Vučić: "Na studentskoj listi nema studenata"; "Šokiran sam arogancijom"; "Vode nas u najgoru diktaturu"

Alter_Ego_

Stara legenda
Banovan
Poruka
97.857

Vučić: "Na studentskoj listi nema studenata"; "Šokiran sam arogancijom"; "Vode nas u najgoru diktaturu"​


https://www.b92.net/info/politika/234345/vucic-se-obraca-iz-bakua/vest

Ни на листи "Александар Вучић - Србија побеђује"

и свим осталим Александар Вучић - СНС листама

нема АЛЕКСАНДРА ВУЧИЋА, па је његово име на свакој листи.

Какви су ово двоструки аршини?
 

Vučić: "Na studentskoj listi nema studenata"; "Šokiran sam arogancijom"; "Vode nas u najgoru diktaturu"​


https://www.b92.net/info/politika/234345/vucic-se-obraca-iz-bakua/vest

Ни на листи "Александар Вучић - Србија побеђује"

и свим осталим Александар Вучић - СНС листама

нема АЛЕКСАНДРА ВУЧИЋА, па је његово име на свакој листи.

Какви су ово двоструки аршини?
Никад није ни био план да буду на листи студенти већ стручна лица.
 
A da su većinom studenti na listi bilo bi pa kako će oni da vode državu bez staža i iskustva? :lol:
Tako je! Ni jedno ni drugo ne valja. Ukoliko bi ta "studentska lista" nekim nesrecnim slucajem osvojila vlast, imali bismo:

a) Nezavisne poslanike bez ikakvog kormila i pravca (lista bez studenata), ili
b) Vladu sastavljenu od propalih studenata (lista sastavjena od studenata)

A sve sto su ti tzv. "studenti" uspeli da postignu je da su unistili i ono malo opozicije koja je mogla koliko-toliko da parira SNS-u. Ovako, mrka kapa. Nije narod bas toliko blesav da kupuje takvu macku u dzaku.
 
Stručna lica za koj moj?
Gde stekośe potrebnu praksu?
Imali smo već stručnjake sa tetkinih kauča...
Daleko im lepa tetka...
1000008405.jpg
 
Jel raspisao izbore ili rekao kad će? Rekao za 10 dana, prošlo 13.

Inače, po programu studenata, na listi je zabranjeno da budu studenti.

Kandidat:
– Mora biti punoletni državljanin Republike Srbije

– Ne sme biti student!

– Nikad nije bio član vladajuće koalicije

– Nikada nije bio funkcioner parlamentarne opozicije

– Nije bio član izvršne ili zakonodavne vlasti

– Mora poštovati program liste
 
Jel raspisao izbore ili rekao kad će? Rekao za 10 dana, prošlo 13.

Inače, po programu studenata, na listi je zabranjeno da budu studenti.

Kandidat:
– Mora biti punoletni državljanin Republike Srbije

– Ne sme biti student!

– Nikad nije bio član vladajuće koalicije

– Nikada nije bio funkcioner parlamentarne opozicije

– Nije bio član izvršne ili zakonodavne vlasti

– Mora poštovati program liste
Interesuje me ovo poslednje. Koji je to "program liste"? Da li to znaci da ce nekakvi "plenumi" iza kulisa da sastavljaju agendu izabranim poslanicima sa te liste i da upravljaju njima? Neki "kaludjer", "cipiripi", "gandi" i "hodajuci mediji".
 

Vučić: "Na studentskoj listi nema studenata"; "Šokiran sam arogancijom"; "Vode nas u najgoru diktaturu"​


https://www.b92.net/info/politika/234345/vucic-se-obraca-iz-bakua/vest

Ни на листи "Александар Вучић - Србија побеђује"

и свим осталим Александар Вучић - СНС листама

нема АЛЕКСАНДРА ВУЧИЋА, па је његово име на свакој листи.

Какви су ово двоструки аршини?


Pa i na listi Neprednjaka nema naprednih... :lol::lol::lol:


...
 
Не разумем Прецедника, шта је ту њему проблем?

Па, ако којим случајем ова сад владајућа коалиција изгуби, ето му ускоро нових избора, па ће имати шансу да се врати на власт, поред такве студентарије.

Ту ће се показати колико је владајућа коалиција, са Прецедником на челу, добро радила, док је била на власти.

Јел тако?

То је у демократским државама све нормална ствар.
 
Jel raspisao izbore ili rekao kad će? Rekao za 10 dana, prošlo 13.

Inače, po programu studenata, na listi je zabranjeno da budu studenti.

Kandidat:
– Mora biti punoletni državljanin Republike Srbije

– Ne sme biti student!

– Nikad nije bio član vladajuće koalicije

– Nikada nije bio funkcioner parlamentarne opozicije

– Nije bio član izvršne ili zakonodavne vlasti

– Mora poštovati program liste
Ko mi nadje Poštenog lično ga ljubim u dupe pred TV kamerama svih televizija na Trgu Republike u Beogradu

Ajd...
 
А оно, ни на последњим локалним изборима у Врбасу није било Александра Вучића, мада се листа звала "Алеександар Вучић".

Па смо за председника општине добили неког Ројевића.

Који је, иначе, згазио жену, па побегао са места несреће. Па после три суђења ослобођен.

Дао је куму да мења сијалице градске расвете, за 700 евра комад.

И украо дечји тобоган са базена.
 
Jel raspisao izbore ili rekao kad će? Rekao za 10 dana, prošlo 13.

Inače, po programu studenata, na listi je zabranjeno da budu studenti.

Kandidat:
– Mora biti punoletni državljanin Republike Srbije

– Ne sme biti student!

– Nikad nije bio član vladajuće koalicije

– Nikada nije bio funkcioner parlamentarne opozicije

– Nije bio član izvršne ili zakonodavne vlasti

– Mora poštovati program liste

Fali još samo:

- Nikad se nije izjašnjavao kao Srbin.
 
Studenti kazu 'da funkcionisu institucije'...

Evo na primer Fond PIO, ako ih zove covek na telefon - niko se ni na jedan telefon ne javlja, dize/spusta slusalicu i slicne stvari. Kol centar niti se javlja a mozda i ne postoji. Bice da PIO uopste ne funkcionise. Ako i nekog navatate, jednom u 2 nedelje taj vam kaze da dodjete licno. E sad zamislite invalida koji svako malo treba da visi u PIO da bi mu se nesto uradilo... tuzno je.
 
Не разумем Прецедника, шта је ту њему проблем?

Problem je diskriminacija studenata.
Nema studenata na studentskoj listi. :(

Rešenje je da se pomogne u formiranju još
nekoliko pravih studentskih listi gde bi svaki zainteresovani student
mogao da pronađe svoje mesto:rtfm:.
 

Back
Top