rade ili neće", rekao je predsednik.

Steta sto Alfred Nobel nije u svoju ostavstinu ubacio i nagradu za lupetanje i baljezganje.. Ovaj zvalavi bi se okitio sa barem pet, sest..

Znamo da je 1999 godine dok su padale bombe po Srbiji, on onako "trezveno, ali ubitacno" uleteo u stan od 120 kvadrata.. Kakav li sada "ubitacni odgovor" sprema ?
 

Vučić: "Priština planira opšti napad na sever Kosova 1. oktobra. Naš odgovor će biti ubitačan"​


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti povodom novih odluka Prištine.
IZVOR: B92 SREDA, 29.06.2022. | 19:50


Podeli


FOTO TANJUG/ MILOS MILIVOJEVIC/ bg

























FOTO TANJUG/ MILOS MILIVOJEVIC/ bg​

Odluke se tiču zabrane srpske lične karte i nakon 30. septembra ukidanja važenja registarskih oznaka sa imenima srpskih gradova "KM", "GL", "PR", "UR" i drugima, uz najavu da će nakon tog roka ta vozila biti oduzimana.

Udarne vesti​


Predsednik je rekao da kad se govori o Ukrajini svima su puna usta teritorijalnog integriteta, a kada se pomene Rezolucija 1244 mnogi gledaju u daljinu kao da ne razumeju o čemu se radi.

"Tom Rezolucijom se predviđa i povrata srpskih snaga na Kosovo. A sada da pitam kada će to da bude. Ovo se dešava zato što su bahati i arogantni, a mi nemamo nuklearno oružje ni naftu, pa mogu da nam rade šta hoće. Naš narod, razgovarao sam sa predstavnicima Srpske liste, neće to više da trpi. Neće da trpi upade njihovih jedinica. Dali su rok, i Priština planira opšti napad na sever Kosova 1. oktobra. I to narod treba da zna", jasan je bio Vučić.


Zaključio je i da "niko ništa ne nudi".

"Traže među Srbima ko će da ide protiv svog naroda na Kosovu i Metohiji. Naš odgovor biće trezven, ali ubitačan i istinit. Mi vojne akcije nećemo da preduzimamo, ali ih molim da ne otimaju imovinu našem narodu, i da ne pokušavaju da ih proteraju. Molimo te moćne i silne. I verujem da imaju dovoljno vremena do 30. septembra da tri puta razmisle hoće li to da rade ili neće", rekao je predsednik.



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=06&dd=29&nav_category=640&nav_id=2178000


Opa Djurdjo . Vucic ide Djindjicevim stopama i poziva se na rezoluciju 1244 SB UN .

Da li ce poceti rat 1. oktobra sta mislite izmedju nas i Siptara?

Tihi, lozi vas Musliu kao mlade majmune, da prostis.

Imas drugi naslov iz novina od pre neki dan: BICE BOLJE OD DECEMBRA

Znaci stalno zadaje neke datume kroz X meseci ili godina, koje mi, jel', MAJMUNI, treba da cekamo pa cemo da vidimo - da li ce biti rata, da li ce biti bolje ili gore, da li ce da potegne oruzje itd. A uglavnom nista nije bilo od tih najava.

Jel' lepo rekao MI VOJNE AKCIJE NECEMO DA PREDUZIMAMO - citirano iz tvog posta? Zasto nije rekao "BRANICEMO PRAVA SRPSKOG ZIVLJA SVIM SREDSTVIMA"? Pa neka onda ta druga strana razmislja sta znace sva sredstva, a nisi pomenuo ni rat ni oruzje.

IZDAJNIK!!! Nista drugo nego IZDAJNIK.
 

Vučić: "Priština planira opšti napad na sever Kosova 1. oktobra. Naš odgovor će biti ubitačan"​


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti povodom novih odluka Prištine.
IZVOR: B92 SREDA, 29.06.2022. | 19:50


Podeli


FOTO TANJUG/ MILOS MILIVOJEVIC/ bg

























FOTO TANJUG/ MILOS MILIVOJEVIC/ bg​

Odluke se tiču zabrane srpske lične karte i nakon 30. septembra ukidanja važenja registarskih oznaka sa imenima srpskih gradova "KM", "GL", "PR", "UR" i drugima, uz najavu da će nakon tog roka ta vozila biti oduzimana.

Udarne vesti​


Predsednik je rekao da kad se govori o Ukrajini svima su puna usta teritorijalnog integriteta, a kada se pomene Rezolucija 1244 mnogi gledaju u daljinu kao da ne razumeju o čemu se radi.

"Tom Rezolucijom se predviđa i povrata srpskih snaga na Kosovo. A sada da pitam kada će to da bude. Ovo se dešava zato što su bahati i arogantni, a mi nemamo nuklearno oružje ni naftu, pa mogu da nam rade šta hoće. Naš narod, razgovarao sam sa predstavnicima Srpske liste, neće to više da trpi. Neće da trpi upade njihovih jedinica. Dali su rok, i Priština planira opšti napad na sever Kosova 1. oktobra. I to narod treba da zna", jasan je bio Vučić.


Zaključio je i da "niko ništa ne nudi".

"Traže među Srbima ko će da ide protiv svog naroda na Kosovu i Metohiji. Naš odgovor biće trezven, ali ubitačan i istinit. Mi vojne akcije nećemo da preduzimamo, ali ih molim da ne otimaju imovinu našem narodu, i da ne pokušavaju da ih proteraju. Molimo te moćne i silne. I verujem da imaju dovoljno vremena do 30. septembra da tri puta razmisle hoće li to da rade ili neće", rekao je predsednik.



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=06&dd=29&nav_category=640&nav_id=2178000


Opa Djurdjo . Vucic ide Djindjicevim stopama i poziva se na rezoluciju 1244 SB UN .

Da li ce poceti rat 1. oktobra sta mislite izmedju nas i Siptara?
"nikakve vojne akcije necemo preduzimati.........." zato smo i dogurali dovde.
Zapad razume samo vojne akcije, tako da se pozivanje na "trezvene odgovore koji ce biti ubitacni i istiniti" daju odresene ruke americkim slugama siptarima.
 
Tihi, lozi vas Musliu kao mlade majmune, da prostis.

Imas drugi naslov iz novina od pre neki dan: BICE BOLJE OD DECEMBRA

Znaci stalno zadaje neke datume kroz X meseci ili godina, koje mi, jel', MAJMUNI, treba da cekamo pa cemo da vidimo - da li ce biti rata, da li ce biti bolje ili gore, da li ce da potegne oruzje itd. A uglavnom nista nije bilo od tih najava.

Jel' lepo rekao MI VOJNE AKCIJE NECEMO DA PREDUZIMAMO - citirano iz tvog posta? Zasto nije rekao "BRANICEMO PRAVA SRPSKOG ZIVLJA SVIM SREDSTVIMA"? Pa neka onda ta druga strana razmislja sta znace sva sredstva, a nisi pomenuo ni rat ni oruzje.

IZDAJNIK!!! Nista drugo nego IZDAJNIK.

...и онда као "РУСИ НАМ НЕ ПОМОГНУ", а и како би помагали када за ту помоће је потребан ЗВАНИЧАН ПОЗИВ ВРХА ДРЖАВЕ, написмено лепо, са потписима Председника Скупштине Србије и Председника Републике....и зашто би нам уопште помагали на крају крајева када су те таблице и личне карте договорене још 2016-е у разради БРИСЕЛСКОГ СПОРАЗУМА?!

...и после када нас као Руси оставе на цедилу, он изађе на ТВ и каже
"ето видите за кога се ви жртвујте, хоћете хладну зиму а они нама нож у леђа!"

И лепо своје СНС-овце преведе на АНТИ-РУСКУ страну....

Мудро и лукаво! Као да га лукави сам учи томе!
 
Poslednja izmena:
...и онда као "РУСИ НАМ НЕ ПОМОГНУ", а и како би помагали када за ту помоће је потребан ЗВАНИЧАН ПОЗИГ ВРХА ДРЖАВЕ, написмено лепо, са потписима Председника Скупштин Србије и Председника Републике....и зашто би нам уопште помагали на крају крајева када су те таблице и личне карте договорене још 2016-е у разради БРИСЕЛСКОГ СПОРАЗУМА?!

...и после када нас као Руси оставе на цедилу, он изађе на ТВ и каже
"ето видите за кога се ви жртвујте, хоћете хладну зиму а они нама нож у леђа!"

И лепо своје СНС-овце преведе на АНТИ-РУСКУ страну....

Мудро и лукаво! Као да га лукави сам учи томе!

Sve se slazem, ali MI treba da na to reagujemo i sprecimo izdajnika. Stavise, to ocekujem najvise od samih njegovih glasaca, ako su vec mahom patriote kako to pominju neki umereniji politicari suverenisticko-tradicionalne orijentacije.

Jer on kad potpise nezavisnost KiM i uvede sankcije Rusiji, mi mozemo da pocnemo da gasimo svetlo ovde u Srbiji. Ko ne shvata u kojoj smo situaciji, mozda cak mogu da kazem da je i srecan - ono, blagosloven u neznanju. Dok ne krene pakao.
 
Sve se slazem, ali MI treba da na to reagujemo i sprecimo izdajnika. Stavise, to ocekujem najvise od samih njegovih glasaca, ako su vec mahom patriote kako to pominju neki umereniji politicari suverenisticko-tradicionalne orijentacije.

Jer on kad potpise nezavisnost KiM i uvede sankcije Rusiji, mi mozemo da pocnemo da gasimo svetlo ovde u Srbiji. Ko ne shvata u kojoj smo situaciji, mozda cak mogu da kazem da je i srecan - ono, blagosloven u neznanju. Dok ne krene pakao.

1. Неће он НИКАД потписати независност, како то не разумеш?!
АЛИ ће зато учинити СВЕ да је у стварности имају и да буду ДЕО ВЕЛИКЕ АЛБАНИЈЕ.
Косово* никад неће бити независно јер је већ део ВЕЛИКЕ АЛБАНИЈЕ.

2. Овај глуп народ је врло лако окренути против Русије, јер је глуп....има домет мозга ко златна рибица, 3 секунде...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top