Vučić: Odgovor na zahtev da se uskladimo sa EU o sankcijama Rusiji

Da li će Vučić uvesti sankcije Rusiji?

  • DA

    glasova: 6 19,4%
  • NE

    glasova: 25 80,6%

  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .
Srbija - Cecenija - Rusija bratija
IMG_9254.jpg
 

Vučić: Odgovor na zahtev da se uskladimo sa EU o sankcijama Rusiji za 48 sati​


„Noćas sam imao dug razgovor sa predsednicom Vlade u tehničkom mandatu…Ali da ne bismo tražili izgovore što je u tehničkom mandatu, izaći ćemo sa kompletnim odgovorom na krizu u narednih 48 sati“, rekao je Vučić.

On je naglasio da sutra ima sastanak sa predstavnicima pet najrazvijenijih zemalja sveta i EU – Amerike, Engleske, Francuske, Nemačke, Italije i prestavnicima EU. „Posle toga, ili najkasnije 24 sata posle toga ćemo izaći sa najkonkretnijim stavovima o tom pitanju“, rekao je Vučić.

https://rs.n1info.com/vesti/vucic-o...a-eu-o-sankcijama-rusiji-za-48-sati/?ref=push

Ajmo anketu i o ovome.
Šta mislite da će biti?
Evo glasam da neće. :mrgreen:
A šta očekivati od kriminalno šibicarske sns vlade? :mrgreen:
 
Sankcije nikako, ali im ne treba ni davati preveliku podrsku u ovom ludilu, bezocnoj beskrupuloznosti i divljastvu koje pokazuju.
ludilu?
Beskrupuloznosti?
ti se i dalje praviš blesava na realno stanje na terenu?
Šta je prethodilo akciji rusa?
1. Amerikanci potpomogli ukrajinu sa oružjem i otvoreno ih nagovarali da postanu NATO članica iako postoji dogovor sa Rusijom da njene komšijee neće ulaziti u NATO a i neće ni biti primljeni ako neko pokuša da pristupi , sada je to puj pike ne važi pa to je osnova zašto se sssr raspao a pijani jeljcin svima dao državu.
2. ukrajina započela napade na lugansk i donjeck uprkos dogovoru da neće
3. tim istim teritorijama je zatvorena pijaća voda
4. rusija reaguje napadom i naglim prodiranjem a ludak koji je predsednik ukrajine šta radi? daje oružje i municiju neobučenim civilima da pucaju na rusku vojsku praveći od njih legitimne mete
Ako vi mislite da će ruska vojska ući u kijev onda pojma nemate o ratovanju, zatvoriće grad i izgladniće ih dok se ne predaju.
iskreno nemam pojma kako će nemci da pošalju rakete ukrajini ? ali znam da ako ijedna od njih ubije ruse imaćemo treći svetski rat.
 
ludilu?
Beskrupuloznosti?
ti se i dalje praviš blesava na realno stanje na terenu?
Šta je prethodilo akciji rusa?
1. Amerikanci potpomogli ukrajinu sa oružjem i otvoreno ih nagovarali da postanu NATO članica iako postoji dogovor sa Rusijom da njene komšijee neće ulaziti u NATO a i neće ni biti primljeni ako neko pokuša da pristupi , sada je to puj pike ne važi pa to je osnova zašto se sssr raspao a pijani jeljcin svima dao državu.
2. ukrajina započela napade na lugansk i donjeck uprkos dogovoru da neće
3. tim istim teritorijama je zatvorena pijaća voda
4. rusija reaguje napadom i naglim prodiranjem a ludak koji je predsednik ukrajine šta radi? daje oružje i municiju neobučenim civilima da pucaju na rusku vojsku praveći od njih legitimne mete
Ako vi mislite da će ruska vojska ući u kijev onda pojma nemate o ratovanju, zatvoriće grad i izgladniće ih dok se ne predaju.
iskreno nemam pojma kako će nemci da pošalju rakete ukrajini ? ali znam da ako ijedna od njih ubije ruse imaćemo treći svetski rat.
Ja sam vec napisala na nekoj temi, Lugansk i Donjeck u redu, i svi delovi gde zive Rusi, ali sta traze u ostatku Ukrjine?

Drugo je da su vec napadnuti pa da vode odbrambeni rat, shvatila bih i podrzala, ali oni vode "preventivni rat" iz bahatosti i straha da im neko ne oduzme nuklearnu moc.

Bezi bre.
 

Back
Top