Vučić: Odluka o zabrani Rio Tinta je bila pogrešna

jos_1_5ak

Poznat
Poruka
8.495
Izgubili ste u 10 od 17 opština u BG.Mislim na SNS+SPS..

Izgubili su u svim zaista beogradskim opstinama iliti svih 10 centralnih opstina (kao sto je Vucic uvek i gubio u Beogradu) , tamo razni Mladenovci, Lazarevci, Obrenovci , Boleci i slicno mozda formalno spadaju pod "Beograd" ali realno to vec nije Beograd u pravom smislu, mislim da recimo i sami Lazarevcani sebe ne smatraju Beogradjanima ( vise Pancevci sebe smatraju Beogradjanima nego ljudi iz recimo Lazarevca ili Mladenovca), mislim da su njima maltene blizi tamo Valjevo. Ub ili Lajkovac nego Beograd, mislim da brze stizu do Lajkovca ili do centra Valjeva nego do centra Beograda.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
38.196
Ne razumem sto se prenose izjave politicara i jos na to komentari.

Nije bitno sta prica, vec sta radi.
Njima nije u opisu posla da pricaju istinu, vec da sprovode narodnu volju u interesu tog naroda.

Jel Rio Tinto zaustavljen sa radom, jeste.
Dok se nesto tu ne promeni, ne razumem cemu mračenje.
Od vas zelenih eko aktivista ovekujem da svako zasadi bar 100 mladica drveca ove godine. :cool:

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
14.149
Кад одслужи сврси пустиће га низ воду..и доћи ће уместо њега неко из лажне опозиције.. још Западу треба корисних идиота.
Njemu je ostalo da ostvari zvanicno priznanje Kosmeta,da ponovo aktivira Rio Kinto i eventualno da nas gurne u EU mada sam tu skeptican .
Opozicija je obesmisljena i u tome je uspeo.
A sto kazes zapadu su potrebni korisni idioti i slugeranje.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Ali ljudi, evo iz prakse...Srbi kao narod SADA ne podnose ikoga ko bi radio za nacionalne interese, nego samo da podmaze njihove licne interese....
Znaci dzaba tu mlatimo praznu slamu da je 30 godina negativne selekcije izbrisivo, a nije.

Imamo trenutno , nevaspitan narod, mislim na ponasanje kao ljudi, imamo polusivi svet, mislim kao pravno osvestane ili po pravnom ponasanju....imamo spremnost da se kraducka, lazucka i smrducka...

Ja ne vidim snagu naroda u bilo cemu....
Osim na rusilacku rulju , a to moze da bude zbog svakakvih razloga...

Igor Raspućin

Primećen član
Poruka
775

Vučić: Odluka o zabrani Rio Tinta je bila pogrešna​

https://www.danas.rs/vesti/politika/vucic-odluka-o-zabrani-rio-tinta-je-bila-pogresna/?ref=fbdanas

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je večeras da je odluka o prekidu saradnje sa kompanijom Rio Tinto bila pogrešna i da bi Jadar bio najrazvijeniji kraj Srbije.

„Bio bi to najrazvijeniji kraj Srbije, ali ne vidim kako sada može to da se promeni“, rekao je Vučić za Radio-televiziju Srbije (RTS).

Kako je naveo, on ne bi doneo odluku o prekidu saradnje ali je razumeo odluku premijerke Ane Brnabić.

Prema njegovim rečima, bez RTB Bora „istok Srbije ne bi postojao“.

„Bakar nam je doneo to da je u Boru plata 787 evra. A bez uglja, ne bismo imali struju u ovom studiju“, rekao je Vučić i dodao da će Srbija imati dovoljno bakra i uglja.

Najavio je da će država uložiti veliki novac u ekologiju.
-

hahahahahahhahaha
Prošli izbori , uklonjena prepreka , kum otkupio institut Jaroslav Černi

Srbija i Instituta za vodoprivredu „Jaroslav Černi": Savet za borbu protiv korupcije traži da se poništi privatizacija

Sad kreće :
ovca-2.gif
ovca-2.gif
ovca-2.gif

комшија

Stara legenda
Poruka
76.941
Izgubili su u svim zaista beogradskim opstinama iliti svih 10 centralnih opstina (kao sto je Vucic uvek i gubio u Beogradu) , tamo razni Mladenovci, Lazarevci, Obrenovci , Boleci i slicno mozda formalno spadaju pod "Beograd" ali realno to vec nije Beograd u pravom smislu, mislim da recimo i sami Lazarevcani sebe ne smatraju Beogradjanima ( vise Pancevci sebe smatraju Beogradjanima nego ljudi iz recimo Lazarevca ili Mladenovca), mislim da su njima maltene blizi tamo Valjevo. Ub ili Lajkovac nego Beograd, mislim da brze stizu do Lajkovca ili do centra Valjeva nego do centra Beograda.
То је остало из времена када је Град Београд био "држава у држави", тј. када је, на пример, постојао Градски Секретаријат унутрашњих послова (популаран назив "СУП 29 Новембар") који је у социјалистичком самоуправљању био одговоран градоначелнику Београда, а не Републичком секретару за унутрашње послове шта је функција која одговара данашњем републичком министру. Градски СУП је био аутономан баш као и покрајински СУП. То је био генијалан концепт да наш град, са свим тим селима од шумадијских до посавских и сремских, са текстилном, грађевинском и метало-прерађивачком индустријом, са рехметли ПКБ-ом и ТЕ "Николом Теслом", као главни град СФРЈ, буде "самодовољан", и да не зависи од милости републичке власти као што зависи данас.

Е онда је ваш Смрдљошевић све то укинуо, подвео себи Град Београд, али поменутим општинама није вратио статус градова; на пример Обреновац је био засебан град до 1957 године. Слично је и са Лазаревецем, Младеновцем, али и Земуном, којима Смрдљошевић, премда је Граду Београд укинио статус de facto дистрикта, није вратио статус градова, и сад имамо то што имамо.

Са друге стране Смрдљошевић је на пример укинуо Параћину статус града јер једини у Србији 1990 није гласао за њега, претворивши га у локалну самоуправу у оквиру Града Јагодине.

Mr.Infinity

Elita
Poruka
24.869
Naravno, Milica!
Drago mi zbog tebe što si zaljubljen. Samo pogrešan izbor. Milica je udata.
Poruka je automatski spojena:

ОДЛУКА СРПСКОГ НАРОДА ДА И ДАЉЕ БУДЕШ ПРЕДСЕДНИК СРБИЈЕ ЈЕ ГРЕШКА КОЈА ЋЕ СРБИЈУ СКУПО КОШТАТИ.
Sada vam je narod kriv što ste nesposobni.

hm337

Iskusan
Poruka
6.556

Vučić: Odluka o zabrani Rio Tinta je bila pogrešna​

https://www.danas.rs/vesti/politika/vucic-odluka-o-zabrani-rio-tinta-je-bila-pogresna/?ref=fbdanas

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je večeras da je odluka o prekidu saradnje sa kompanijom Rio Tinto bila pogrešna i da bi Jadar bio najrazvijeniji kraj Srbije.

„Bio bi to najrazvijeniji kraj Srbije, ali ne vidim kako sada može to da se promeni“, rekao je Vučić za Radio-televiziju Srbije (RTS).

Kako je naveo, on ne bi doneo odluku o prekidu saradnje ali je razumeo odluku premijerke Ane Brnabić.

Prema njegovim rečima, bez RTB Bora „istok Srbije ne bi postojao“.

„Bakar nam je doneo to da je u Boru plata 787 evra. A bez uglja, ne bismo imali struju u ovom studiju“, rekao je Vučić i dodao da će Srbija imati dovoljno bakra i uglja.

Najavio je da će država uložiti veliki novac u ekologiju.
-

hahahahahahhahaha
ovo znači da će konačno gospodin Brnabić da ode sa mesta premijera.. kako drugačije da se Rio Tinto vrati u igru?.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.