Vučić na sednici vrha SNS: Ostali smo sami, spreman sam da idemo na izbore u septembru. Vučić kandidat za premijera

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.193

BLIC SAZNAJE: VANREDNI IZBORI U SEPTEMBRU! Vučić kandidat za premijera: "Ostali smo SAMI PROTIV SVIH, neću popustiti pod ucenama!"​

Vanredni izbori u Srbiji mogli bi da budu održani već u septembru, saznaje "Blic" nezvanično u vrhu SNS.
https://www.blic.rs/vesti/politika/...li-bi-da-budu-odrzani-vec-u-septembru/qbpkeb3

BOLjE je da odemo u opoziciju nego da nam partijski i privatni interesi vode državu. Spreman sam da idem na izbore kao kandidat za premijera, ali neću popustiti pod ucenama - ni zapada, ni SPS, ni lažnih desničara!

Kako "Novosti" ekskluzivno saznaju, ovo je na današnjem sastanku vrha SNS poručio lider stranke i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Nagoveštaj potpune promene aktuelne političke panorame u državi nasato je tokom sumiranja nedvane sednice Narodne skupštine posvećene Kosovu i Metohiji, šef države i vođa najjače političke opcije u Srbiji kazao je da je SNS bio usamljen u odbrani državnih interesa i da je uz sebe imao - narod.

- Veoma sam razočaran ponašanjem socijalista, koji su bili negde između, želeći da se dodovore svima - preneli su nam izvori iz SNS reči svoga lidera.

Vučić je, takođe, rekao i da mu je "dosta i pokvarenjaka koji bi da se bogate na račun stranke, često se pozivajući na njega prilikom svojih mutnih poslova, a kad god je trebalo da se bore za državu i narod prvi su okretali leđa". Ova poruka je propraćena je frenetičnim ovacijama, a Vučić je svoje izlaganje završio rečima: Pobediće Srbija.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...tm_campaign=push-date-2023-02-06-vest-1199667

Nema mira.
Novi izbori.mp3
Izdaja.mp3
 
Poslednja izmena:

BOLjE je da odemo u opoziciju nego da nam partijski i privatni interesi vode državu. Spreman sam da idem na izbore kao kandidat za premijera, ali neću popustiti pod ucenama - ni zapada, ni SPS, ni lažnih desničara!

Kako "Novosti" ekskluzivno saznaju, ovo je na današnjem sastanku vrha SNS poručio lider stranke i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Nagoveštaj potpune promene aktuelne političke panorame u državi nasato je tokom sumiranja nedvane sednice Narodne skupštine posvećene Kosovu i Metohiji, šef države i vođa najjače političke opcije u Srbiji kazao je da je SNS bio usamljen u odbrani državnih interesa i da je uz sebe imao - narod.

- Veoma sam razočaran ponašanjem socijalista, koji su bili negde između, želeći da se dodovore svima - preneli su nam izvori iz SNS reči svoga lidera.

Vučić je, takođe, rekao i da mu je "dosta i pokvarenjaka koji bi da se bogate na račun stranke, često se pozivajući na njega prilikom svojih mutnih poslova, a kad god je trebalo da se bore za državu i narod prvi su okretali leđa". Ova poruka je propraćena je frenetičnim ovacijama, a Vučić je svoje izlaganje završio rečima: Pobediće Srbija.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...tm_campaign=push-date-2023-02-06-vest-1199667

Nema mira.
Novi izbori.mp3
Izdaja.mp3

Pošteno, bez uvijanja, direktno u lice ne štedeći nikoga koji u svemu gledaju samo svoj interes.
Mutivode i neiskrene rodoljube svakako treba javno prozivati, da se zna gdje im mjesto.
 

BOLjE je da odemo u opoziciju nego da nam partijski i privatni interesi vode državu. Spreman sam da idem na izbore kao kandidat za premijera, ali neću popustiti pod ucenama - ni zapada, ni SPS, ni lažnih desničara!

Kako "Novosti" ekskluzivno saznaju, ovo je na današnjem sastanku vrha SNS poručio lider stranke i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Nagoveštaj potpune promene aktuelne političke panorame u državi nasato je tokom sumiranja nedvane sednice Narodne skupštine posvećene Kosovu i Metohiji, šef države i vođa najjače političke opcije u Srbiji kazao je da je SNS bio usamljen u odbrani državnih interesa i da je uz sebe imao - narod.

- Veoma sam razočaran ponašanjem socijalista, koji su bili negde između, želeći da se dodovore svima - preneli su nam izvori iz SNS reči svoga lidera.

Vučić je, takođe, rekao i da mu je "dosta i pokvarenjaka koji bi da se bogate na račun stranke, često se pozivajući na njega prilikom svojih mutnih poslova, a kad god je trebalo da se bore za državu i narod prvi su okretali leđa". Ova poruka je propraćena je frenetičnim ovacijama, a Vučić je svoje izlaganje završio rečima: Pobediće Srbija.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...tm_campaign=push-date-2023-02-06-vest-1199667

Nema mira.
Novi izbori.mp3
Izdaja.mp3
Nisam mnogo informisan, ali mi se čini da kao da hoće da dovede neku novu vlast koja će umesto njega da preda Kosovo i nakon toga on da ponovo vrati svoju vlast koja će reći "Ne damo Kosovo!", ali koja ništa neće ni moći ni hteti da uradi da se spori sa Kosovom.

U prevodu potrebnan mu je puč i Žrtveno Jagnje unutar same stranke, a pitanje je ko će to bitni.
Najverovatnije Brnabićka.
Ali opet nisam informisan, ali mi se ovako čini.
 
Jesi ti za sporazum

Reci bez uvijanja i mućenja vode
@Neno још не зна шта да мисли поводом споразума, јер му на партијском састанку још нису рекли шта да мисли.
 
Nisam mnogo informisan, ali mi se čini da kao da hoće da dovede neku novu vlast koja će umesto njega da preda Kosovo i nakon toga on da ponovo vrati svoju vlast koja će reći "Ne damo Kosovo!", ali koja ništa neće ni moći ni hteti da uradi da se spori sa Kosovom.

U prevodu potrebnan mu je puč i Žrtveno Jagnje unutar same stranke, a pitanje je ko će to bitni.
Najverovatnije Brnabićka.
Ali opet nisam informisan, ali mi se ovako čini.

Ууу...видиш, ово што си написао је занимљиво.

Не знам како је то могуће извести, али, кад се сетимо шта смо све од њега раније доживљавали, ово сасвим личи на план који му пада на памет.
 
Ne nego hoće napraviti koaliciju sa lažnim opozicionarom Đilasom.

To ne može bez izbora.
Како ће у једној таквој власти да се слажу лажни опозиционар Ђилас и лажни опозиционар Булатовић (Деки)?
 
На страну што је хохштаплерчина парекселанс, али је лобања свака му част. Сад просипа ову причу јер зна да нема више форе да гура мандате председника, а да мења устав ала Путин зна да му неће проћи. Овако, опет иде на премијера који сам по себи има највећа овлашћења и владаће још петнаест година над овом сивом масом. Капа доле мајсторе.
 
Ууу...видиш, ово што си написао је занимљиво.

Не знам како је то могуће извести, али, кад се сетимо шта смо све од њега раније доживљавали, ово сасвим личи на план који му пада на памет.
Pobunjena Brnabićkina poslanička grupa.
Brnabićka i Šormaz izdaju Kosovo, Vučić nemoćan!
NATOVCI, Šormaz i Zorana Mihajlović su se infiltrirali u našu Skupštinu i oteli Kosovo!
To mu treba!
SNS je brend koji vrv ne bi napuštao.
 
Како ће у једној таквој власти да се слажу лажни опозиционар Ђилас и лажни опозиционар Булатовић (Деки)?
Deki je legenda srbijanske oporbe. Sa svojim sremačkim paorima (Mihajlo UIemek included) i u koaliciji sa još nekom organizacijom, imaće oporbenu poslaničku grupu u sledećem sazivu skupštine nakon tih izbora koje tvoj Vučko mora raspisati te koaliciju sa SSP-om napraviti dok vaš lažni opozicionar Đilas još uvek može neki procenat osvojiti glasovima političkih retarda.
 
На страну што је хохштаплерчина парекселанс, али је лобања свака му част. Сад просипа ову причу јер зна да нема више форе да гура мандате председника, а да мења устав ала Путин зна да му неће проћи. Овако, опет иде на премијера који сам по себи има највећа овлашћења и владаће још петнаест година над овом сивом масом. Капа доле мајсторе.
Vučić je eksponent duboke države. Sam on nije neka inteligencija.

edit: Ovo je inteligencija:

 
@Neno још не зна шта да мисли поводом споразума, јер му на партијском састанку још нису рекли шта да мисли.
Kakav crni sporazum.. ko god izda Kosovo, neće se provući niti dobiti nekakvu političku alternativu.
 

BLIC SAZNAJE: VANREDNI IZBORI U SEPTEMBRU! Vučić kandidat za premijera: "Ostali smo SAMI PROTIV SVIH, neću popustiti pod ucenama!"​

Vanredni izbori u Srbiji mogli bi da budu održani već u septembru, saznaje "Blic" nezvanično u vrhu SNS.

Piše: Ivana Mastlović Jasnić
06.02.2023. 17:53
0
Slušaj vesti

0:00/1:05


vucic_place_printscreen_4_529x940

FOTO: STRAHINJA AĆIMOVIĆ / TANJUG
aleksandar vučić
Naše saznanje o okvirnom datumu izbora dolazi posle oštrog govora lidera stranke i predsednika Srbije Aleksandra Vučića na sednici vrha SNS, o čemu pišu "Novosti".

- Bolje je da odemo u opoziciju nego da nam partijski i privatni interesi vode državu. Spreman sam da idem na izbore kao kandidat za premijera, ali neću popustiti pod ucenama - poručio je Vučić.
Nagoveštaj potpune promene aktuelne političke panorame u državi nastalo je tokom sumiranja nedvane sednice Narodne skupštine posvećene Kosovu i Metohiji. Vučić je rekao da je SNS bio usamljen u odbrani državnih interesa i da je uz sebe imao - narod.
Vučić je, takođe, rekao i da mu je "dosta i pokvarenjaka koji bi da se bogate na račun stranke, često se pozivajući na njega prilikom svojih mutnih poslova, a kad god je trebalo da se bore za državu i narod prvi su okretali leđa".
Vučić je svoje izlaganje završio rečima: Pobediće Srbija.

https://www.blic.rs/vesti/politika/...li-bi-da-budu-odrzani-vec-u-septembru/qbpkeb3
 

Back
Top