Vučić pravi "srpski blok"...

...

Posle "Open Balkana"... iz Mi6-SNS-UDBA Produkcije stiže novi hit!

"SRPSKI BLOK" :klap:


vecernje-novosti-830x0.jpg



On bi sad malo da glumi Tita...doduše kineska PVC verzija...ali tako mu naredili iz Londona...šta će...:zzzz:

On - Tito
A @Jugoslav Čvarak - Kardelj...(il Jovanka...:think:)

I sad će on (tj on kao Mi6 trbuhozborac...) reci "odlučno NE Staljinu..." :ceka:

I poslati Đuku na Goli otok...:eek:

...




ХАУС ОФ ВУЧИЖ

ГАМЕ ОН ТХРОНЕ


WINTER-IS-COMING.jpg
 
...

Posle "Open Balkana"... iz Mi6-SNS-UDBA Produkcije stiže novi hit!

"SRPSKI BLOK" :klap:


vecernje-novosti-830x0.jpg



On bi sad malo da glumi Tita...doduše kineska PVC verzija...ali tako mu naredili iz Londona...šta će...:zzzz:

On - Tito
A @Jugoslav Čvarak - Kardelj...(il Jovanka...:think:)

I sad će on (tj on kao Mi6 trbuhozborac...) reci "odlučno NE Staljinu..." :ceka:

I poslati Đuku na Goli otok...:eek:

...
Pravi se nova drzava ali nije mi jasno gde su tu hrvati
 

Veselinović za Danas: Formalizovanje postojeće saradnje SNS i desničarskih organizacija


Nenaslovljeni-dizajn-67.png


01. 09. 2022.

“Najavom formiranja Srpskog bloka, pristojne i normalne Srbije, Aleksandar Vučić konačno je otkrio da postoji plan da se formalizuje ono što već postoji. A to je saradnja i koordinacija između raznih desničarskih organizacija i stranaka i Srpske napredne stranke”, kaže za Danas Dobrica Veselinović , funkcioner “Ne davimo Beograd”.

Prema njegovim rečima partije, kao što su Dveri, Zavetnici, DSS ili pak opskurni projekti kao Miša Vacić, Levijatan i huliganske grupe, sve ove godine idu paralelno sa politikom SNS i na različite načine je podržavaju.

“Sasvim je prirodno da se oni svi ujedine u jednu organizaciju i slede primer preletanja Aleksandra Šapića, kako bi jasno i transparentno ponudili svoju politiku građanima, umesto dosadašnjeg dezavuisanja i sakrivanja”, ocenjuje Veselinović, a njegov stranački kolega Radomir Lazović dodaje da Vučićeva politika ima samo jedan cilj, da obezbedi da on, njegova porodica i ljudi bliski srpskoj naprednoj stranci pribave što veću korist i sačuvaju moć.
Prema Lazićevim rečima sve drugo je PR i zamajavanje ljudi.

“Niti je njima stalo do ljudskih prava, niti do nacionalnih interesa, već da sebi bliskima omoguće da za njih zakoni ne važe i da se bogate na ušrb javnog interesa. Ako to imamo na umu zaista je nebitno kakvu novu političku orgizaciju oni prave. Jedini izbor i pravi put svake opozicione stranke i organizacije u Srbiji mora biti suprotstavljanje ovoj politici destrukcije”, napominje Lazović.
 

1662095011571.png

Šarović: Srpski blok – tema kojom Vučić zabavlja javnost


Nemanja Šarović

02. sep 2022

Osnivač pokreta Ljubav, vera, nada Nemanja Šarović rekao je da je formiranje novog srpskog političkog bloka - tema kojom Aleksandar Vučić zabavlja javnost.

„On tako malo baca koske, malo pusti Đuku (Vladimira Đukanovića) da on baci kosku i onda sad svi treba da je glođemo i da se bavimo tim glupostima. Mislim da je Vučić stavio pod kontrolu srpsku političku scenu. On suštinski opoziciju nema, da se ne lažemo“, rekao je Šarović, prenosi Nova.rs.
Naveo je i da se nada da nećemo uvoditi sankcije Rusiji.

„Srpska privreda je na staklenim nogama. Ako bismo došli u situaciju da gas plaćamo deset puta skuplje nego sada, pobegli bi svi oni investitori kojima smo plaćali po sto hiljada evra za otvaranje jednog radnog mesta. Moramo gledati svoj interes“, zaključio je Šarović.
 

Back
Top