Вучић на Генералној скупштини УН: Гажење Повеље УН у случају Србије претеча проблема са којима је свет данас суочен

Чипуљчанин наравно жешће лупа, пореди неупоредиво и по свом радикалском обичају ЛАЖЕ када каже да (цитирам) "оно шта се Србији десило 2008. године, данас се дешава Украјини", при томе ЛАЖНО оптужујући Запад да признавањем независности Косова (цитирам) "негира принципе које данас штити у Украјини"
Па да, то је апсолутно лаж. Оно што се догађа Украјини сада је праведно, оно што се догодило Србији није било.

Ako se Ukrajina recimo preda i poslusa nase "analiticare", prekine da se brani, gine i zatrazi mir priznajuci svoje teritorije kao deo rusije, priznajuci novonastalu situaciju i poraz, da li bi i mi trebalo da sledimo taj primer?
Srbija ne podržava agresiju Rusije i nema razloga da se odrekne svoje celovitosti.
Bolje to pitanje postavi Španiji u vezi Katalonije, jer je Španija široko učestvovala na urušavanju srpskog integriteta, a Srbija nije na urušavanju ukrajinskog. Čak koliko vidimo mi Ukrajince snabdevamo i oružjem.

Ili potegni Korziku, Flamance, Erdelj, Srpsku i slično.

Bolje je pitanje ako se Ukrajina odrekne svog integriteta da li to treba da urade svi, ili kao što ti misliš - samo Srbija i Ukrajina.

Srbija ne podržava agresiju Rusije i nema razloga da se odrekne svoje celovitosti.
.[/SIZE]
I sam znas da si uvek za ono sto je legitimno.Dakle za to si da rukovodstvo ne odluci da Srbija udje u nato, jer narod nije za to...Medjutim ovde je rukovotstvo odlucilo da glasa protiv ruske agresije iako narod nije za to...Narod istinski navija za rusku pobedu u vecem to jest ogromnom procentu...Ali ovoga puta se narod ne buni zbog izigranog legitimiteta kao sto bi to bio slucaj da vlast donese odluku da udjemo u nato. Ne buni se, jer nam ide u prilog da u toj odluci lazemo, budemo licemerni i da ona ne oslika pravu zelju naroda i nema legitimitet...Sad imamo ovo "ali mi smo glasali protiv agresije"... Dela, dela, a ne reci!!!

Vucic je postavio tog ljigavca za ambasadora u najjacoj svetskoj drzavi, a ovaj ce mu se oduziti tako sto ce mu sutra zabiti noz u ledja.

Isto je tako unistio institucije da bi lakse vladao, sto strani faktor podrzava jer onda i oni lakse kontrolisu takvu drzavu preko jedne osobe; koju isto tako lako mogu da uklone/zamene.

Samo jake institucije cuvaju drzavu i vladara; one su temelj drzave.

Poslednja izmena od moderatora:
Screenshot_20230923_175622_Pure Browser.jpg

Isto je tako unistio institucije da bi lakse vladao, sto strani faktor podrzava jer onda i oni lakse kontrolisu takvu drzavu preko jedne osobe; koju isto tako lako mogu da uklone/zamene.
Pa ili te gazda laže ili nisi pažljivo slušao na času kad su se delili prazni sendviči.
Da li bi ti smeo tvom gazdi koji te lebom (suvim) hrani, da kažeš ono što je Vučić rekao?
Ne bi?
Eto vidiš...

I sam znas da si uvek za ono sto je legitimno.Dakle za to si da rukovodstvo ne odluci da Srbija udje u nato, jer narod nije za to...Medjutim ovde je rukovotstvo odlucilo da glasa protiv ruske agresije iako narod nije za to...Narod istinski navija za rusku pobedu u vecem to jest ogromnom procentu...Ali ovoga puta se narod ne buni zbog izigranog legitimiteta kao sto bi to bio slucaj da vlast donese odluku da udjemo u nato. Ne buni se, jer nam ide u prilog da u toj odluci lazemo, budemo licemerni i da ona ne oslika pravu zelju naroda i nema legitimitet...Sad imamo ovo "ali mi smo glasali protiv agresije"... Dela, dela, a ne reci!!!
A šta drugo nego snalaženje u veoma nepovoljnim vremenima za Srbiju.
Šta bi ti hteo?
Srbija ulaskom u NATO ne dobija ništa.
Dovoljno mi je da pogledam Crno Goru i Makedoniju i da mi sve bude jasno.

Back