Vučić postao mim: Tviter gori zbog snimka predsednika

Samareli

Aktivan član
Poruka
1.043
usa je digla nemacku i japan i juznu koreju i izrael posle WWII

jel ti to smeta?
како Маринац експресно мења причу :lol: још ће да постане највећи фан USA. не кажу људи џаба- жуто, жуће, СНС.
 
како Маринац експресно мења причу :lol: још ће да постане највећи фан USA. не кажу људи џаба- жуто, жуће, СНС.
Сутра Вучић да потпише неки битан споразум са Арабијом, пола његових присталица би почело да клања.
 
Nevjerovatno. Vučić je sad optužio Trampa da mu je zamjenio fascikl. Koji je to retard majko mila. Svi su ga ismijali. I Rusi i Amerikanci. Još u Briselu da mu se ispišaju po faci i to će biti to.
Фазон, заменили су ми фасциклу на превару, потписао сам нешто што заиста нисам желео, али, оно, шта је ту је... није као да се ради о државним питањима или да ће из тога произаћи нека срамота.
 
ne seri.

lupetas.

tvoje budaljesanje ce brzo proci, ostaje uspeh srbije i AV. usa je posle 20 godina prvi put pogledala na srbiju kao na drzavu
А, зато је твој гуру седео ко попишан на хоклици? :lol:
ono istina je da je ovo poraz ds i cro i siptara
Изгубио си опет ЛДП. :sad2:
А шта мислиш (знам да немаш чиме) да нас престане бранити, доста нам је силних "победа".
 
А, зато је твој гуру седео ко попишан на хоклици? :lol:

Изгубио си опет ЛДП. :sad2:
А шта мислиш (знам да немаш чиме) да нас престане бранити, доста нам је силних "победа".
zar je vazna stolica?

da li si za formu ili sustinu.

stolice danas nema, a sporazum ostaje i ostace
 
zar je vazna stolica?

da li si za formu ili sustinu.

stolice danas nema, a sporazum ostaje i ostace
И формално и суштински се обрукао.
А уз то и потписао лош споразум, те сасвим лоше искористио цео један мандат председника Сједињених Држава који се могао добро капитализовати (не заборавимо да је финансирао кампању Клинотнових).
 
inace, ni japanci ni nemci ni izrael nevrede nicemu. Bez amerike ne bi bi postojali.

Амери долазили код њих, радили за џабе, градили путеве, фабрике, а Немци, Јевреји и Јапанци сво време седели испред драгстора и бистрили светску политику уз ладног Зајечарца.

Vučić je pokazao originalna dokumenta, odnosno dve fascikle i dodao da je jednu potpisan on, a drugu Donald Tramp.

Па му је после поклонио ту оловку? Или пре тога?
 
И формално и суштински се обрукао.
А уз то и потписао лош споразум, те сасвим лоше искористио цео један мандат председника Сједињених Држава који се могао добро капитализовати (не заборавимо да је финансирао кампању Клинотнових).

Sramota teška
 
Vucic i svi SNS retardi su predmet svetske medjunarodne sprdnje

Covek je potpisao a da ni sam ne zna sta i kako

EhLotFUXsAIPSN8
 
imam svoj nick. zamolio bih te da ga koritis.

nismo zzajedno koze cuvali, sam si cuvao iste
друже Маринац, нема ничег лошег или срамног у чувању коза. козе је чувао и славни краљ Давид, из чије лозе је потекао и Господ наш Исус Христос. срамотно је мењати мишљења како ветер дува, или како ти партијски комитет нареди. што је случај код тебе.
 
срамотно је мењати мишљења како ветер дува, или како ти партијски комитет нареди. што је случај код тебе.
CRO SLO LDP DS Soroš

Од свих ових горе једино Словенци могу да му остану на листи, пошто је његов месија и Велики Уделитељ Сендвича направио дил са свим овима.
 
друже Маринац, нема ничег лошег или срамног у чувању коза. козе је чувао и славни краљ Давид, из чије лозе је потекао и Господ наш Исус Христос. срамотно је мењати мишљења како ветер дува, или како ти партијски комитет нареди. што је случај код тебе.
ok, tvoj izbor, a lepo sam te zamolio.

ides na listu nepozeljnih.:bye:
 

Back
Top