Quantcast

VUČIĆ O VUČELIĆU: Nadam se da će se oporaviti, oni koji ga napadaju mu nisu ni do članaka!

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.224
Такви му служе за испумпавање пара из буџета, Вучелићи и Терзићи, олош скинута са вешала.
Slazem se sa iznetim misljenjem.Samo,ja bih ovoj dvojici,dodao i Covica,koji je devedesetih godina,zario i palio,kao Milosevicev Caus.Odmah se presaldimio,posle petog Oktobra 2OOO god i posta podpredesdnik vlade Zorana Djindjica.Te preletace,trebalo je osujetiti u njihovom stetocinskom radu.
Ko je od njih trojice najgori...svi su gori od goreg...

ccaterpillar

Legenda
Poruka
52.395
Slazem se sa iznetim misljenjem.Samo,ja bih ovoj dvojici,dodao i Covica,koji je devedesetih godina,zario i palio,kao Milosevicev Caus.Odmah se presaldimio,posle petog Oktobra 2OOO god i posta podpredesdnik vlade Zorana Djindjica.Te preletace,trebalo je osujetiti u njihovom stetocinskom radu.
Чим га видиш да води спортски клуб знаш о чему се ради..

Ајдемо редом:
-Човић је био одличан градоначелник, али би требао бити санкционисан обзиром да се
уваљао у издајнички брлог са Рахметли Ђинђолином, осведоченом протувом и издајником,
те ти можеш само да се слажеш са самим собом.

dejan624

Ističe se
Poruka
2.169
Mora da se ujedini opozicija da se napravi prava građanska opozicija jer ovo je pitanje opstanka..više nije bitna ideologija stranaka čitava opozicija i sav civilni sektor i zdravomisleći intelektualci moraju da se ujedine ...i uopšte nisu u pravu oni koji kažu da vođa opocizije mora da bude desničar i nacionalista da bi uspeo protiv vučića..vidite da su kod vučića u koaliciji i levičari i komunisti i za saradnju sa rusijom,i za eu i protiv eu i za nezavisnot kosova i protiv toga ..znači ima svega...znači vidi se vučiću u očima da je bolesnik i psihopara ja sam to znao i 98 kad je bio ministar informisanja i kad je zatvarao televizije i hapsio novinare čovek ne priznaje drugačije mišljenje ima samo svoju verziju istine ne trpi kritiku ne trpi opoziciju živi od konflikta jednom rečju pravi autokrata i diktator...znači protiv takvih ljudi koji su sve uzurpirali jedino da se svi ujedine protiv da bi ga srušili...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.