Vučić odlaže obraćanje javnosti za nedelju dana

Mystic+

Legenda
Poruka
69.841
А он има апсолутну власт и нема са ким да подели одговорност за санкције Русији.
...
Одуговлачи са Владом и моли се да Украјинци неким чудом победе Русе !

Тада ће храбро и мудро поставити Маринику за Премијера која ће увести санкције губитничкој Русији.

Када би се то догодило, поново би Владалац тиранин добио самопоуздање да кињи, тиранише и бахати се над својим народом... ехх...

Када тиранин има подршку споља, нарасте му курчевитост, а то значи: народе скидај гаће...

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
43.993
Новинарство је одавно постало униполарно и један извор је сасвим довољан ..нема више медија , осим слободарски медија РТ , спутњик , који извештавају безу пресије..данас се новинарство огледа тако што се дословно текст и наслов препише од ЦНН или ББС , Дојч веле итд..
13nyvirus-panicbuying-mobileMasterAt3x.jpg

- A da mi uvedemo sankcije i Srbiji?
- može, samo da nadjem sapun,maločas bio ovde, izgleda neko uzo

Poruka
72.878
Одуговлачи са Владом и моли се да Украјинци неким чудом победе Русе !

Тада ће храбро и мудро поставити Маринику за Премијера која ће увести санкције губитничкој Русији.

Када би се то догодило, поново би Владалац тиранин добио самопоуздање да кињи, тиранише и бахати се над својим народом... ехх...

Када тиранин има подршку споља, нарасте му курчевитост, а то значи: народе скидај гаће...

:cross:
Poruka je automatski spojena:

13nyvirus-panicbuying-mobileMasterAt3x.jpg

- A da mi uvedemo sankcije i Srbiji?
- može, samo da nadjem sapun,maločas bio ovde, izgleda neko uzo

Nije to fotka iiz Srbije.

jolemisa

Elita
Poruka
19.576

Vučić odlaže obraćanje javnosti za nedelju dana​

VESTI Autor:N1 Beograd29. apr. 202209:27 > 09:2911 komentara
Podeli:

1650887217-Tan2022-4-21_94238288_2-750x500.jpg
Izvor: Tanjug/ Sava Radovanović
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić doneo je odluku da odloži obraćanje za sedam dana i obrati se naciji u petak, 6. maja 2022. godine, u 18.00 časova, saopšteno je iz kabineta predsednika.

„Vučić će narednih dana imati brojne važne razgovore o budućnosti Srbije, kao i značajne sastanke u pripremi planova i programa, koji su od najvećeg interesa za budućnost Srbije, te će u koordinaciji sa premijerkom Anom Brnabić izneti suštinske zaključke o putu Srbije i narednim potezima u petak, 6. maja. 2022. godine“, navodi se u saopštenju.
Vučićevo obraćanje prvobitno je bilo zakazano za petak uveče.

https://rs.n1info.com/vesti/vucic-odlaze-obracanje-javnosti-za-nedelju-dana/

https://nova.rs/vesti/politika/vucic-odlaze-obracanje-javnosti-za-nedelju-dana

Јадан. Тако му је тешко и тако се мучи, а све због нас. Као Исус Христос што је разапет због наших грехова.
Eeee bas cu tada da ga slusam.Idem u goste da uzivam,a ne da slusam tog krimosa.

GrdobanS

Veoma poznat
Poruka
13.748
Mesto moje je tako obezbedjeno,da mi je tv iza ledja,a od price gostiju necemo cuti sta prica.Prvensveno sto ga tu u gostima niko ne zeli videti.na tv-u ce biti neka muzika.
Dobar ti je gost.

A vecina naroda dobrog se prosto divi kad im se pojavi ''vucko'' kako na TV-u tako i van njega. Recidivi titoizma ili cega vec. :roll:

Hoće li tada reći sudbonosno NE Staljinu?
Tesko, ta kurrva ce gledati da izigrava Tita dokle god bude postojao...

jolemisa

Elita
Poruka
19.576
Dobar ti je gost.

A vecina naroda dobrog se prosto divi kad im se pojavi ''vucko'' kako na TV-u tako i van njega. Recidivi titoizma ili cega vec. :roll:

Tesko, ta kurrva ce gledati da izigrava Tita dokle god bude postojao...
Samo njega cekamo da gledamo,a jelo neka se hladi.Nisam lud,treba Sv. Georgije da se ljuti na mene.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.049
U praksi lopovi i djavoli duze zive....to je bez sumnje.

A opet da moram da lazem pa da mi to dize pritisak pa od toga ranije umrem, bolje ovako po ledjima te svako bije jos se i rugaju , ali mirno spavas....
Mada da vam kazem ima i toga , da se navade djavoli i izmisljaju stvari i naprave nevolju a da nisi nista ucestvovao....iz ciste njihove pakosti...pa onda ne spavas mirno..

Kazu ovi sto se nisu vratili zbog kovida iz Nemacke, bre covece mirno spavam....kako god da okrenes...
I sa milionima avganistanaca i sirijaca opet mirno spavam...nije ovo Svedska, ovde su muski glavni..
Dzabe to sto su zadnjih 12 i vise godina kancelarke zene, Nemacka je kazu muska po razmisljanju...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.