Vučić: Postavićemo Norvežane, da se "otkačimo" od partijsko-parazitskog sistema

Vučić: Postavićemo Norvežane, da se „otkačimo“ od partijsko-parazitskog sistema​


"Radimo sa Norvežanima i uložićemo novac za to. Oni će postati članovi naših nadzornih odbora i izvršnih organa", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić obrazlažući na konferenciji za novinare potrebe za energetskom stabilnošću Srbije i fiskalnom konsolidacijom preduzeća, navodeći da će to biti u naredna tri, četiri meseca.


Hoćemo, rekao je Vučić, da promenimo način upravljanja našim preduzećima.

„Hoćemo da se otkačimo od partijsko-parazitskog sistema, ne možete više da mi govorite da je postavljen partijski čovek da bi neko nešto krao – mi ćemo postaviti Norvežane. Pokazujemo da nam je država važnija od partija, da je naša Srbija preča od svega – to ćemo uraditi u naredna tri, četiri meseca, i već smo krenuli u realizaciju“, poručio je Vučić.

https://rs.n1info.com/biznis/vucic-...se-otkacimo-od-partijsko-parazitskog-sistema/


Ma sta rece? :D


Mutljavina...
Opet izdaje i daje EPS Amerikancima...a preko šatro Norvezana...


....
 
Srbijanci Vucic vas napravi tolikim budalama da medju vama nema pametnog nego mora norvezanin da upravlja EPS-om.Ja bi se obesio da ne zivim.

I to radi narodu iz kojeg je potekao Tesla...
I sad kao nema kvalitetnog Srbina da upravlja EPS-om...
Pa to mogu progutati samo isprani mozgovi i tele-ktualci iz kruga dvojke !
I eventualno @Jugoslav Čvarak ...

...
 
I to radi narodu iz kojeg je potekao Tesla...
I sad kao nema kvalitetnog Srbina da upravlja EPS-om...
Pa to mogu progutati samo isprani mozgovi i tele-ktualci iz kruga dvojke !
I eventualno @Jugoslav Čvarak ...

...
I posle se srbijanci pitaju sto svi beze od njih, pa ja ko srbin ne mogu sa njima izludjuju me koliko su nisko pali.
 
Vucici je onomad doveo mislim

Vučić: Postavićemo Norvežane, da se „otkačimo“ od partijsko-parazitskog sistema​


"Radimo sa Norvežanima i uložićemo novac za to. Oni će postati članovi naših nadzornih odbora i izvršnih organa", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić obrazlažući na konferenciji za novinare potrebe za energetskom stabilnošću Srbije i fiskalnom konsolidacijom preduzeća, navodeći da će to biti u naredna tri, četiri meseca.


Hoćemo, rekao je Vučić, da promenimo način upravljanja našim preduzećima.

„Hoćemo da se otkačimo od partijsko-parazitskog sistema, ne možete više da mi govorite da je postavljen partijski čovek da bi neko nešto krao – mi ćemo postaviti Norvežane. Pokazujemo da nam je država važnija od partija, da je naša Srbija preča od svega – to ćemo uraditi u naredna tri, četiri meseca, i već smo krenuli u realizaciju“, poručio je Vučić.

https://rs.n1info.com/biznis/vucic-...se-otkacimo-od-partijsko-parazitskog-sistema/


Ma sta rece? :D
Pametni Vucici je onomad doveo, mislim dance u zeljezaru Smederevo kao menadment, koje je platio na stotine miliona evra. Poslije 1 god, sve je bilo jos mnogo gore. Mora da se fino opario i on i danci. Odgovornost za protracene milione - nula. Poslije su kinezi dobili zeljezaru za 1 dollar itd.
 
Prodati EPS je ravno nacionalnoj izdaji
Zato sad to pakuje u "Norvezane" = Amere...
Jednako providno izdaje i Kosovo i EPS...
Postavi barikade, a onda ih pali i sklanja, a izdaja poprima jos gore oblike...

...
Ali razjebali su EPS a sada ide naplata...narod će platiti.
On nema drugi opciju nego da prizna da su neki njegovi to uništili i da to tako prođe bez kazne...ali da preda drugima upravu i deo proda.

Badnji Dan Grome :)
 

Back
Top