Vučić na sednici vrha SNS: Ostali smo sami, spreman sam da idemo na izbore u septembru. Vučić kandidat za premijera

Јел може неко ми наброји нека добра Вучићева Дела за Србију и њене Становнике од када је дошао на Власт ...
осим оних 100,20,30 евра?
Стракс
теби се обраћам као верном поштоваоцу?z:lol:
 
Јел може неко ми наброји нека добра Вучићева Дела за Србију и њене Становнике од када је дошао на Власт ...
осим оних 100,20,30 евра?
Стракс
теби се обраћам као верном поштоваоцу?z:lol:
Nije Straks za radikale on je neutralna pavlaka
 
Јел може неко ми наброји нека добра Вучићева Дела за Србију и њене Становнике од када је дошао на Власт ...
осим оних 100,20,30 евра?
Стракс
теби се обраћам као верном поштоваоцу?z:lol:

1. Soko voz
2. Milos veliki
3. Beograd na wodi
 
Јел може неко ми наброји нека добра Вучићева Дела за Србију и њене Становнике од када је дошао на Власт ...
осим оних 100,20,30 евра?
Стракс
теби се обраћам као верном поштоваоцу?z:lol:
Glupo je negirati ono dobro sto je uradio, mislim stvarno covek treba da bude krajnje neobjektivan ili zlurad pa da osporava bas sve, i ono dobro.

Dosao je medjutim u fazu kad sve to hoce da ponisti.
To stavi _____ u pasulj
Ma misli sta hoces.
 
Бојали се да доводе госте у село Пећ... А и краљ је био у Београду, тако да можда и због тога... чудни неки људи од власти



Нисам ти друг, друже Рајо... патријаршијски престо



Видео сам ти писанија на теми о Дукљи и сељачким шундо-политички абровима тамо, па ми је све јасно ко си и колико знаш, о вери поготову...
Kakve veze ima gde je kralj? Ni kralj, ni car nisu sedeli u Peć.
Bojali se da dovedu goste u Peć pod srpskom kontrolom, a kako se onda srpski patrijarh i arhijereji ne plaše danas da idu u Peć i na Kosovo?
Znam i o Duklji i o veri više nego ti. Po svemu sudeći.
 
Kakve veze ima gde je kralj? Ni kralj, ni car nisu sedeli u Peć.

Краљ свакакве, ти никакве јер си раја... увек се у центру државе групише државна и црквена власт... пошто се државе и центри окупљања мењају, све је јасно зашто се премештају престоли у веће центре чим настане нова структура државе

Bojali se da dovedu goste u Peć pod srpskom kontrolom, a kako se onda srpski patrijarh i arhijereji ne plaše danas da idu u Peć i na Kosovo?
Znam i o Duklji i o veri više nego ti. Po svemu sudeći.

Добио си одговоре... ваша модерна Дукља је битна за Србију ко лањски снег, са све вама и политичарима вашим... шака јада Србаља и то неспособна и корумпирана до бола, плус самозабављена само собом, као и свако дивље племе у модерном руху...

Ти одласци тамо су бесмислен протокол, јер тамо није престо Цркве, јер су се у Пећи крунисали краљеви и архиепископи и патријарси из Немањићке гарнитуре, а Немањиће и то време су одавно смениле бар три властодржне династије (Лазаревићи, Бранковићи, Обреновићи и КАрађорђевићи)

Патријарх Порфирије је ишао тамо да провоцира Албаце по наредби АВ, јер и сам зна да наша држава на Косову више нема реалну ингеренцију и власт тамо, а у Пећи понајвише... ишо је тамо да показује власт коју нема, јер нит има народа нашег тамо, нит је тај део више наш, већ је под окупацијом

То ти причам, јер су моји из Пећи, па знам колико мало Срба има тамо, ко Индијанаца у резервату...
 
Краљ свакакве, ти никакве јер си раја... увек се у центру државе групише државна и црквена власт... пошто се државе и центри окупљања мењају, све је јасно зашто се премештају престоли у веће центре чим настане нова структура државе



Добио си одговоре... ваша модерна Дукља је битна за Србију ко лањски снег, са све вама и политичарима вашим... шака јада Србаља и то неспособна и корумпирана до бола, плус самозабављена само собом, као и свако дивље племе у модерном руху...

Ти одласци тамо су бесмислен протокол, јер тамо није престо Цркве, јер су се у Пећи крунисали краљеви и архиепископи и патријарси из Немањићке гарнитуре, а Немањиће и то време су одавно смениле бар три властодржне династије (Лазаревићи, Бранковићи, Обреновићи и КАрађорђевићи)

Патријарх Порфирије је ишао тамо да провоцира Албаце по наредби АВ, јер и сам зна да наша држава на Косову више нема реалну ингеренцију и власт тамо, а у Пећи понајвише... ишо је тамо да показује власт коју нема, јер нит има народа нашег тамо, нит је тај део више наш, већ је под окупацијом

То ти причам, јер су моји из Пећи, па знам колико мало Срба има тамо, ко Индијанаца у резервату...
Nadam se da si ispunio svoju kvotu lupetanja gluposti za danas.
 
1. Soko voz
2. Milos veliki
3. Beograd na wodi
Ukupan-javni-dug-u-milijardama-725x471.jpg


a ovo ti je na danasnji dan (zvanican podatak sa sajta Ministarstva ekonomije):

Unbenannt.JPG

ili otprilike nekih 35 milijardi!

jel i dalje smatras tako velilkim uspeh to sto je sagradjeno?
 
Poslednja izmena:
Ukupan-javni-dug-u-milijardama-725x471.jpg


a ovo ti je na danasnji dan (zvanican podatak sa sajta Ministarstva ekonomije):

Pogledajte prilog 1294192
ili otprilike nekih 35 milijardi!

jel i dalje smatras tako velilkim uspeh to sto je sagradjeno?

Da, s obzirom da transportacija u Srbiji 2007 bila kameno doba.

I danas voz Beograd-Bar je kao nešto iz holokausta.
 
Ukupan-javni-dug-u-milijardama-725x471.jpg


a ovo ti je na danasnji dan (zvanican podatak sa sajta Ministarstva ekonomije):

Pogledajte prilog 1294192
ili otprilike nekih 35 milijardi!

jel i dalje smatras tako velilkim uspeh to sto je sagradjeno?
35 000 000 000 dolara....jos ima do 100 000 000 000 dolara...dalek put, ali AV to moze precicom da ubrza
 
Da, s obzirom da transportacija u Srbiji 2007 bila kameno doba.

I danas voz Beograd-Bar je kao nešto iz holokausta.
nije to poenta, nego cinjenica da je za 10 god. vlasti Vucica, Srbija zaduzena za 20 milijardi € vise, a ovo sve sto si naveo ne kosta ni 10% od tog iznosa!
GDE SU PARE?!
 
nije to poenta, nego cinjenica da je za 10 god. vlasti Vucica, Srbija zaduzena za 20 milijardi € vise, a ovo sve sto si naveo ne kosta ni 10% od tog iznosa!
GDE SU PARE?!

Pa onda to znaci da taj dug veze nema sa uspjesima koje su ucinjeli. (Pravljenje autoputa, voz itd).
 

Back
Top