Vučić na VMA zbog premora

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
10051127604e64b28ee1fb6031182404_orig.jpg

1328585176-2223.jpg

Зашто постављаш КОФЕР када је Дачић био СВЕДОК У ТОМ ПОСТУПКУ ,Дачић никада није био ухапшен у тој афери а његова такозвана умешаност је била та што је отишао на славу код човека.
 
Vučić na VMA zbog premora
Izvor: Tanjug

Beograd -- Prvi potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić je zbog zdravstvenih problema primljen na VMA, a nakon obavljenih kontrolnih pregleda pušten kući na lični zahtev.


Vučiću je pozlilo u jutarnjim časovima zbog iscrpljenosti i premorenosti, nakon čega je prebačen na Vojno medicinsku akademiju u Beograd, gde su obavljeni svi neophodni medicinski pregledi, javlja Tanjug.

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić posetio je Vučića na VMA.

Nakon obavljenih pregleda, Vučić je u popodnevnim časovima, na lični zahtev, pušten kući.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=08&dd=09&nav_category=11&nav_id=633544


Душица мала...много се нарадио за ових пар дана па занемоћао....

demagog..
 
То јесте....жути су скроз поцрнели у души и не знају да поднесу пораз па само кмече.

Ha ha. Pregledaj malo komentare na sajtovima Blica i Politike a posebno komentare na vesti koje iole "očešu" kakvog naprednog funkcionera pa ćeš videti šta je kmečanje. Te zli žuti mediji nas napadaju ni krive ni dužne, te zli žuti nazovi analitičari blate naše lidere a oni su tako divni, nevini, časni i pošteni i tome slično. Prosto mi je bilo zlo dok ih čitam tako da ta dva sajta već neko vreme zaobilazim. Valjda će radikalski šljam uskoro shvatiti da su izbori prošli, da ne mogu više samo da stoje sa strane, pljuckaju i palamude o nesposobnom deesovskom režimu nego da su sad njihove nepogrešive vođe u poziciji da vode Srbiju i to rame uz rame sa dobrim delom kadra koji ju je vodio i do sad. Zato mi se sviđa ovaj forum: ovde takve trolove mogu jednostavno da stavim na ignore i kraj priče.
 
Ako je njemu pozlilo iz nekih razloga koji mu narušavaju zdravlje, ja se ne bih sprdala. Ali, ako je na ovaj način izbegnuto najavljeno ribanje u Vladi i pronalaženje osobe preko koje cure informacije, pa je zbog toga utekao povratnik Antonić, e, onda ne valja. A, meni malo fali da raspalim ovde po Vučiću. Do sada je bio dobar.
 
Ako je njemu pozlilo iz nekih razloga koji mu narušavaju zdravlje, ja se ne bih sprdala. Ali, ako je na ovaj način izbegnuto najavljeno ribanje u Vladi i pronalaženje osobe preko koje cure informacije, pa je zbog toga utekao povratnik Antonić, e, onda ne valja. A, meni malo fali da raspalim ovde po Vučiću. Do sada je bio dobar.

Још се није ни показао ,он је ипак Дачићев заменик
 
Ha ha. Pregledaj malo komentare na sajtovima Blica i Politike a posebno komentare na vesti koje iole "očešu" kakvog naprednog funkcionera pa ćeš videti šta je kmečanje. Te zli žuti mediji nas napadaju ni krive ni dužne, te zli žuti nazovi analitičari blate naše lidere a oni su tako divni, nevini, časni i pošteni i tome slično. Prosto mi je bilo zlo dok ih čitam tako da ta dva sajta već neko vreme zaobilazim. Valjda će radikalski šljam uskoro shvatiti da su izbori prošli, da ne mogu više samo da stoje sa strane, pljuckaju i palamude o nesposobnom deesovskom režimu nego da su sad njihove nepogrešive vođe u poziciji da vode Srbiju i to rame uz rame sa dobrim delom kadra koji ju je vodio i do sad. Zato mi se sviđa ovaj forum: ovde takve trolove mogu jednostavno da stavim na ignore i kraj priče.

Ви жутаћи сте стварно невероватни...Нисте у стању да макар мало размислите и сви помало личите на Триванку због које сте и пукли на изборима.
По вама је свако ко сматра да сте били јако лоши и корумпирани - НАПРЕДЊАК?????


Па опрости, мало сте се зезнули
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top