Quantcast

Вучић опет нервозан због Бошка: Гледао сам, ђубре фашистичко!

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
40.655
Teško je ovo o čemu se dopisujemo izreći jednostavnije no što već činimo.

Ali čak iako ti se ova priča ne čini mnogo smislenom, veruj mi na reč da je dobra za Srbiju.

U njoj nema zle namere već težnje da se problemi nazovu pravim imenom.
Sve sto hocu da kazem je da se olako danas uzima rec "fasista" iako je ocigledno da u Evropi ima takvih "clanova" (Orban i sl.) pa se koriste dvostruki standardi. Ja ne vidim po cemu je on fasosta ako zeli da zastiti svoju siromasnu zemlju od jos veceg osiromasenja.

S druge strane, iako se ovaj izraz olako uzima, ne znaci da ne postoje pravi fasisti, a to su oni koji bi istrebljivali nekoga iz bilo kog razloga (ratnog, medicinskog, ekonomskog, socijalnog, religijskog..)...i da ne sirim dalje temu stvar je poznata.

Poruka
15.082
Sve sto hocu da kazem je da se olako danas uzima rec "fasista" iako je ocigledno da u Evropi ima takvih "clanova" (Orban i sl.) pa se koriste dvostruki standardi. Ja ne vidim po cemu je on fasosta ako zeli da zastiti svoju siromasnu zemlju od jos veceg osiromasenja.

S druge strane, iako se ovaj izraz olako uzima, ne znaci da ne postoje pravi fasisti, a to su oni koji bi istrebljivali nekoga iz bilo kog razloga (ratnog, medicinskog, ekonomskog, socijalnog, religijskog..)...i da ne sirim dalje temu stvar je poznata.
Ni je ne mislim da nekog treba istrebljivati niti smatram da su migranti glavni problem Srbije.

Siromašnu Srbiju nisu još siromašnijom učinili migranti već vladajuća klasa koja je očito nesposobna, potomstvo je oznaških ubica i za dobrobit Srbije treba joj oduzeti poluge moći koje ona korsiti za očuvanje svog privilegovanog položaja što čini već osam decenija na ogromnu štetu svih nas.

I Boško bi morao da pusti migrante da je na Vučićevom mestu.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
40.655
Ni je ne mislim da nekog treba istrebljivati niti smatram da su migranti glavni problem Srbije.

Siromašnu Srbiju nisu još siromašnijom učinili migranti već vladajuća klasa koja je očito nesposobna, potomstvo je oznaških ubica i za dobrobit Srbije treba joj oduzeti poluge moći koje ona korsiti za očuvanje svog privilegovanog položaja što čini već osam decenija na ogromnu štetu svih nas.

I Boško bi morao da pusti migrante da je na Vučićevom mestu.
Dobro, shvatila sam. Ti mislis da su na vlasti od '90-tih sve sami potomci ozne, ja u to sumnjam mada ne iskljucujem da ima ili je bilo i takvih, i tu se razmimoilazimo u pogledima.

Ali opet ne vidim kakve to veze ima sa migrantima samo, jer ja ne smatram da je citav period od 90-tih bio los (te da su ga upropastili neki oznini potomci) , bilo je i dobrih vremena (2004-2008).

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.