Vucic ponovo pobedio Kurtija 1-0 (Mala pobeda)

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.224

Ово је наша мала победа - није крај проблема​

Председник Србије Александар Вучић саопштио је да је на синоћњем састанку са представницима Срба са Косова и Метохије у Рашки постигнута мала победа, али да је свестан да није крај проблемима. Вучић је навео да је сваки дан мира и стабилности шанса за будућност.
„ Ово је наша мала победа. Знам да нас чекају нови проблеми, али сваки дан мира и стабилности је шанса за будућност. За мене је Косово и Метохија Србија, а Срби са Косова и Метохије су моја браћа и сестре, и ја ћу се борити и бићу уз њих, како год да буде. Ми морамо да будемо трпељиви и стрпљиви, али и одлучни, храбри и одговорни, како би сачували и животе и отаџбину.Наш циљ је увек био мир и да гурамо целу Србију напред”, навео је Вучић на Инстаграм налогу „будуцностсрбијеав”, преноси Танјуг.
https://www.politika.rs/scc/clanak/530720/vucic-pobeda-kosmet

Ништа не разумем... Зар нису били захтеви за уклањање блокада формирање ЗСО, ослобађање (не алоцирање из затвора у притвор) СВИХ српских полицајаца и повлачење шиптарских посебних јединица полиције? Вероватно сам погрешно разумео.
:eek:

Како окренеш, увек победа.
:super:
0705vucic-postize-gol.00005113.still003.jpg

1620395276-vucic-fudbaler-750x500.jpg

télécharger.jpg

Fireworks GIF
 

Укинуто стање повишене борбене готовости у Војсци Србије​

Стање повишене борбене готовости у Војсци Србије укинуто је одлуком председника и врховног команданта Александра Вучића, потврђено је Танјугу у Председништву.

Борбена готовост проглашена је 26. децембра због ситуације на северу Косова.
Тада је Вучић, као врховни командант Војске Србије наредио да војска и све јединице МУП-а буду у највишем степену борбене готовости.

https://www.politika.rs/scc/clanak/530735/Ukinuto-stanje-povisene-borbene-gotovosti-u-Vojsci-Srbije


Jos jedan gol koji je dao Vucic
 

Ово је наша мала победа - није крај проблема​

Председник Србије Александар Вучић саопштио је да је на синоћњем састанку са представницима Срба са Косова и Метохије у Рашки постигнута мала победа, али да је свестан да није крај проблемима. Вучић је навео да је сваки дан мира и стабилности шанса за будућност.
„ Ово је наша мала победа. Знам да нас чекају нови проблеми, али сваки дан мира и стабилности је шанса за будућност. За мене је Косово и Метохија Србија, а Срби са Косова и Метохије су моја браћа и сестре, и ја ћу се борити и бићу уз њих, како год да буде. Ми морамо да будемо трпељиви и стрпљиви, али и одлучни, храбри и одговорни, како би сачували и животе и отаџбину.Наш циљ је увек био мир и да гурамо целу Србију напред”, навео је Вучић на Инстаграм налогу „будуцностсрбијеав”, преноси Танјуг.
https://www.politika.rs/scc/clanak/530720/vucic-pobeda-kosmet

Ништа не разумем... Зар нису били захтеви за уклањање блокада формирање ЗСО, ослобађање (не алоцирање из затвора у притвор) СВИХ српских полицајаца и повлачење шиптарских посебних јединица полиције? Вероватно сам погрешно разумео.
:eek:

Како окренеш, увек победа.
:super:
Pogledajte prilog 1276926
Pogledajte prilog 1276927
Pogledajte prilog 1276928
Fireworks GIF
Kod nas se kaze "Pobedio djoku trokulica"
 
Ovom će nazalost i drugu nogu da polome :(
Nalozio ih radi spina, pa prdno u cabar... no to je ipak bolje nego da je uleteo na Kosmet, pa da popijemo sankcije...
Samo da nam lupe sankcije, bez icega ostalog, bi ovaj narod nateralo na kapitulaciju...
Kuvajt/Irak scenario nikoga nista nije naucio... ovoga puta bi usli u Srbiju i postavili
marionetsku otvorenu vlast, ko u Iraku...
 
Nalozio ih radi spina, pa prdno u cabar... no to je ipak bolje nego da je uleteo na Kosmet, pa da popijemo sankcije...
Samo da nam lupe sankcije, bez icega ostalog, bi ovaj narod nateralo na kapitulaciju...
Kuvajt/Irak scenario nikoga nista nije naucio... ovoga puta bi usli u Srbiju i postavili
marionetsku otvorenu vlast
, ko u Iraku...
Svako je bolji od smrdikala i socijalista tako da ne vidim problem u vezi toga.
 

Back
Top