Quantcast

Вучић о случају радника Градске чистоће: "Крао гориво, фалсификовао диплому..."

Boris Grušenko

Elita
Moderator
Poruka
23.017
Ја нисам никада била на власти. И тема нисам ни ја нити то што хоћеш да подмећеш, а све у циљу СПАМОВАЊА ТЕМЕ,

Према томе, укључи се у тему, иначе од мене више нећеш ни добити одговор, јер не одговарам на бесмислена пуитања (нарочито која су лично мени упућена)
Uopšte ne spamujem.

Samo naglašavam da osobe koje se kunu u slobizam baš i nemaju prava da spočitavaju nekom nedostatak etike što je ovde tema.

To što su razulareni SPS.-ovci radili za svoga vakata je za antologiju primitivnog bezumlja.

Na kraju su ti isti najedeni i privilegovani oportunisti SA LAŽNIM DIPLOMAMA izručili Miloševića Hagu da bi sačuvali sopstvena dupeta.

Motorcyclist

Legenda
Poruka
72.297
Вучић о случају радника Градске чистоће:
Крао гориво, фалсификовао диплому

6220629_-jpg

Председник Србије Александар Вучић коментарисао је наводе бившег радника Градске чистоће у Београду Богосава Нешовића, који је изнео тврдње да су запослени у том предузећу били приморавани да скупљају "капиларне" гласове.

Председник је новинарима
током обиласка Инфективне клинике рекао да је тај радник претходно био ухваћен у фалсификовању дипломе и крађи горива и већ био у процедури отказа.......

Јавно комунално предузеће "Градска чистоћа" одбацило је потом као неосноване и нетачне тврдње синдиката Слога да су запослени у том предузећу били приморавани да скупљају "капиларне" гласове за СНС.

Зар је могуће да се председник Србије БАВИ и оваквим случајевима?!!.:eek::roll::eek: Нисам знала да је и то у опису председника државе! ЧУДИ МЕ ДА СЕ САЗНАЛО да је радник "крао гориво и примљен на посао и радио са фалсификованом дипломом" , ТЕК ОНДА када се обратио градоначелнику, коме је изнео тврдње (горе неведене у тексту).

Интересантан коментар једног читаоца:zcepanje::rotf:

И питање, КАКО ТО, да овај радник ЕКСПРЕСНО ДОБИ ОТКАЗ, због фалсификовања дипломе, а нешто нисмо видели да су и остали `фалсификатори диплома` слично прошли:roll::think:

Pa kad je i predsednik stranke.

zemlja srbijica

Poruka
20.101
Зар је могуће да се председник Србије БАВИ и оваквим случајевима?!!.:eek::roll::eek:
Нисам знала да је и то у опису "рада" председника државе!

ЧУДИ МЕ ДА СЕ САЗНАЛО да је радник "крао гориво и примљен на посао и радио са фалсификованом дипломом" , ТЕК ОНДА, када се обратио градоначелнику Београд, коме је изнео тврдње (неведене у уводној поруци ове теме, о претњи директора отказима...).

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
76.585
Vidi ti očigledno ne razumeš kako je SNS došao na vlast i kako upravlja Aka uništava Srbiju .
Sutra Vesić da krene nešto da ***** protiv Vuclera, odma bi završio kao najveći bednik.
Za svakog je otvorio dosije, samo čeka.
Mnogima se ne isplati da rizikuju.
Neko je tu za sendvič a neko za baš veliki interes, ali za svakoga postoji kazna, jer SNS je klasična mafijaška postava.

Motorcyclist

Legenda
Poruka
72.297
Radule npr nije čutao i hteo je da sredi Srbiju.
Ovaj ga najurio posle par meseci..
Bilo je tu još nekih likova, ali takvi ne odgovaraju Zvalji.

Kad je prvi pricao o nekom smanjenju plata a narod juuuu ovaj lud.
. voli narod da laze sam sebe i da ga lazu.

Poruka
20.101
Понављам ову поруку,

Зар је могуће да се председник Србије БАВИ и оваквим случајевима?!!.:eek::roll::eek:
Нисам знала да је и то у опису "рада" председника државе!

ЧУДИ МЕ ДА СЕ САЗНАЛО да је радник "крао гориво и примљен на посао и радио са фалсификованом дипломом" , ТЕК ОНДА, када се обратио градоначелнику Београд, коме је изнео тврдње (неведене у уводној поруци ове теме, о претњи директора отказима...).

Poruka
20.101
- Возач градске чистоће Богосав Нешовић тврди да је терор над њим почео оног тренутка када је као шеф синдикалне организације одлучио да прекине са прикупљањем капиларних гласова и да са својим колегама пређе из Заједнице синдиката Србије у Синдикат `Слога`. Нешовић је показао папире са такозваним сигурним гласовима које је као председник синдикалне организације морао да прикупља.

"Малтретиран сам као и моји људи и сви. Значи, морали смо да изводимо људе на митинге, да скупљамо гласове. Као што имам и доказе....Ово више није могло да се издржи", рекао је Нешовић.

Нешовић наводи да је годинама био примораван да иде по митинзима владајуће коалиције под претњом отказом и да му је прекипело када су га надређени у Заједници синдиката дигли са крсне славе.

"Како сам ја 25. донео одлуку. Тако што сам кренуо 19. децембра за село за славу и они су ме звали 18. да се вратим и да изведем 20 људи на отварање ауто-пута Милош Велики, дела аутопута. То је она каписла која је пукла у нама", испричао је Нешовић.

Међутим, у Градској чистоћи тврде да је каписла пукла јер је откривено да је Нешовић фалсификовао диплому саобраћајне школе. Председник Вучић одмах је одбацио тврдње о злоупотреби јавних служби за прикупљање сигурних гласова.

"Како ја чујем, потпуно је друга ствар у питању. Да је то неко почео да говори када је ухваћен у фалсификовању дипломе. Јесам ја то добро разумео (пита Весића)? Кажу да је крао гориво и фалсификовао диплому и био у процедури отказа много пре тога, па је онда требало да пронађе разлог. Нека се тиме баве надлежни органи. Стварно не знам да ли је истина једно, друго или треће", казао је Вучић.

Сам Нешовић не негира на који начин је прибавио диплому, али каже да је Управа градске чистоће то одавно знала, али је решила да то искористи тек када је он одбио да доведе људе на митинг.

"Од 2002. године радим у Градској чистоћи. Значи, као возач. Имам четврти степен Трговачке школе. Тада је био услов да морамо да имамо Саобраћајну школу, коју су директори препоручивали и то завршавали. Ми смо само паре давали", рекао је Нешовић.

Председник удружених синдиката Србије `Слога` Жељко Веселиновић констатује да председник има двоструке аршине - једне за возаче са фалсификованом дипломом, а друге за министре.

"Ја бих хтео да га питам зашто то исто не каже за своје министре Синишу Малог и Небојшу Стефановића. Јер они су доказано плагирали и фалсификовали", казао је Веселиновић.

Богосав Нешовић тражи од градоначелника Београда да добије статус узбуњивача. Спреман је да сведоши и пред судом.

"Не желим да се упуштам уопште у процену ко је у праву. Људи који су надлежни ће даље по процедури разјаснити тај предмет", рекао је градоначелник Зоран Радојичић.

На друштвеним мрежама појавили су се снимци активиста који се представљају као чланови СНС и анкетирају грађане. Таква врста активности није забрањена, за разлику од врбовања запослених у јавним предузећима. -

http://rs.n1info.com/Vesti/a571161/...8DdRIdpAJGVWyjUBsa5pQuz177qczeTYeatUFePM3YmMc

Poruka
20.101
(Овај мој коментар се односи на моју претходну поруку, коју сам пренела из медија, линк је испод те поруке. Било би преопширна порука, да сам све ставила у једну поруку.)

ЧИНИ ми се да ће се овај инцидент и Вучићу и члановима СНС олупати о главу и да се управо ту може десити, да се "отвори Пандорина кутија" и крене њихов суноврат, ...ако неко хтедне да ово испита до краја, да ово ПРОЦЕСУИРА.:think:
Колико сам разумела, ОВДЕ ИМА ТЕЖИХ КРИВИЧНИХ ДЕЛА. (ДА ЛИ грешим:?:) (погледајте текст, у поруци изнад, који сам обојила у црвено, а нарочито оно подвучено!!!). Из њега сам могла да закључим:

Како су се БИРАЛИ послушници (сендвичари)?

ПРВО им је СНС нешто учинила, да ли је запослила некога....или, као у овом случају "СРЕДИЛА" да овај радник добије одговарајућу ДИПЛОМУ (како сам рече, пошто је имао Трговачку школу, а УСЛОВ за посао је била Саобраћајна школа, ДИРЕКТОРИ су онда ЗАВРШАВАЛИ то око те дипломе, а радници су ЗА ТЕ ДИПЛОМЕ ДАВАЛИ НОВАЦ!!! Е, онда су, изгледа, сви ти, такви, били УЦЕЊИВАНИ, изгубиће посао, или да прикупљају гласове или да доводе људе на разне манифестације, које је СНС организовала, а све у циљу показивања јавности, како они, СНС и Вучић имају безброј симпатизера, гласача и грађана, који им на сваком кораку "тапшу".

КОЈА ЛИ ЈЕ БУДАЛА тако нешто осмислила, а да није рачунала на то, да ће да буду откривени:?::!:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.