VUČIĆ NAJAVIO SEČU U SNS! Pola Glavnog odbora i Predsedništva biće NOVI LJUDI, nećemo se pretvoriti u derivate DS!

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.188

VUČIĆ NAJAVIO SEČU U SNS! Pola Glavnog odbora i Predsedništva biće NOVI LJUDI, nećemo se pretvoriti u derivate DS!​


Aleksandar Vučić


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je večeras u ekskluzivnom intervjuu za Kurir televiziju velike promene rukovodećeg kadra u Srpskoj naprednoj stranci!

Predsednik je poručio da će biti značajnih promena, odnosno da će 50 odsto članova Glavnog odbora biti novi ljudi!
lg.php

"SNS nikada ne sme da se pretvori u stranke koje su iznikle iz Demokratske stranke" , rekao je Vučić gostujući kod Silvije Slamnig, novinarke Kurir televizije.

Predsednik je rekao i da će na visokom nivou u stranci i u Predsedništvu, biti promena, da će 40-50 odsto članova biti zamenjeno.

"Morate da imate novu energiju i snagu", rekao je Vućić.

Govoreći o poslanici Neveni Đurić, koja je nastupila na RTS-u, opisao ju je kao novu snagu stranke.

"Pokazala je takvu energiju i podsetila me na vreme kada sam ja bio mlad pre 25 godina, ali je pametnija i bolja od mene", rekao je Vučić.

https://www.kurir.rs/vesti/politika...h_notification&utm_campaign=push_notification

Akademija mladih lidera i Staša rade punom parom.
Demokrate i Nebojša Stefanović kadar nevera.
 

VUČIĆ NAJAVIO SEČU U SNS! Pola Glavnog odbora i Predsedništva biće NOVI LJUDI, nećemo se pretvoriti u derivate DS!​


Aleksandar Vučić


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je večeras u ekskluzivnom intervjuu za Kurir televiziju velike promene rukovodećeg kadra u Srpskoj naprednoj stranci!

Predsednik je poručio da će biti značajnih promena, odnosno da će 50 odsto članova Glavnog odbora biti novi ljudi!
lg.php

"SNS nikada ne sme da se pretvori u stranke koje su iznikle iz Demokratske stranke" , rekao je Vučić gostujući kod Silvije Slamnig, novinarke Kurir televizije.

Predsednik je rekao i da će na visokom nivou u stranci i u Predsedništvu, biti promena, da će 40-50 odsto članova biti zamenjeno.

"Morate da imate novu energiju i snagu", rekao je Vućić.

Govoreći o poslanici Neveni Đurić, koja je nastupila na RTS-u, opisao ju je kao novu snagu stranke.

"Pokazala je takvu energiju i podsetila me na vreme kada sam ja bio mlad pre 25 godina, ali je pametnija i bolja od mene", rekao je Vučić.

https://www.kurir.rs/vesti/politika...h_notification&utm_campaign=push_notification

Akademija mladih lidera i Staša rade punom parom.
Demokrate i Nebojša Stefanović kadar nevera.


Tzv opozicija izigrava Gandija...
A ovaj pujda na njih "Mlade lidere"...

...
 
Ovo je ujedno poruka mladima koji nisu nešto preterano za SNS kao stariji.

Učlanite se i brzo ćete napredovati.
poruke predsednika svih nazadnjaka su generalno jezive,kao na primer navijačima budi vođa huligana i namestiću ti unosne poslove u javnim preduzećima ako lemaš one koji viču protiv mene,oslobodiću te krivične odgovornosti dok ne preteraš ybiga i sl. njegove poruke su generalno živo sranje on ne zna za bolje
 

Back
Top