Vučić o rasporedu sedenja u Davosu: "Nisam želeo u prvi red"

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.156
Vučić se osvrnuo i na raspored sedenja na panelu, a što je bila tema pojedinih medija. Naime, pisanja su o tome da je predsednik izdvojen od ostalih lidera.

"Za razliku od nekih drugih panela gde je jasno bilo napisano ime i prezime gde treba da se sedi, ovde toga nije bilo", rekao je on u izjavi za medije posle panela.

Kako je istakao, komentari o rasporedu sedenja nisu merodavni.

"Molili su me tri puta da pređem u prvi red, nisam želeo. Komentari takvi, naročito kada imate teške dane pred ozbiljne razgovore, za mene su deo dobre zabave. Nije važno gde sam seo, to je moj izbor. Takođe, uvek mislim da je važnije šta sam rekao, a verujem da sam dobro govorio o Srbiji", rekao je Vučić.

Učesnici panela razgovarali su o izazovima sa kojima se suočavaju zemlje Zapadnog Balkana i potrebi očuvanja stabilnosti, stvaranju uslova za podsticanje ekonomskog rasta zemalja, a ukazano je na neophodnost rešavanja zamrznutih sporova,

Vučić je na panelu "Širenje evropskog horizonta" koji se održava u okviru Svetskog ekonomskog foruma naveo i da siguran da Srbija neće uskoro postati deo EU i da je pomalo pesimista kada je pitanje mogućnosti ulaska u EU, kao i da je popularnost i poverenje u regionu prema EU opalo.

Fm1J5WWXEAEoYWo.jpeg


https://biznis.telegraf.rs/wef-biz/...edium=android&utm_campaign=push_notifications

Da li su ga stvarno skrajnuli ili je namerno želeo da bude nekakva žrtva, pitanje je sad. Svakako ovaj sastanak globizma i Klausa Švaba može značiti da Vučić nije još izopšten ali je tu negde kod vrata.
 
Poslednja izmena:
Намерно је седео са стране, иза осталих, јер је хтео да буде посебан међу њима, али се није надао да ће то изазвати гомилу подсмеха по Србији, па сад вади флеке. Кризни менаџмент. Чим нешто засере, одмах се јави да објасни глупу ситуацију.

А остали су га, сигурно, опет гледали као будалу.

Мсм...сви представници држава су седели у низу, и дође једна будала и седи са стране. А било је довољно столица. Организатор је мислио да су сви нормални и да ће сести у низу. Вероватно је било столица са стране, за сваки случај. Остали су га звали да седне са осталима, али он увек има потребу да се истакне, па је и на овај начин хтео да се истакне, али у тој ситуацији се истакао као будала.

Он се стално брука на тим међународним скуповима у свим мање формалним и неформалним ситуацијама јер не уме да се понаша.
 
Намерно је седео са стране, иза осталих, јер је хтео да буде посебан међу њима, али се није надао да ће то изазвати гомилу подсмеха по Србији, па сад вади флеке. Кризни менаџмент. Чим нешто засере, одмах се јави да објасни глупу ситуацију.

А остали су га, сигурно, опет гледали као будалу.

Мсм...сви представници држава су седели у низу, и дође једна будала и седи са стране. А било је довољно столица. Организатор је мислио да су сви нормални и да ће сести у низу. Вероватно је било столица са стране, за сваки случај. Остали су га звали да седне са осталима, али он увек има потребу да се истакне, па је и на овај начин хтео да се истакне, али у тој ситуацији се истакао као будала.

Он се стално брука на тим међународним скуповима у свим мање формалним и неформалним ситуацијама јер не уме да се понаша.
U prevodu, izbrukao se pred brukom
 
Da mene tako gdje god odem, svaki put posade u magareću klupu, qurac bi im ijednom više došao! Iz inata!

Нису га они посадили, овај пут.

Овде је било довољно столица, колико и позваних учесника. Он је сам одлучио да седи са стране, желећи да изиграва неког ко је посебан, а изигравао је будалу.
 

Back
Top