Vučić: Odgovor na zahtev da se uskladimo sa EU o sankcijama Rusiji

Da li će Vučić uvesti sankcije Rusiji?

• DA

glasova: 6 19,4%
  • NE

glasova: 25 80,6%

• Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .

sasasta

Buduća legenda
Poruka
29.153
nije ni moglo mnogo bolje

mozda da je druga ili treca tacka

* srbija moli sukobljene strane da prekinu sukobe i probleme rese pregovorima*
Poruka je automatski spojena:

Tačno se videlo koliko Dačiću smeta odluka po pitanju teritorijalnog integriteta.
pa da, sps je samo galamio o tome dok je davao parce po parce zemlje

kiriku1

Iskusan
Poruka
6.581
Svako ko uvede Rusiji sankcije snosice odredjene posledice, finansijske, dakle nastetice sam sebi, mnogo vise nego mi, jer su mnogo veci uvoznici u Rusiju, ali to drzave cine zbog visih ciljeva, suvereniteta...
Samo se mi pravimo baje...Mi necemo da smanjujemo zaradu zarad tih ciljeva...
A naravno lazni put u EU i dalje stoji, jos car kao dobacuje da se on nada vise od Dacica, a i sam zna da su EU i nato jedina smrt za nasu sluzbu i nas nakaradni sistem...

Poruka
72.871
Amerika i zapad su zavadili ukrajince i ruse oborili su pucem legitimnu vlast i doveli fasiste na celo Ukrajine.Rusija treba da uhapsi Zelenskog i njegove istomisljenike iz vlasti i da im sude po kratkom postupku.Oni su zavadili ruski i ukrajinski narod za racun amerike.Oni su odgovorni za stradanje i unistavanje zemlje koje se danas desava.

Ne postoji pravedno suđenje po kratkom postupku.

kiriku1

Iskusan
Poruka
6.581
Nije Vucica na vlast dovela Rusija nego EU i SAD, zato ce ga oni i skinuti
To nije tacno iako je to ovde opsteprihvaceno misljenje...Vlast u Srbiji dovodi nasa sluzba, tako je bilo i sad... Normalana je procedura dobiti podrsku iz EU za vladanje, a to je mogao svako ko pokaze svoj program Evropi... Oni su napravili partiju izneli svoj program i EU je to podrzala, podrzala bi i svaki drugi... Medjutim EU ne razume, niti se time bavi, da je taj program samo jedna laz... Mada to njima i ne steti, steti nama...

Jarno_Trulli

Primećen član
Banovan
Poruka
818
Opet je propustio odlicnu priliku da bar jednom izgleda i zvuci ozbiljno. On covek nama pokazuje brasno i pasulj...
Poruka je automatski spojena:

Nisam dobro zapisao koliko sardina,i koliko prinča nam je obezbedio,ovaj je smešan kao bioskop,a kad ga bolje pogledam kad skine naočare stvarno vidim koliko je loš glumac u smešnom bioskopu,a najviše mi je žao mene !!!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.