Vučić: Možda ćemo morati da uvedemo sankcije Rusiji, bolje je dok ne moramo

Kakav je to komentar kolega? Zar smo počeli da delimo i ko je odakle i ko o čemu sme da piše?

Nije lepo.
Dotični je klasični trol i provokator. Ja da odem na onaj sarajevski forum i napišem da BiH treba da se odrekne Republike Srpske i slično bi dobio momentalni trajni ban.
 

Vučić: Možda ćemo morati da uvedemo sankcije Rusiji, bolje je dok ne moramo


Aleksandar Vučić


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u parlamentu da će Beograd možda morati da uvede sankcije Rusiji.

Vučić je rekao da nije oduševljen predlogom Stranke slobode i pravde (SSP) da Beograd uvede sankcije Rusiji, ali da ne zna koliko ćemo izdržati da takve mere ne uvedemo.

„Vi kažete da ste za sankcije, ja kažem ne znam, možda ćemo morati. Dok možemo da ne moramo, bolje je da ne moramo. Ta Rusija ako ništa, pomogla nam je 2015. godine. Nije nam pomogla ni 2003. kad se povlačila, nije nam pomogla ni 1992. i sve je to tačno, i sve ja to znam. Ali treba da pamtite ponekad dobre stvari, a ne samo loše“, rekao je Vučić tokom rasprave sa šeficom Poslaničke grupe Ujedinjeni Marinikom Tepić.

„Da, zato što nismo uveli sankcije Ruskoj Federaciji, za to plaćamo cenu. I plaćamo cenu koja je mnogo viša od onoga što može da se vidi, ali to je pitanje političkog opredeljenja našeg rukovodstva. Da ste tražili od nekih ljudi, mogli su da vam izračunaju, ta cena uopšte nije mala. Ali to je rezultat samostalnog odlučivanja. E sad, možemo da raspravljamo o tome da li je to potrebno na ovaj ili na onaj način, ali to je tema“, rekao je on.

Vučić je izjavio da je odmah dao do znanja da mu se ništa ne sviđa u predlogu Evropske unije vezanom za rešenje kosovskog problema.
Izneo sam najlošije detalje sporazuma, da bih ukazao na težinu situacije, naveo je Vučić.

Nepodnošljiva lakoća neodgovornosti proganja naš narod, rekao je Vučić, uz konstataciju da je za vođenje države potrebna ogromna odgovornost.

Poslanici Skupštine Srbije počeli su danas novu vanrednu sednicu na kojoj je predsednik Srbije Aleksandar Vučić predstavio Izveštaj o pregovaračkom procesu sa Prištinom.

Izveštaj je poslanicima formalno podnela Vlada Srbije, Kancelarija za Kosovo i Metohiju, kao i malo poznata Kancelarija za koordinacione poslove u pregovaračkom procesu sa privremenim institucijama samouprave u Prištini.

Nakon obraćanja Vučića, počela je rasprava. Tokom popodneva, došlo je do incidenta u kome su se poslanici pozicije i vlasti gurali i koškali ispred klupe u kojoj je sedeo Vučić. https://n1info.rs/vesti/vucic-nisam...mozda-cemo-morati-da-uvedemo-sankcije-rusiji/



Ne smje više Srbija puno čekati. Mora sankcije uvesti ruskom agresoru što prije
i Europi se i Americi posve okrenuti. Jer fondovi iz kojih novac Srbija dobiva u Europi se nalaze. U Americi je sloboda, multikulturalnost i prosperitet, a u Rusiji čemer, bijeda i sav jad. Blagoslovljena budi Europo. Blažena neka si Ameriko. A ti Rusijo što dalje šape od Srbije.
dzaba ti izmisljena propaganda. Srbija odavno ne naseda na te provokacije...............KO STO STE I TI I TVOJI AMERICKI MENTORI DOSAD VIDELI.
Vule ostaje presednik, ne ulazimo u NATO , ne priznajemo kosovo i ne uvodimo sankcije Rusiji.
 
Mi i jesmo primer. Koliko je to dobro nisam siguran.
Ako neko objavi vest sa zvaničnog srpskog informativnog portala N1 o tome da je Vučić rekao da ćemo "morati da uvedemo sankcije Rusiji", i neko mu na to dobaci čist ad hominem "kakve ti imaš veze sa Srbima i Srbijom", to je sve samo ne primer ispravnog načina debatovanja.

Da bi neko bio primer, mora i lepo da se ponaša.
 
Ako neko objavi vest sa zvaničnog srpskog informativnog portala N1 o tome da je Vučić rekao da ćemo "morati da uvedemo sankcije Rusiji", i neko mu na to dobaci čist ad hominem "kakve ti imaš veze sa Srbima i Srbijom", to je sve samo ne primer ispravnog načina debatovanja.

Da bi neko bio primer, mora i lepo da se ponaša.
U skladu sa zaslugama dragi kolega.
 
Imam neki osećaj da su te zasluge žestoko subjektivne.
Vara te osećaj.
Po običaju.

Čovek je ubacio tekst sa slobodarskog N1.
Tolika količina laži na jednom jedinom kanalu može samo u Srbiji.
Kad uračunaš i one druge kanale u njihovom vlasništvu, dobijaš evropske prvake u laganju.
Ali ne zameram im, moraju od nečega da žive, pa makar to bile i pare od zapadnih gazdi...
 

Abizmalan engleski by Darko 2
Значи Вагнеровци малтретирају наше Русе коју су побегли од Путина? Ни овде не дају мира тим мученицима, ко да нема државе Србије...

Треба ово Амери и ЕУ да знају... (п.с. види америчке бомбардере у Дарковој Соби, горе десно...z:poz:)
 
Poslednja izmena:
Više para dobijaju Ljubanova i Bokanova škola za službenike ali zato Darko 1 i 2 više gostuju na TV.
Зато што су Дабл Дракони праве Србенде... шта ће му паре и партијашење, кад је државни тј. колективни интерес угоржен...

Ти аман ко да волиш корупцију и србовање по партијској линији, а не идеолошкој
 

Back
Top