Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Тај НАТО--ђене,ђене
Него што признаше Косово као независно...то је нешто скарадно.
То мора се ревидира,се повуче то Признање,кукала им мајка..како ће пред ЊЕгоша?
Da, stvarno cudo sto su svi hteli da se odvoje, umesto da im braca Vucic, Radoicic, Veselinovic i ostala mafijaska i ubilacka banda sa desetinama milijardi evra upravlja drustvima.
Stvarno cudno sto su se odvojili od udbasa iz Srbije.