Vučić najavio: Beograd dobija metro do 2028. godine

acabg

Elita
Poruka
20.534
Predsednik Aleksandar Vučić navodi da će Beograd dobiti metro 2028. godine.

196979382665646c9d21cc0065895223_640.jpg

2028. godine Beograd će dobiti metro! Da smo njih slušali imali bismo 500 ljudi koji bi izgubili zbog Ibarske magistrale, da smo ih slušali imali bismo močvaru sa olupinama gde je Beograd na vodi, za koji japanski ambasador kaže da se po Beogradu na vodi vidi koliko Srbija napreduje. Srećom pa ih nisam slušao", rekao je predsednik gostujući na TV Pink.

https://www.b92.net/lokal/beograd/drustvo-vucic-najavio-beograd-dobija-metro-do-2028-godine-2440595

pokojni zuti brkati arhitekta je lepo objasnio zasto je metro neizvodljiv u ovakvim okolnostima, sa ovom pogresnom studijom itd

to sto ja iz licnih razloga ne podnosim dragoljuba bakica, priznajem mu da je jedan od najboljih sto je struka dala.

a sto se tice gradnje metroa,stadiona,expoa i ostalog, to je svakome jasno ko se "kapira u ekonomiju"

Ова опозиција баш неће да је човек воли.

Гледам проф. Обрадовића,
кандидата за градоначелника Београда код Оље у емисији,
он је против напредњачког метроа,
јер "метро не треба да иде од ливаде до ливаде ! "

Професоре,
метро је џомбаста ствар,
тражи пуно места,
за паркирање, ремонт, прање ...

Не креће он из Макиша зато што тамо има неке јако важне путнике,
већ управо зато што их тамо нема,
па је могуће направити депое, радионице, и све друго
што је неопходно за одржавање тако захтевног механизма.

Па нећемо ваљда то на Теразијама да правимо ?

Даље,
тврдња "Вучић није направио ни један капитални објекат"
је толико глупава, да ниси ни покушао да је образложиш,
мада си је више пута поновио,
а водитељка није хтела да те гурне у провалију и пита:
"Шта подразумеваш под капитални објекат ?" .

Ти лично си понудио решење пешачког прелаза на Славији !
А и то си чуо од оног Мициног кандидата као идеју
шта би требало урадити у Београду !!!

Да брука буде комплетна
сва тројица разматрате идеју лудог Видојковића
о рушењу Београда на води.

Па кажете како ето није тренутак да се БВ руши,
али да (опет идеја Мициног кандидата) тамо треба завести страховладу,
и наплатити им и оно што нико никад није плаћао.

А онај Мицин још тврди
да је БВ затворио излаз Београђанима на реку !!!

Слушајући вас долазим до закључка
да је за вас (и једног и другог) могуће гласати једино ако смо баш блиски рођаци,
а никако због вашег аргументованог представљања.

Predsednik Aleksandar Vučić navodi da će Beograd dobiti metro 2028. godine.

196979382665646c9d21cc0065895223_640.jpg

2028. godine Beograd će dobiti metro! Da smo njih slušali imali bismo 500 ljudi koji bi izgubili zbog Ibarske magistrale, da smo ih slušali imali bismo močvaru sa olupinama gde je Beograd na vodi, za koji japanski ambasador kaže da se po Beogradu na vodi vidi koliko Srbija napreduje. Srećom pa ih nisam slušao", rekao je predsednik gostujući na TV Pink.

https://www.b92.net/lokal/beograd/drustvo-vucic-najavio-beograd-dobija-metro-do-2028-godine-2440595

Aco ti i dalje verujes u Deda mraza ???

Nema u Bg metroa narednih 30god a ne u narednih 5

Da li se secas kakve su guzve bile kada se gradila "Vukov spomenik" stanica ? Ako si 40+ sigurno se dobro secas kao i ja kao i mnogi
koji decenijama gledaju kako userawaju Bg ... a mi ne mozemo nista da uradimo da ih sprecimo.

Metro = price za malu decu

Ова опозиција баш неће да је човек воли.

Гледам проф. Обрадовића,
кандидата за градоначелника Београда код Оље у емисији,
он је против напредњачког метроа,
јер "метро не треба да иде од ливаде до ливаде ! "

Професоре,
метро је џомбаста ствар,
тражи пуно места,
за паркирање, ремонт, прање ...

Не креће он из Макиша зато што тамо има неке јако важне путнике,
већ управо зато што их тамо нема,
па је могуће направити депое, радионице, и све друго
што је неопходно за одржавање тако захтевног механизма.

Па нећемо ваљда то на Теразијама да правимо ?

Даље,
тврдња "Вучић није направио ни један капитални објекат"
је толико глупава, да ниси ни покушао да је образложиш,
мада си је више пута поновио,
а водитељка није хтела да те гурне у провалију и пита:
"Шта подразумеваш под капитални објекат ?" .

Ти лично си понудио решење пешачког прелаза на Славији !
А и то си чуо од оног Мициног кандидата као идеју
шта би требало урадити у Београду !!!

Да брука буде комплетна
сва тројица разматрате идеју лудог Видојковића
о рушењу Београда на води.

Па кажете како ето није тренутак да се БВ руши,
али да (опет идеја Мициног кандидата) тамо треба завести страховладу,
и наплатити им и оно што нико никад није плаћао.

А онај Мицин још тврди
да је БВ затворио излаз Београђанима на реку !!!

Слушајући вас долазим до закључка
да је за вас (и једног и другог) могуће гласати једино ако смо баш блиски рођаци,
а никако због вашег аргументованог представљања.
Предвиђена траса прве линије је заиста "из ничега у ништа"... Пролазиће и кроз гушће насељене делове, истина... Али главно да ће ићи код Преваре на води. Низ Саву и низ Дунав са пар "кривина" дубље у копно.
То није главни правац у којем људи данас иду.
А чуо сам одлично објашњење, при градњи метроа - постоје два начина. Једно је да се растерети тамо где је већ сада гужва и друго је да је то инвеститорски начин, да се прави тамо где ће једног дана бити већих насеља.

Очигледан је сукоб нас који смо већ у Београду, да бисмо ми олакшање, и неких политиканата који виде само Провизију.

Што се тиче заклањања погледа, то је очигледно још откако су представили макету Преваре на води. Чак и са обале прекопута, са новобеоградске стране, су те зграде дупло више него линија хоризонта (кровови већ постојећих зграда). И међу њима ће само први ред имати поглед на реку, осталима ће бити свеједно да ли су у Београду или Лесковцу.

А метро... То је само понављање плана, за 2028. годину. То смо све већ чули, ништа ново. То ја знам... и то ме неће окренути или спречити да и даље гласам за опозицију.

Предвиђена траса прве линије је заиста "из ничега у ништа"... Пролазиће и кроз гушће насељене делове, истина... Али главно да ће ићи код Преваре на води. Низ Саву и низ Дунав са пар "кривина" дубље у копно.
То није главни правац у којем људи данас иду.
А чуо сам одлично објашњење, при градњи метроа - постоје два начина. Једно је да се растерети тамо где је већ сада гужва и друго је да је то инвеститорски начин, да се прави тамо где ће једног дана бити већих насеља.

Очигледан је сукоб нас који смо већ у Београду, да бисмо ми олакшање, и неких политиканата који виде само Провизију.

Што се тиче заклањања погледа, то је очигледно још откако су представили макету Преваре на води. Чак и са обале прекопута, са новобеоградске стране, су те зграде дупло више него линија хоризонта (кровови већ постојећих зграда). И међу њима ће само први ред имати поглед на реку, осталима ће бити свеједно да ли су у Београду или Лесковцу.

А метро... То је само понављање плана, за 2028. годину. То смо све већ чули, ништа ново. То ја знам... и то ме неће окренути или спречити да и даље гласам за опозицију.

Zavolećeš ti BW, to je za tebe napravljeno Srbine !
Samo da promenimo glavnog popularizatora, dosadio vam je ovaj postojeći.

Ako i tad ne bude sreće, menjaćeno dalje. Moguće je da ćemo morati i da rušimo ... Ako nikako drugačije ne shvatimo šta je dobro, a šta loše.

Nije to nepoznato u istoriji, naprotiv ! Ljudi kao mi su jednom spalili Aleksandrijsku biblioteku, eeej ... je bem ti sunce ...

Isto smo mi što i kišne gliste, napred jedemo, nazad seremo.

Aha...za 5 godina..samo što nije :mrgreen:
Beogradjani mu ne veruju a oni van Beograda njih baš briga za metro
Mnogi bi da dobiju kanalizaciju, struju, asfaltne puteve do sela i kroz selo u 21.veku
a ne metro koji služi za izborno potkusurivanje..Bolje da sto pre završi železnicku i autobusku stanicu
... и брзу пругу Суботица - Бујановац :andjeo:

Back