Vučić opet opleo po Hrvatskoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
11.698
Čitam danas da je predsjednik Srbije opet opleo po Hrvatskoj? Pa ima li dana da taj čovjek ne spomene Hrvatsku? Što je toliko zapeo za nas? Stalno bi se nešto uspoređivao, dokazivao kako je Srbija bolja, uspješnija i kao da to Hrvatskoj smeta?

Mogu reći samo čovječe smiri se. Očito ima dosta problema, pa je najlakše negdje drugdje stvoriti, prebaciti problem, tako da prikrije stvarne probleme.
 
Čitam danas da je predsjednik Srbije opet opleo po Hrvatskoj? Pa ima li dana da taj čovjek ne spomene Hrvatsku? Što je toliko zapeo za nas? Stalno bi se nešto uspoređivao, dokazivao kako je Srbija bolja, uspješnija i kao da to Hrvatskoj smeta?

Mogu reći samo čovječe smiri se. Očito ima dosta problema, pa je najlakše negdje drugdje stvoriti, prebaciti problem, tako da prikrije stvarne probleme.
cudа se desаvаju
 
Čitam danas da je predsjednik Srbije opet opleo po Hrvatskoj? Pa ima li dana da taj čovjek ne spomene Hrvatsku? Što je toliko zapeo za nas? Stalno bi se nešto uspoređivao, dokazivao kako je Srbija bolja, uspješnija i kao da to Hrvatskoj smeta?

Mogu reći samo čovječe smiri se. Očito ima dosta problema, pa je najlakše negdje drugdje stvoriti, prebaciti problem, tako da prikrije stvarne probleme.
Има човек пробавни сметње и рекли му, спомињи Хрвате и просраћеш се одмах. Сада примењује терапију, тако да не бринеш.
 
Evo dijela teksta:

"Hrvati kažu da provociramo u BiH. A što smo točno napravili, osim što šutimo na svakom koraku?" zapitao se Vučić.
"Mnogima je bilo neočekivano da se Srbija razvija brže od Hrvatske, pa je danas BDP te dvije zemlje izjednačen", dodao je srpski predsjednik.
"Vjerujem da ćemo prvi put biti i ispred njih. Logično je da nisu zadovoljni, ali ne i da različitim kampanjama optužuju Srbiju", rekao je Vučić.

"Nema razlike u novinama u Prištini i Zagrebu"​

"Želimo mir i stabilnost i mislimo o tome kakve će posljedice odluke imati dan poslije. Uvijek sam tu za Srbe s Kosova, to nije problem, ali teško je nekada ostati hladne glave", dodao je.
"Obaveza je da ljudima pomognete, ali nije jednostavno slušati provokacije i ultimatume. Novine u Prištini i Zagrebu - nikakve razlike nema u njima. Isto je i u dijelu sarajevskih medija. Srbija nikada neće biti dovoljno mala i slaba da je oni ne bi smatrali suviše moćnom i velikom", rekao je Vučić.
"Ja sam metafora sve njihove mržnje prema Srbiji i srpskom narodu, koja ide dotle da komentiraju i moje predizborne spotove", požalio se srpski predsjednik.

"Na koga je Srbija izvršila agresiju 1999.?"​

"To govori o njihovoj opsjednutosti Srbijom i o tome koliko bi htjeli da se u Srbiju na vlast vrate oni koji su se stidjeli žrtava Jasenovca, Oluje i oni koji su gledali da se nikada nikome ne zamjere", rekao je Vučić.
https://www.index.hr/mobile/clanak....2349821&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
 
ако нешто код узурпатора може и да се похвали, то је да барем према усташама није био снисхољив, као према неким другим српским непријатељима
:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top