Quantcast

Vučić: NATO ima rok 24 sata, ako ne reaguje, Srbija će reagovati

Grom_sa_neba!

Veoma poznat
Poruka
13.112
...

Vučić: Nato ima rok 24 sata, ako ne reaguje, Srbija će reagovati​

https://www.telegraf.rs/vesti/polit...uskoro-dobija-jos-jednu-vakcinu-imcemo-ih-pet

Faca kao dao ultimatum NATO-u....(to samo za gledaoce Hit Twita ekskluzivno...)
A u stvarnosti - Cuo se sa Stoltenbergom kao starim Beogradjaninom i ovaj mu javio - "Hej matori, sutra deeskalacija, sve se vraca u normalu...predstava zavrsena...Sve smo dobro odigrali..."

Elem...
Posto su "Drzavni udari" postali izlizana fora za naslovnice Informera...evo nove jače fore - "Ulitmatum NATO-u"...

Vulin vec oblaci pilotsko odelo i seda u MiG-a...
Jest da ne zna da pilotira ali naucice u letu...

Znaci...u utorak krece rat protiv NATO-a? :think: (na Sony play station...)

...

fauler

Veoma poznat
Poruka
11.840
yebote kad se setim te 1999. i bombardovanja stariji ljudi od mene za koje sam mislio da su normalni su bili u fazonu ma samo nek siđu oni(NATO)dole i najebali su,mi bolje poznajemo teren to nam je prednost. :lol:
lud narod šta ćeš zato je i ovakav na vlasti koji je i onda za vreme bombardovanja bio na vlasti ni manje ni više nego ministar informisanja,pa ti vidi

Poruka
19.908
Против кога ће да ратује? Против Шиптара или НАТО пакта? И са којом војском?
Војска је у расулу. Војници стално беже, јер су лоши услови. У случају рата, кога ће да мобилише?

Сви који смо старији и памтимо више од клиначке генерације, знамо да Србија нема никакве капацитете за рат са било киме, а посебно не са НАТО пактом.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.