Vučić objasnio zašto nosi rolke: Siniša Mali mora da vodi računa šta će da mi kupi za sledeći rođendan!

Pilgrim

Poznat
Poruka
8.733
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je večeras o tom ekako je postao meta i zbog toga što je počeo prethodnih nedelja češće da nosi rolke. Kako je rekao, u nekoliko medija, glavna tema je bila zašto nosi rolke i kako je to smislio da bi ublažio strog izgled i kako je to izborni trik.

- Ti ljudi nisu normalni! Ja nemam šta da vam kažem. Kupio mi Siniša za rođendan rolke, nikada ih u životu nisam obukao, Siniša Mali mi kaže jedanput: "Kupio sam ti nešto, nisi nikada obukao"; daj nemoj da me smaraš s oblačenjima. I tako me je smarao tri-četiri puta, kažem: "Jesi video, obukao sam rolku", i kaže: "E, super ti je rolka".


Tako je to izgledalo. Tako da Siniša mora da vodi računa šta će da mi kupi za sledeći rođendan. Miloše (Vučević) što nosiš rolku večeras, što me imitiraš? To vam govori o nečemu drugom, pokojni Tijanić je govorio: "Savako se kreće u granicama sopstvene pokvarenosti", a oni se kreću u granicama - rekao je Vučić.

https://www.kurir.rs/vesti/politika...racuna-sta-ce-da-mi-kupi-za-sledeci-rodjendan

Kurir.rs


Da li vam se sviđaju ove rolke? Lijepo mu stoje moram priznati, dje ima da se kupe ovakve rolke? Meni isto kazu da mi lijepo stoje... da li vi nosite rolke?
Screenshot_1.jpg
 
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je večeras o tom ekako je postao meta i zbog toga što je počeo prethodnih nedelja češće da nosi rolke. Kako je rekao, u nekoliko medija, glavna tema je bila zašto nosi rolke i kako je to smislio da bi ublažio strog izgled i kako je to izborni trik.

- Ti ljudi nisu normalni! Ja nemam šta da vam kažem. Kupio mi Siniša za rođendan rolke, nikada ih u životu nisam obukao, Siniša Mali mi kaže jedanput: "Kupio sam ti nešto, nisi nikada obukao"; daj nemoj da me smaraš s oblačenjima. I tako me je smarao tri-četiri puta, kažem: "Jesi video, obukao sam rolku", i kaže: "E, super ti je rolka".


Tako je to izgledalo. Tako da Siniša mora da vodi računa šta će da mi kupi za sledeći rođendan. Miloše (Vučević) što nosiš rolku večeras, što me imitiraš? To vam govori o nečemu drugom, pokojni Tijanić je govorio: "Savako se kreće u granicama sopstvene pokvarenosti", a oni se kreću u granicama - rekao je Vučić.

Kurir.rs

Da li vam se sviđaju ove rolke? Lijepo mu stoje moram priznati, dje ima da se kupe ovakve rolke? Meni isto kazu da mi lijepo stoje... da li vi nosite rolke?
On je gospoče šta god da obuče..
 
Poslednja izmena:
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je večeras o tom ekako je postao meta i zbog toga što je počeo prethodnih nedelja češće da nosi rolke. Kako je rekao, u nekoliko medija, glavna tema je bila zašto nosi rolke i kako je to smislio da bi ublažio strog izgled i kako je to izborni trik.

- Ti ljudi nisu normalni! Ja nemam šta da vam kažem. Kupio mi Siniša za rođendan rolke, nikada ih u životu nisam obukao, Siniša Mali mi kaže jedanput: "Kupio sam ti nešto, nisi nikada obukao"; daj nemoj da me smaraš s oblačenjima. I tako me je smarao tri-četiri puta, kažem: "Jesi video, obukao sam rolku", i kaže: "E, super ti je rolka".


Tako je to izgledalo. Tako da Siniša mora da vodi računa šta će da mi kupi za sledeći rođendan. Miloše (Vučević) što nosiš rolku večeras, što me imitiraš? To vam govori o nečemu drugom, pokojni Tijanić je govorio: "Savako se kreće u granicama sopstvene pokvarenosti", a oni se kreću u granicama - rekao je Vučić.

https://www.kurir.rs/vesti/politika...racuna-sta-ce-da-mi-kupi-za-sledeci-rodjendan

Kurir.rs


Da li vam se sviđaju ove rolke? Lijepo mu stoje moram priznati, dje ima da se kupe ovakve rolke? Meni isto kazu da mi lijepo stoje... da li vi nosite rolke?
Pogledajte prilog 1040999
Ima sigurno u Italiji,cena prava sitnica jedna prosecna plata...
 
Zaista je divno prijateljstvo izmedju Vučića i Malog, još mi na umu ona tema i slike kad su Vučić i Mali lizali sladoled i razgledali Beograd na vodi👍
U Crnoj Gori su podijeljenja misljenja Srba prema Vucicu. Vole ga ovi iz Demokratskog Fronta dok mimeri nesto ne mirisu Vucica i istoricara Rakovica.
 
Zar ne podrzavas Vucica u pravljenju srpskog sveta? Ovamo u CG vec placu jer je Vucic napravio neki srpski svet, jesi cuo sto o tome?
Kada si došao na forum sa temama, tačnije uvodnim postvima, učinje mi se genijalac.
Kako su teme odmicale, to pakovanje tema u ukrasne folije nije moglo da prikrije naginjanje ka šovinizmu i nacionalizmu.

Evo, počelo je...

Ne brini ti za srpski svet, imate vi dovoljno svojih sranja.
pa ti mlad, prav i zdrav, aktiviraj se na crnogorskoj političkoj sceni.
A mi, nekako ćemo se već izboriti sa našim svetom u rolkama.
 
Kada si došao na forum sa temama, tačnije uvodnim postvima, učinje mi se genijalac.
Kako su teme odmicale, to pak0ovanje tema u ukrasne folije nije moglo da prikrije naginjanje ka šovinizmu i nacionalizmu.

Evo, počelo je...

Ne brini ti za srpski svet, imate vi dovoljno svojih sranja.
pa ti mlad, prav i zdrav, aktiviraj se na crnogorskoj političkoj sceni.
A mi, nekako ćemo se već izboriti sa našim svetom i rolkama.
Ajde, ne ljuti se. Ja podržavam srpski svet.
 

Back
Top