Vučić o pohvalama Ponoša: Mislim da je to fer, vojska je danas u boljem stanju

Ortar

Aktivan član
Poruka
1.529
Predsednik kaže da je zadovoljan što je predsednički kandidat Zdravko Ponoš pohvalio
to što je vojska danas snažnija.

- Mislim da je to fer. Važno je i korektno reći da je vojska danas u boljem stanju. Ja još nisam zadovoljan - rekao je Vučić.Vučić je najavio snažnu pobedu odgovornosti na izborima i da će pobeda biti takva da opozicija neće moći da priča o krađi izbora.

https://www.novosti.rs/vesti/izbori...-ponosa-mislim-fer-vojska-danas-boljem-stanju

Ovi su totalno poludeli. Nije jasno koja je taktika Ponosa na ovim izborima. Nista odredjeno, sve pogubljeno i sada pohvale Vucicu.

Poruka
72.877
Predsednik kaže da je zadovoljan što je predsednički kandidat Zdravko Ponoš pohvalio

- Mislim da je to fer. Važno je i korektno reći da je vojska danas u boljem stanju. Ja još nisam zadovoljan - rekao je Vučić.Vučić je najavio snažnu pobedu odgovornosti na izborima i da će pobeda biti takva da opozicija neće moći da priča o krađi izbora.

https://www.novosti.rs/vesti/izbori...-ponosa-mislim-fer-vojska-danas-boljem-stanju

Ovi su totalno poludeli. Nije jasno koja je taktika Ponosa na ovim izborima. Nista odredjeno, sve pogubljeno i sada pohvale Vucicu.

Očigledno je koja je taktika; raskid sa principima Vuka Jeremića i njegovog tzv. revanšizma.

Ne bih rekao da je pogubljeno; sve je to sa vrlo izričitiom namerom tj. strateški odabrano. Kao i ono famozno slikanje na štandu SNS-a gde je bila i započeta kampanja, kao i konstantno ponavljanje da računa i na dobar deo pristalica SNS-a među svoje glasove.

FLgO5_6XoAE2k8c

Treba napraviti i raskid sa tim navijačkim dosadašnjim praksama, u kojoj se sve zloupotrebljava za prljavu kampanju i kritikuje samo radi kritike, ili obrnuto. Kao što primetih pre neki dan, to su naznake da dolazi polako do konačnog ozdravljenja političke scene u Srbiji.

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
87.888
Vucic svakako ima neke dobre osobine.

Evo strane investicije su stvarno dobre i brojke su dobre, problem je sto domacih investicija ima u homeopatskim dozama, pa je rast opet prosecan za istocnu evropu ako ne ispod.

Srpska vojska je danas jaca od JNA 1991 to ozbiljno tvrdim, tako ko u Vukovaru ne bi se blamirala.
Odakle ovo sada , po kojim podacima ? wtf

sukleta

Ističe se
Poruka
2.710

a mozda seselj pred izbore objavi krisom snimljeni fotku kako se ovo dvoje ljubavno jasu?

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
87.888
Svakako da su brojke Hrvata o Vukovaru frizirane, ali fakat je da se vojska tamo pokazala totalno nesposobna i vec 1999 bila je mnogo bolja od JNA 1991.

Dzabe svi ti silni tenkovi kad ih buse neki hrvatski klosari.
Ti si napisao da je danas Srpska vojska jaca ? za to te pitam , po cemu ? na osnovu cega ?

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
59.694

А где можемо да прочитамо ту изјаву Поноша о којој си отворио тему?
Poruka je automatski spojena:

Vucic svakako ima neke dobre osobine.

:rotf:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.