Вучић председник свих грађана Србије или само Рома?

Ne volim ih ni ja ne zbog boje koze nego mnogo su poceli da se kurce.
Sto @Zlatko 01 ne kaze nesto o tome u rodnom Krusevcu kako se ponasaju.

Запослели су све и понашају се као да смо им подчињени а када и ако уђемо у Еу биће још горе и биће горе и горе

Ne volim ih ni ja ne zbog boje koze nego mnogo su poceli da se kurce.
Svuda ima negativnih situacija i strana. Ali ne trrba osudjivati zbog toga ceo jedan narod. Evo ovde gde ja zivim je romska zajednica velika, ali to su uglavnom fini ljudi, lojalni Srbiji i njenom narodu.
Ima i bitangi i baraba, ali u kom to narodu nema, aj mi kazi?

лол

пази ову објаву са поменутог сајта

Romska Čast Roma Srbije
October 11 ·
BEZ OBZIRA NA NAŠE MEĐJUSOBNE NESUGLASICE SA ROMSKIM ORGANIZACIJAMA U BELGIJI.ONAJ KO PRETI ROMIMA BELGIJE, SMATRAMO I DA PRETI ROMIMA SRBIJE!NEĆEMO GLEDATI SEDETI I ĆUTATI! AKO NEKO BUDE DIRAO ROME U BELGIJI!NEGO ĆEMO REAGOVATI AKO TREBA I OTIĆI U BELGIJU U POMOĆ NAŠIM ROMIMA,NAŠEM NARODU.

IZDAO SAOPŠTENJE
PREDSEDNIK ALIJANSE ROMSKE ČASTI ROMA SRBIJE:KURINA SEBASTIJAN.

Нисам знала да је у току нека мобилизација Рома Србије и одлазак у бој у Белгију лол

лол

пази ову објаву са поменутог сајта

Romska Čast Roma Srbije
October 11 ·
BEZ OBZIRA NA NAŠE MEĐJUSOBNE NESUGLASICE SA ROMSKIM ORGANIZACIJAMA U BELGIJI.ONAJ KO PRETI ROMIMA BELGIJE, SMATRAMO I DA PRETI ROMIMA SRBIJE!NEĆEMO GLEDATI SEDETI I ĆUTATI! AKO NEKO BUDE DIRAO ROME U BELGIJI!NEGO ĆEMO REAGOVATI AKO TREBA I OTIĆI U BELGIJU U POMOĆ NAŠIM ROMIMA,NAŠEM NARODU.

IZDAO SAOPŠTENJE
PREDSEDNIK ALIJANSE ROMSKE ČASTI ROMA SRBIJE:KURINA SEBASTIJAN.

Нисам знала да је у току нека мобилизација Рома Србије и одлазак у бој у Белгију лол
I treba neko da isprasi te zapadnjacke belgijske fasiste!

Svuda ima negativnih situacija i strana. Ali ne trrba osudjivati zbog toga ceo jedan narod. Evo ovde gde ja zivim je romska zajednica velika, ali to su uglavnom fini ljudi, lojalni Srbiji i njenom narodu.
Ima i bitangi i baraba, ali u kom to narodu nema, aj mi kazi?
Nema vecih srbendi od vas romova bre.

Поента је да се злопотребљава новац пореских обвезника да би се куповали челни људи ромсих организација и да би они врбовали остале за гласање .
Da se samo romi kupuju..svedoci smo da su srbi pod sns veći cigani i od roma.

Поента је да се злопотребљава новац пореских обвезника да би се куповали челни људи ромсих организација и да би они врбовали остале за гласање .
Poenta je da pricas gluposti. U mojoj opstini, medju celnim ljudima Dveri su Romi. Pa znam jer ucestvujem u tome. I mnogi Romi ce glasati za njih, a protiv SNS.

Воле Вучића јер им даје новац мрзе Додика , са њиховог сајта
343664068_247064961138878_6011169954261095545_n.jpg

Цигани гласају за оно зашто им кажу њихови лидери , данас за овог , сутра за оног , то уопште није упитно .мени је упитан новац који се расипа на Цигане и њихове гласове јер је то новац пореских обвезника

Цигани гласају за оно зашто им кажу њихови лидери , данас за овог , сутра за оног , то уопште није упитно .мени је упитан новац који се расипа на Цигане и њихове гласове јер је то новац пореских обвезника
Stidi se svojih reci:

Back