argumentovano
Poznat
- Poruka
- 9.460
Jos da je mara dostupna pa da pevamoNi za šta ne bih menjao život u ovoj državi u ovo vreme.
Ovo je najluđa moguća zabava.
Al oni svi jasu koku i ne misle na ostale
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Jos da je mara dostupna pa da pevamoNi za šta ne bih menjao život u ovoj državi u ovo vreme.
Ovo je najluđa moguća zabava.
Picula
Ali prvo da se i on penzioniše.Nego, da vidimo mi odakle taj podkasterski vetar duva
Several U.S. ex-presidents have launched their own podcasts to discuss leadership, culture, and politics, with each bringing their unique personal style to their respective shows:
To je baš fino, penzionišeš se od precednikovanja i pokreneš podkast.
- Barack Obama: Co-hosted Renegades: Born in the USA alongside musician Bruce Springsteen, where the two engaged in wide-ranging conversations about music, race, and the American identity. [1, 2]
- Bill Clinton: Hosts Why Am I Telling You This?, a show focused on storytelling and exploring global issues while highlighting common humanity. [1, 2]
- George W. Bush: The George W. Bush Presidential Center produces The Strategerist, a podcast that highlights leadership and compassion through conversations with global leaders and newsmakers. [1, 2]
Kad mogu drugari, što ne bi mogo i on.


Bačulov....... možda.....Bio bi lep duel Vucic - Margetic... Na ''podkcast'' -u![]()
![]()
![]()

Ne loži se, posle 5 minuta bi (žv)alavi pobego iz svog podkasta.
Можда зато што је стварно луд, па му се није чудити?Neverovatno....Neverovatno!
Ja nemam reči za ovako nešto. Kad pomisliš da je toliko lud da gori ne može biti, on te uvek razuveri.
To se podrazumevaAli prvo da se i on penzioniše.![]()
Eh, pa makar za to sami možemo da se pobrinemo.Jos da je mara dostupna pa da pevamo
Al oni svi jasu koku i ne misle na ostale
Може и Драгана Ђиласа да позове. И он је био стручњак за кошарку.
To ce biti prvi podcast u svetu koji ce zapravo biti seansa, prizivanje duhova...Ко би био други, Баја Нешовић? Трећи Владимир Цвијан?
A tebe baš onako slučajno nema nigde, samo Krsta, jel?И Ђидо има свој тубић канал.
Покушао је и Бошко, али њему није успело. Нешто је погрешно радио. Мислим да Бошко има пуно публике на Тубићу.
Инста, Тњитер, Тубић. Нисам на Тик ток.A tebe baš onako slučajno nema nigde, samo Krsta, jel?
Ti si pośtena francuska sobarica od Niš
...
Него..каже Душко Вујошевић прихватио. А више не може да демантује јер је преминуо пре два месеца.
Jel kažu šta o glasanju u Kuli?Инста, Тњитер, Тубић. Нисам на Тик ток.
Jel kažu šta o glasanju u Kuli?
Šta su to Blokaderi tamo radili?
Toriginal avatarPusti sad to, što svičovo na Benjamin?
Као што је Едисон крао идеје Тесле, тако је и Бењамин Френклин крао идеје Амоса.Toriginal avatar
A istoriski gledano i jeste bio Stojkov Menidjer