VUČIĆ PREDLAŽE UVOĐENJE 8 RADNIH DANA U NEDELJI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
EPM_hNpX0AEmlVg.jpg
 
Nasa vlast je jako prilagodljiva...

Wu -Ling, ministar vojske....Wu - Chin predsednik....Ma - Lin ministar finansija Lon Char - ministar zdravlja

Lece grip kao interventna grupa..

Nisam ni znao da su se svi oni probisveti ponovo uglavili u vladu, pogledah spisak, pa dobro je Srbiji , moglo je i mnogo gore...
Ako su ovo vrh sposobnosti Srbije, onda je stvarno sreca te je ovako kako je...ovo su sve prevejani ,namazani , sebicni , makijavelisti bez treptaja...
 
Ta logika ne vazi....a i ovako imas nalete na pogranicne trgovine....
?? Kome od nas dvojice nešto nije jasno? Recimo da u Iloku nešto staje 3 evra, a u Bačkoj Palanci samo 1 evro, a nema carine, kontrole i naplate raznih harača! Jasno je da će se iz Iloka masovno, čak i peške ići u šoping u B. Palanku! A ovi u Iloku se mogu hebati, kome će da prodaju svoju robu!?
 
BEOGRAD, 24. januar 2020, – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da treba uvesti 8 radnih dana u nedelji.

– Ne razumem ideju o zabrani rada nedeljom. Ne razumem ni zašto sedmica ima samo 7 dana, od kojih su, pazite sad, dva dana neradna. Zašto bi se neko lišavao prava na rad, ako želi non stop da radi? Ako ja sebe ne uskraćujem za stalni rad, zašto bi se bilo koji građanin Srbije odrekao tog prava? – zapitao se Vučić i izneo ideju o osmodnevnoj nedelji – Kada saberete sve sate spavanja tokom jedne nedelje, dobijete barem još 2 cela dana koji se mogu iskoristiti za rad. Ali da ne kažu kako Vučić uvodi strogoću, neka bude samo jedan dan viška, znači 8 radnih dana. Sve preko 8 dana bilo bi neralno za nas Srbe koji ne volimo mnogo da radimo, već samo kukamo kako nam je teško. Neka Srbija bude prva koja će uvesti 8 dana u sedmici, od kojih bi se radilo 8 dana – kaže predsednik Srbije i nastavlja – Ja osećam kako meni nedostaje barem još jedan radni dan. Guši me nešto čim sednem malo da se odmorim. Dužan sam da građanima obezbedim ono što ja želim sebi, a to je veliki rad. Svaki građanin Srbije mora da ima zagarantovano osmodnevnonedeljno radno vreme – kaže predsednik – Znate, dokle god se mnogo radi, rezultati nisu toliko bitni. Ako se bilo ko nađe da ospori naše izjave o visokim platama ili da kaže “hej, pa ta vaša obećanja se nisu ostvarila”, samo mu treba reći “a koliko ti radiš druže?” ili “čujem da imaš i neradne dane” ili “lepo ti je jer možeš da odeš na odmor jednom godišnje, prijatelju” i ostaće bez argumenata – zaključio je Vučić.

– Aj’ zdravo, idem sad da radim – dodao je on.
https://www.informer.net/vucic-predlaze-uvodjenje-8-radnih-dana-u-nedelji/
od kad je subota neradna? To uveli komunisti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top