Quantcast

Вучић о случају радника Градске чистоће: "Крао гориво, фалсификовао диплому..."

Poruka
20.101
Вучић о случају радника Градске чистоће:
Крао гориво, фалсификовао диплому

6220629_-jpg

Председник Србије Александар Вучић коментарисао је наводе бившег радника Градске чистоће у Београду Богосава Нешовића, који је изнео тврдње да су запослени у том предузећу били приморавани да скупљају "капиларне" гласове.

Председник је новинарима
током обиласка Инфективне клинике рекао да је тај радник претходно био ухваћен у фалсификовању дипломе и крађи горива и већ био у процедури отказа.......

Јавно комунално предузеће "Градска чистоћа" одбацило је потом као неосноване и нетачне тврдње синдиката Слога да су запослени у том предузећу били приморавани да скупљају "капиларне" гласове за СНС.

ОПОЗИЦИЈА ТРАЖИ ОСТАВКУ ДИРЕКТОРА ЧИСТОЋЕ

Шеф одборничке групе Савеза за Србију у Скупштини Београда Никола Јовановић тврди да је Нешковић добио отказ зато што је градоначелнику Зорану Радојичићу указао да се запосленима у том предузећу, како наводи, прети отказима ако не скупе сигурне гласове за СНС. Јовановић је, уз исказивање подршке Благојевићу, у саопштењу навео и да СзС захтева оставку директора "Чистоће", а од Радојичића да се "изјасни о овом случају".
Из Удружених синдиката Србије "Слога" тврде да је Нешовић, иначе председник те синдикалне организације у "Градској чистоћи", добио отказ након што се као узбуњивач обратио градоначелнику Београда Зорану Радојичићу и пренео му да директор Марко Попадић под претњом отказом захтева од радника да скупљају сигурне гласове за СНС.

Зар је могуће да се председник Србије БАВИ и оваквим случајевима?!!.:eek::roll::eek: Нисам знала да је и то у опису председника државе! ЧУДИ МЕ ДА СЕ САЗНАЛО да је радник "крао гориво и примљен на посао и радио са фалсификованом дипломом" , ТЕК ОНДА када се обратио градоначелнику, коме је изнео тврдње (горе неведене у тексту).

Интересантан коментар једног читаоца:zcepanje::rotf:

Repac Plandiste
19.02.2020.
Ne samo da je krao gorivo i falsikovao diplomu nego je onomad kad im je predsednik i vrhovni komandant kupio burek pa su zajedno jeli, on tražio burek sa mesom a dobio sa sirom pa se sad sveti.

И питање, КАКО ТО, да овај радник ЕКСПРЕСНО ДОБИ ОТКАЗ, због фалсификовања дипломе, а нешто нисмо видели да су и остали `фалсификатори диплома` слично прошли:roll::think:

Boris Grušenko

Elita
Moderator
Poruka
23.010
И питање, КАКО ТО, да овај радник ЕКСПРЕСНО ДОБИ ОТКАЗ, због фалсификовања дипломе, а нешто нисмо видели да су и остали `фалсификатори диплома` слично прошли:roll::think:
Navedi poimence ostale. Mogu i ja da ti navedem neke veličine koje su plagirale ruske naučnike kako bi se ovde pozicionirali kao intelektualni autoriteti.

Mada mi je poznato da ignorišeš pitanja na koja nemaš odogovore što je tipičan ескапизам situiranih titoista.

Poruka
20.101
А нико не коментарише, ЗАШТО градоначалник града Београда није ништа ОДГОВОРИО по питању сумњи овог радника, који је добио отказ, да им је ДИРЕКТОР ПРЕТИО ОТКАЗИМА, ако не скупе сигурне гласове за СНС?!!! И не само зашто није одговорио том раднику, него свим грађанима Србије?!

skriboman

Domaćin
Poruka
4.325
А нико не коментарише, ЗАШТО градоначалник града Београда није ништа ОДГОВОРИО по питању сумњи овог радника, који је добио отказ, да им је ДИРЕКТОР ПРЕТИО ОТКАЗИМА, ако не скупе сигурне гласове за СНС?!!! И не само зашто није одговорио том раднику, него свим грађанима Србије?!
sto bi odgovaro ima gomila na listu cekanja sto hoceju na njegovo mjesto

Poruka
20.101
Navedi poimence ostale. Mogu i ja da ti navedem neke veličine koje su plagirale ruske naučnike kako bi se ovde pozicionirali kao intelektualni autoriteti.

Mada mi je poznato da ignorišeš pitanja na koja nemaš odogovore što je tipičan ескапизам situiranih titoista.

Отвори тему о ФАЛСИФИКАТОРИМА диплома, напиши та сазнања која ти имаш, "наведи их поименце", па ћу се укључити и ја у ту твоју тему,...а ова тема је о председнику Србије, КОЈИ се меша у све и свја, па ево и око случаја овог радника "градске чистоће".

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
76.585
Jel neko poznaje tu osobu ? Jel to onaj sto postavlja kucice za ptice .. :lol:

Koji bre gradonacelnik ... na svakoj listi je bio Alek veliki.

Nema tu nikog drugog.

Boris Grušenko

Elita
Moderator
Poruka
23.010
Slobista1: Ti si titoista!
Slobista2: Ne, nego si ti titoista!
Slobista1: Titoisto jedan.
Slobista2: Ajde bre, još viriš iz Titinog doopeta.
Slobista1: Ebali te Tito i Partija.
Slobista2: Vrati se u Kumrovec, titoisto!
Slobista 27: Uneredio si se ovim u bunilu izmaštanim monologom svih slobista koje хостујеш.

Boris Grušenko

Elita
Moderator
Poruka
23.010
Отвори тему о ФАЛСИФИКАТОРИМА диплома, напиши та сазнања која ти имаш, "наведи их поименце", па ћу се укључити и ја у ту твоју тему,...а ова тема је о председнику Србије, КОЈИ се меша у све и свја, па ево и око случаја овог радника "градске чистоће".

Ne kukaj. Znam kako ste dobavljali nezaslužene diplome dok ste bili na vlasti.

Poruka
20.101
Ne kukaj. Znam kako ste dobavljali nezaslužene diplome dok ste bili na vlasti.

Ја нисам никада била на власти. И тема нисам ни ја нити то што хоћеш да подмећеш, а све у циљу СПАМОВАЊА ТЕМЕ,

Према томе, укључи се у тему, иначе од мене више нећеш ни добити одговор, јер не одговарам на бесмислена пуитања (нарочито која су лично мени упућена)

skriboman

Domaćin
Poruka
4.325
tita je reko da su studenti u pravu a ovaj kaze da je on uvijek u pravu

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.