Вучић председник свих грађана Србије или само Рома?

Pa ti glasaj za Djilasa on je hteo da isrebi Rome svojevremeno. ;)

Јао , хтео да их истреби што их је изместио из нехигијенских услова ..одговарао им је док им је давао новац и тако и сви остали ..код Цигана нема сентимента , нити идеологије , гласају и подржавају оног ко им да новац

код Цигана нема сентимента , нити идеологије , гласају и подржавају оног ко им да новац
Vidis kako lupas napamet. Romi su jedan strastven narod sa puno sentimenta, koji se moze osetiti i u njihovoj muzici i mnogo cemu drugom.
Oni su mnogo doprineli nasoj naciji glupo je sto ih mrzis.

Vidis kako lupas napamet. Romi su jedan strastven narod sa puno sentimenta, koji se moze osetiti i u njihovoj muzici i mnogo cemu drugom.
Oni su mnogo doprineli nasoj naciji glupo je sto ih mrzis.

Никог ја не мрзим , ја само не желим да им поклањам свој новац , да ја радим а они да се ку.рче и живе на мојој грбачи .

Никог ја не мрзим , ја само не желим да им поклањам свој новац , да ја радим а они да се ку.рче и живе на мојој грбачи .
Ama rekoh ti, kako te ta manjinska populacija ,,pljacka"??
Daj, nemoj da sakrivas svoj sovinizam iza navodne borbe protiv pljacke. Za to se obrati na neku drugu stranu.

Ne volim ih ni ja ne zbog boje koze nego mnogo su poceli da se kurce.
Sto @Zlatko 01 ne kaze nesto o tome u rodnom Krusevcu kako se ponasaju.
kao i svuda, samo je to malo oko glasanja, vise organizovano...sto se tice drpanja iz budzeta, opasniji su Srbi, koji su blize kasi...kod mene ima dosta Roma gastarbajtera, koji ce verovatno ostati na zapadu, kao i Srbi gastarbajteri...moj dobar drugar je Rom, zivi u Nemackoj...ne veruje, da se njegova deca da se vrate u Srbiju...iskrene receno, vecina Roma, kod mene su normalni gradjani ove drzave i patriote...ali, postoji grupacija koja se bavi prosjacenjem i poturanjem dece u kriminal...pored svakog marketa se prosjaci, sitne kradje i slicno...policija to ne sankcionise i tako se pravi problem

Drugovi rusofili, srbofili i ostala Romi, mir! Bez svadje! :D
nisi ti u pravu, vucic bitanga ucenjuje i krade glasove od roma, gledali smo svi onu zenu puniju u helankama na proslim izborima, zasluzila je zatvor, ajde ne pravi se zaboravan, nego opomeni rome da glasaju protiv aljeka izdajnika

usput ja ne znam zasto se ne hapse koji kradu glasove, ta romkinja je trebala da zaglavi corku! - secamo se svi, nemo' da trazim video!

Poslednja izmena:
nisi ti u pravu, vucic bitanga ucenjuje i krade glasove od roma, gledali smo svi onu zenu na proslim izborima, ajde ne pravi se zaboravan, nego opomeni rome da glasaju protiv aljeka izdajnika
Isto to radi i sa nasim penzionerima.
Da Vucic na sve manipulativne nacine pokusava da odrzi vlast, to je fakt. I to znam i tu nema dileme.
Samo to nema veze sa ovom temom koja je otvorena sa cisto sovinistickih pozicija.

Isto to radi i sa nasim penzionerima.
Da Vucic na sve manipulativne nacine pokusava da odrzi vlast, to je fakt. I to znam i tu nema dileme.
Samo to nema veze sa ovom temom koja je otvorena sa cisto sovinistickih pozicija.
ma, ne zanima me derle @Slavenska, samo ti kazem, sada dok je kampanja ja oplicem po vucicu, ali je ilegalno sto je ta romkinja radila podvodeci na samom izbornom mestu, na sam dan izbora, trebala je da bude uhapsena.
zna se kada nastupa izborna tisina, i onda ni ja nemam pravo ni da zucnem protiv izdajnika vuicica, ***** mu sve, ili postoje pravila, ili ne postoje... zbog vas takvih ja i ne glasam! ja tako necu da se igram.

аутроска тема

Ала је неко одрешио кесу ромској заједници у Србији , 'па и капом и шаком бране и подржавају актуелног председника ..на скоро свим сајтовима циганским поруке подршке Вучићу и то какве подршке у стилу "И живот за тебе председниче " "Вукови те твоји бране председниче"

ја сам просто ФРАПИРАНА количином улизивања , али кеса је одрешена и све док је тако "вукови" како Цигани себе називају ће да га бране а када се кеса завеже , онда ће да га поједу .вероватно ...

Мене заиста интересује , можда ја нисам упућена , да је Александар Вучић председник свих грађана Србије или само Рома?

Све циганске организације са севера Србије "Ромска част Рома Србије" па до Шумадије, Главни цигански бот Дејан Влајковић, на својим сајтовима , путем својих ботова и ромских коридинатора подржавају председника Србије ..мене само интересује колико смо за ово задовољство ми порески обвезници издвојили свог радничког труда и муке , пошто се ово финансира од нашег пореза ..

До када ћу ја као порески обвезник да плаћам Цигане да ботују за актуелну власт , не својом вољом , него насилно , отимају ми новац и дају Циганима да ботују за њих ..мука ми је
Botovaće dok god budu plaćali.

I srbocincari se prodaju kao cigani. Razlika skoro i da nema. I jedne i druge kupiš za jednog Vajferta.

Највише се продају тајкуни , они за сваке изборе овласте свог кандидата да им обезбеди све што је неопходно да би они неометано инвестирали , они су главни проблем овог друштва ..краду и све легално кроз свог представника у градској управи , они су Бог и батина , тајкуни а онда Роми а Срби су последња рупа на свирали

Највише се продају тајкуни , они за сваке изборе овласте свог кандидата да им обезбеди све што је неопходно да би они неометано инвестирали , они су главни проблем овог друштва ..краду и све легално кроз свог представника у градској управи , они су Бог и батина , тајкуни а онда Роми а Срби су последња рупа на свирали
Narod je uvek najveći krivac za svoju sudbinu.Tajkuni ce uvek imati svoj interes uvek i svugde.Srbi kao gradjani Srbije,etnicki Srbi ne postoje od velikih seoba.

Poslednja izmena:
Pa i Marinika i AV, oboje su na prodaju.

56DD3D1F-DC9A-4098-9AFE-59DDDD0D68BD.jpeg
11B08AE8-E3C0-4470-8829-33BEE27FDBC1.jpeg

Back