pop80
Elita
- Poruka
- 17.962
"Mi odemo da nahranimo ptice, ne oni. Recite mi kako mislite da ja reagujem? Ja sam čovek, volim ptice baš kao vi građani Srbije i nisam lud“.
Video sam ovu izjavu od sinoć, dele je svi po društvenim mrežama. Nije najveći problem to što predsednik jedne države daje ovakve zabrinjavajuće izjave nego je problem njegovo ponašanje, njegova mimika, njegov izgled dok ih daje. Jasno se vidi da je bolest baš uznapredovala. Verovatno da je smanjio sa alkoholom pošto je delovao trezan ali terapija definitivno ne deluje.
Video sam ovu izjavu od sinoć, dele je svi po društvenim mrežama. Nije najveći problem to što predsednik jedne države daje ovakve zabrinjavajuće izjave nego je problem njegovo ponašanje, njegova mimika, njegov izgled dok ih daje. Jasno se vidi da je bolest baš uznapredovala. Verovatno da je smanjio sa alkoholom pošto je delovao trezan ali terapija definitivno ne deluje.
