Quantcast

Вучић опет нервозан због Бошка: Гледао сам, ђубре фашистичко!

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
14.883
Dobro, shvatila sam. Ti mislis da su na vlasti od '90-tih sve sami potomci ozne, ja u to sumnjam mada ne iskljucujem da ima ili je bilo i takvih, i tu se razmimoilazimo u pogledima.
Na vlasti u Srbiji su oni koji imaju nezvanične monopole nad lukrativnim sektorima. Oni odlučuju ko preživljava a ko ne. Pogledaj na Detitoizaciji ovaj post pa mi reci da i dalje sumnjaš sumnjaš.

Ali opet ne vidim kakve to veze ima sa migrantima samo, jer ja ne smatram da je citav period od 90-tih bio los (te da su ga upropastili neki oznini potomci) , bilo je i dobrih vremena (2004-2008).
Misitk je podoban živalj kojim je Broz naselio Beograd nakon divljačkog istebljenja predratne srpske elite nazvao migranitma 1945. što oni i jesu bili.

Ti ljudi koje je Broz doveo bili su bez korena, vere, elementarne civilizovanosti, sišli sa raznih Velebita. Prema Srbima su se ponašali kao prema zverima za odstrel a prema Beogradu kao prema svojoj dedovini. Ponašali su se neuporedivo divljačkije prema Srbiji no ijedan sirijski ili afganistanski migrant koji je kročio u Srbiju.

Tokom svoje zločinačke vladavine uspostavili su neku vrstu dinastičkog komunizma pa su svoj privilegovan položaj u aparatu represije u tranziciji unovčili kroz nezabeležen kriminal učinivši tako svoju nesposobnu decu uspešnim kapitalistima, vlasnicima Srbije.

Oznašku divlju zver niti jedan politčar od 90ih na ovamo ne da nije uspeo da obuzda već je bilo obrnuto. Ona je i dalje postavljala i smenjivala političare manipulišući medijima i favorizujući svoje kandidate. Narod je opet naseo.

Dobra vremena 2004.-2008. bilo je zamazivanje očiju raji sićom jer je Koštuničina vlast podelila za bud zašto sve što je iole vredelo u Srbiji hrvatima i Slovencima prevashodno. Za mene to nisu bila dobra vremena već bezumlje i koristoljublje ljudi koji su dugove svog dolaska na vlast plaćali Zapadu imovinom građana Srbije.

Poslednja izmena:

al bundy

Legenda
Poruka
62.007
Na vlasti u Srbiji su oni koji imaju nezvanične monopole nad lukrativnim sektorima. Oni odlučuju ko preživljava a ko ne. Pogledaj na Detitoizaciji ovaj post pa mi reci da i dalje sumnjaš sumnjaš.

Misitk je podoban živalj kojim je Broz naselio Beograd nakon divljačkog istebljenja predratne srpske elite nazvao migranitma 1945. što oni i jesu bili.

Ti ljudi koje je Broz doveo bili su bez korena, vere, elementarne civilizovanosti, sišli sa raznih Velebita. Prema Srbima su se ponašali kao prema zverima za odstrel a prema Beogradu kao prema svojoj dedovini. Ponašali su se neuporedivo divljačkije prema Srbiji no ijedan sirijski ili afganistanski migrant koji je kročio u Srbiju.

Tokom svoje zločinačke vladavine uspostavili su neku vrstu dinastičkog komunizma pa su svoj privilegovan položaj u aparatu represije u tranziciji unovčili kroz nezabeležen kriminal učinivši tako svoju nesposobnu decu uspešnim kapitalistima, vlasnicima Srbije.

Oznašku divlju zver niti jedan politčar od 90ih na ovamo ne da nije uspeo da obuzda već je bilo obrnuto. Ona je i dalje postavljala i smenjivala političare manipulišući medijima i favorizujući svoje kandidate. Narod je opet naseo.

Dobra vremena 2004.-2008. bilo je zamazivanje očiju raji sićom jer je Koštuničina vlast podelila za bud zašto sve što je iole vredelo u Srbiji hrvatima i Slovencima prevashodno. Za mene to nisu bila dobra vremena već bezumlje i koristoljublje ljudi koji su dugove svog dolaska na vlast plaćali Zapadu imovinom građana Srbije.
Ispade da je Pavelić bio budala i naivčina što su mu takvi pretekli i što ih nije sve pobacao u jame ,kad čitamo o kakvim se zlikovcima radi iz tvog posta .:think:

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
14.883
Ispade da je Pavelić bio budala i naivčina što su mu takvi pretekli i što ih nije sve pobacao u jame ,kad čitamo o kakvim se zlikovcima radi iz tvog posta .:think:
Ne, to nisu bili oni koji su pretekli iz jama, već oni koji su u njih bacali.

Oni koji su ustašku uniformu zamenili partizanskom, Isusa Titom i dobili priliku da ubijaju i pljačkaju po Srbiji.

al bundy

Legenda
Poruka
62.007
Ne, to nisu bili oni koji su pretekli iz jama, već oni koji su u njih bacali.

Oni koji su ustašku uniformu zamenili partizanskom, Isusa Titom i dobili priliku da ubijaju i pljačkaju po Srbiji.
Pa niko od onih sa spiska nije Hrvat i ustaša , osim možda tvoje partijske nadredjene Brnabićke tj. njenog dede , ostalo sve sami Srbi sa dna kace , recimo Jovanki je i Tesla bio rodjak , a stric je bio najpoznatiji srpski političar u Hrvatskoj i kraljevski ministar .Vladi Velebitu isto je deda bio srpski plemić i maršal K und K monarhije i najbogatiji Srbin u Trstu . Upravo ustaška represija je doprinela da najveći broj Ličana Srba "ode u šumu " ,pa ih je samim tim i bilo procentualno najviše u oficirskom kardru posle rata ,uz Crnogorce koji su se zbog beskrupuloznosti probijali , a to je smešan pokušaj pranja sopstvenih govana sa bajkom kako su to sve bile klonirane ustaše koje su u Vatinskim laboratorijama pretvorene u Srbe sa lažnim identitetom i izgledom .

Poslednja izmena:

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
14.883
Pa niko od onih sa spiska nije Hrvat i ustaša , osim možda tvoje partijske nadredjene Brnabićke tj. njenog dede , ostalo sve sami Srbi sa dna kace , recimo Jovanki je i Tesla bio rodjak , a stric je bio najpoznatiji srpski političar u Hrvatskoj i kraljevski ministar .
Na spisku od 30 je bar 10 hrvata a pritom moglo bi da mu se doda još 300 imena bez problema.

al bundy

Legenda
Poruka
62.007
Po vama je i Ka Pičić ustaša , a on sin profesora Cetinjske bogoslovije i ličnog sekretara kralja Nikole Petrovića,a čovek se do smrta hvalio kako je punio jame "bandom reakcionarnom " ,toliko o ustašama . O Bojniku Krcunu od stare ustaške familije iz vazda Hrvatskog Užica i njegovim poduhvatima da i ne pričam . :lol:
Doduše Dalmoši kažu za novce šoldi i penezi , tako da se sve uklapa :think:

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
14.883
Po vama je i Ka Pičić ustaša , a on sin profesora Cetinjske bogoslovije i ličnog sekretara kralja Nikole Petrovića,a čovek se do smrta hvalio kako je punio jame "bandom reakcionarnom " ,toliko o ustašama . O Bojniku Krcunu od stare ustaške familije iz vazda Hrvatskog Užica i njegovim poduhvatima da i ne pričam . :lol:
Doduše Dalmoši kažu za novce šoldi i penezi , tako da se sve uklapa :think:
Više puta sam naglasio da su od komunoustaša bili gori samo bivši Srbi koji su im se povinovali.

Svaki Srbin koji promeni veru i naciju iz koristoljublja čini isto ono što su ustaše činile. Odrekle su se srpstva i postale najveći krvnici srpskih civila. Po tom pitanju srpski titoisti su u dlaku identični.

Ma koliko se njihovi naslednici danas kliberili pokušavajući da dokažu da su najpravoslavniji Srbi za mene oni to odavno nisu niti će ikada biti.

A Boško se baš sa takvima druži.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.