Vučić o rasporedu sedenja u Davosu: "Nisam želeo u prvi red"

Рецимо, у Француској на оболежавању дана примирја, ( то је онај дан кад су они потписали примирје, а ми заиста победили и разбуцали фронт), французи нису хтели да понизе Вучића, него баш Србију.
To je isto. I predstavlja dobru ideju takođe
 
Рецимо, у Француској на оболежавању дана примирја, ( то је онај дан кад су они потписали примирје, а ми заиста победили и разбуцали фронт), французи нису хтели да понизе Вучића, него баш Србију.
Očigledno se Vučiću svidelo da bude takva žrtva pa sad sedne nazad i kada ne mora.
 
Očigledno se Vučiću svidelo da bude takva žrtva pa sad sedne nazad i kada ne mora.
Najgore je što ja mislim da se on više ne glupira. On misli da je ovo kul što je ispao budala na nivou školarca. Barem u svojoj glavi. Opet je pričao o "čoporu", "vuku samotnjaku" i sličnim glupostima za koje se uhvatio u poslednje vreme što me nažalost navodi na veliku verovatnoću da je čovek u ozbiljnim i sada već uznapredovalim psihičkim problemima, i to ne figurativno u smislu njegove tradicionalne patetike i dramoserije za verne penzionere i botove nego čovek izgleda živi paralelni univerzum gde je superheroj i sve ređe i ređe se vraća "na Zemlju".
Mi se zezamo ali ovo je otišlo predaleko...nek nam je Bog u pomoći.
I nisam ironičan ovaj put.
 
DF5F1044-53CE-4856-9453-11D3347AE6DD.jpeg

"Smeta im jaka SRJ koja nema šanse da uđe u EU usled slabosti."
 
Poslednja izmena:
U stvari mislim da Vućić ovim gestom nedvosmisleno šalje poruku Rusima , a i Eu.
Rusima da ja prisiljen da osudi pripajanje Krima DNR i LNR
A EU mafiji stavlja do znanja takodje da je njihov zahtev iznudjen , pisilan i da se na neki način distancira od njega
Sreća pa su rusi mudar narod sa slovenskom dušm i da su razumeli to
Pa to treba da ti bude alarm (činjenica da su Rusija i Vučić na istoj strani)

Jer do sada si pisao da je Vučić loš a Putin dobar
 
Vučić se osvrnuo i na raspored sedenja na panelu, a što je bila tema pojedinih medija. Naime, pisanja su o tome da je predsednik izdvojen od ostalih lidera.

"Za razliku od nekih drugih panela gde je jasno bilo napisano ime i prezime gde treba da se sedi, ovde toga nije bilo", rekao je on u izjavi za medije posle panela.

Kako je istakao, komentari o rasporedu sedenja nisu merodavni.

"Molili su me tri puta da pređem u prvi red, nisam želeo. Komentari takvi, naročito kada imate teške dane pred ozbiljne razgovore, za mene su deo dobre zabave. Nije važno gde sam seo, to je moj izbor. Takođe, uvek mislim da je važnije šta sam rekao, a verujem da sam dobro govorio o Srbiji", rekao je Vučić.

Učesnici panela razgovarali su o izazovima sa kojima se suočavaju zemlje Zapadnog Balkana i potrebi očuvanja stabilnosti, stvaranju uslova za podsticanje ekonomskog rasta zemalja, a ukazano je na neophodnost rešavanja zamrznutih sporova,

Vučić je na panelu "Širenje evropskog horizonta" koji se održava u okviru Svetskog ekonomskog foruma naveo i da siguran da Srbija neće uskoro postati deo EU i da je pomalo pesimista kada je pitanje mogućnosti ulaska u EU, kao i da je popularnost i poverenje u regionu prema EU opalo.

Pogledajte prilog 1285842

https://biznis.telegraf.rs/wef-biz/...edium=android&utm_campaign=push_notifications

Da li su ga stvarno skrajnuli ili je namerno želeo da bude nekakva žrtva, pitanje je sad. Svakako ovaj sastanak globizma i Klausa Švaba može značiti da Vučić nije još izopšten ali je tu negde kod vrata.

Одлично место, све их има на оку. :kafa:
 
Pa to treba da ti bude alarm (činjenica da su Rusija i Vučić na istoj strani)

Jer do sada si pisao da je Vučić loš a Putin dobar
Nikakav alarm , drago mi je da smo jednom kao država na pravoj strani istorije koja se upravo dešava pred našim očima
Vučića ne mogu organski da svarim ni kao čoveka ni kao političara
Dozvolio je trećerazrednoj bagri i ljudskom talogu da okupiraju , Parlament, skupštinu i sve državne funkcije .
Opoganio i obezbožio i crkvu i ustav i pravo .
Upropastio sve što se moglo upropastiti , školstvo, zdravstvo
pravosudje..... obesmislo je državu 100%
Za takav podmukao i prljavi zapad vučić je adekvatan pandan !
Djindjić je hteo isto tako nešto da izvede , da idemo niz dlaku zapadu dok ne ojačamo ekenomski i ne promeni se gepolitička sitacija u svetu.
ofirao se u jdnoj emisiji na TV u i to je već bio signal zapadu koji ga je doveo na vlast da ga ukloni
Ovo je vreme gamadi i pacova , ! Da vidim ko će bolje odigrati igru !
Ala Vučuć . Ala jenki i EU
zaslužiju jedni druge
Samo ovaj jadan i napaćen narod ne zaslužije takve devijantne nakaze od EU i Vučića pored sebe !
 
Vučić se osvrnuo i na raspored sedenja na panelu, a što je bila tema pojedinih medija. Naime, pisanja su o tome da je predsednik izdvojen od ostalih lidera.

"Za razliku od nekih drugih panela gde je jasno bilo napisano ime i prezime gde treba da se sedi, ovde toga nije bilo", rekao je on u izjavi za medije posle panela.

Kako je istakao, komentari o rasporedu sedenja nisu merodavni.

"Molili su me tri puta da pređem u prvi red, nisam želeo. Komentari takvi, naročito kada imate teške dane pred ozbiljne razgovore, za mene su deo dobre zabave. Nije važno gde sam seo, to je moj izbor. Takođe, uvek mislim da je važnije šta sam rekao, a verujem da sam dobro govorio o Srbiji", rekao je Vučić.

Učesnici panela razgovarali su o izazovima sa kojima se suočavaju zemlje Zapadnog Balkana i potrebi očuvanja stabilnosti, stvaranju uslova za podsticanje ekonomskog rasta zemalja, a ukazano je na neophodnost rešavanja zamrznutih sporova,

Vučić je na panelu "Širenje evropskog horizonta" koji se održava u okviru Svetskog ekonomskog foruma naveo i da siguran da Srbija neće uskoro postati deo EU i da je pomalo pesimista kada je pitanje mogućnosti ulaska u EU, kao i da je popularnost i poverenje u regionu prema EU opalo.

Pogledajte prilog 1285842

https://biznis.telegraf.rs/wef-biz/...edium=android&utm_campaign=push_notifications

Da li su ga stvarno skrajnuli ili je namerno želeo da bude nekakva žrtva, pitanje je sad. Svakako ovaj sastanak globizma i Klausa Švaba može značiti da Vučić nije još izopšten ali je tu negde kod vrata.
Odavde mu toalet bio najblizi. :lol:
 

Selfi Staša se šlihta Vučiću: Bednici, on danima ne spava, a vi mu se smejete i pričate gde sedi​



Nenaspavan javni službenik je loš javni službenik.
ta starletica se prošvelcovala u skupštinu u debelom crevu vučića gde se ugnjezdila odavno i skuplja i beleži u rokovnik slavne mnologe AV
A ovaj se meškolji jer mu puno debelo crevo godi
:hahaha1::vudu::bljak:
 
Poslednja izmena:
Vučić se osvrnuo i na raspored sedenja na panelu, a što je bila tema pojedinih medija. Naime, pisanja su o tome da je predsednik izdvojen od ostalih lidera.

"Za razliku od nekih drugih panela gde je jasno bilo napisano ime i prezime gde treba da se sedi, ovde toga nije bilo", rekao je on u izjavi za medije posle panela.

Kako je istakao, komentari o rasporedu sedenja nisu merodavni.

"Molili su me tri puta da pređem u prvi red, nisam želeo. Komentari takvi, naročito kada imate teške dane pred ozbiljne razgovore, za mene su deo dobre zabave. Nije važno gde sam seo, to je moj izbor. Takođe, uvek mislim da je važnije šta sam rekao, a verujem da sam dobro govorio o Srbiji", rekao je Vučić.

Učesnici panela razgovarali su o izazovima sa kojima se suočavaju zemlje Zapadnog Balkana i potrebi očuvanja stabilnosti, stvaranju uslova za podsticanje ekonomskog rasta zemalja, a ukazano je na neophodnost rešavanja zamrznutih sporova,

Vučić je na panelu "Širenje evropskog horizonta" koji se održava u okviru Svetskog ekonomskog foruma naveo i da siguran da Srbija neće uskoro postati deo EU i da je pomalo pesimista kada je pitanje mogućnosti ulaska u EU, kao i da je popularnost i poverenje u regionu prema EU opalo.

Pogledajte prilog 1285842

https://biznis.telegraf.rs/wef-biz/...edium=android&utm_campaign=push_notifications

Da li su ga stvarno skrajnuli ili je namerno želeo da bude nekakva žrtva, pitanje je sad. Svakako ovaj sastanak globizma i Klausa Švaba može značiti da Vučić nije još izopšten ali je tu negde kod vrata.
E drage kolege, da mi je vas mozak i vase brige o tome gde je Vucic sedeo pa da se odmorim jedno 7 dana.

blago vama
 

Back
Top