Vučić Milanoviću: Da poljubim zemlju pred vašim stopama? Ne pada mi na pamet

"Kažem ja njemu Papo nemoj da zayebavaš bwe."

Sutra Vatikan: "Takav razgovor se nije desio."
anigif_sub-buzz-17134-1501112034-9.gif
 
Na cca 21:45, link:
https://www.prva.rs/vesti/info/3226...mo-ne-smemo-da-odbijemo-kosovo-u-zamenu-za-eu

Pa kaže između ostalog,
Zašto iz Hrvatske idu ovakve otrovne strelice, prije svega prema meni? Pa nisam ja rekao za Hrvate da su šaka jada kao što je Milanović rekao za Srbe da su šaka jada.
To je, naravno laž, jer je Zoki za Srbiju rekao da je šaka jada (i to u političkom smislu), a ne za Srbe, kako to Vučić želi imputirati

Nije laz. Rekao je za Srbe da su saka jada.

U kom smislu je nevazno ali je to rekao.
 
Nitko mu još nije javio da je u 12. mjesecu u Hrvatskoj plaća bila nešto preko 880eu, a od početka ove godine uslijed porezne reforme još nešto više.
Ipak moram priznati da me oduševio lekcijom iz matematike da je 4 posto duplo više od 3 posto.
Što se izvoza u Hrvatsku tiče, Hrvatska i EU imaju drugačije podatke, iako on kompleksaš stalno govori da je Srbija bolja od Hrvatske u svemu .
Priča i piše se da Srbija vodi kreativnu statistiku u stilu Grcke, gdje se šteluju podaci da bi pred mmf-om i rejting agencijama izgledali bolje.

On prica bajke jer njegovo biracko telo ne razume ni osnove ekonomije.
Dovoljno je reci da ja rodjenu mamu ne mogu da ubedim da mi nismo nikakav "evropski lav" i balkanski tigar, lider u regionu.
Ona veruje da mi sve vise napredujemo.
Svako ko iole zna da koristi gugl moze da vidi gde smo mi ekonomski a to je u banani.

Ekonomski rast pod "zutima" je vlazni san danasnje vlasti koji jos nisu dostigli.
Vole da prigovaraju na GDP iz 2009 kad je bila SEK-a a tada je Srbija imala opet bolji rast od recimo Hrvatske, odnosno ne los kao mnoge zemlje koje su tad bile u minusu.
 
Kakav smor od coveka, poceo je i na medjunarodnoj sceni sam sa sobom da prica, postavlja sebi pitanja i odgovara.
Ludilo, a najveca steta je sto i kao takav nije gori od onih zutih vucibatina, lopova i izdajnika. Jos u nedostatku novih politickih opcija ne vidi mu se kraj.

Poceo je opet smradikalsko divljanje. Umesto da miri on opet pravi pizdariju.
 
Nitko mu još nije javio da je u 12. mjesecu u Hrvatskoj plaća bila nešto preko 880eu, a od početka ove godine uslijed porezne reforme još nešto više.
Ipak moram priznati da me oduševio lekcijom iz matematike da je 4 posto duplo više od 3 posto.
Što se izvoza u Hrvatsku tiče, Hrvatska i EU imaju drugačije podatke, iako on kompleksaš stalno govori da je Srbija bolja od Hrvatske u svemu .
Priča i piše se da Srbija vodi kreativnu statistiku u stilu Grcke, gdje se šteluju podaci da bi pred mmf-om i rejting agencijama izgledali bolje.
Srbija odbija otvoriti to poglavlje u pregovorima jer kao mijenja sistem i bazu podataka, godinama već.
Sve što se carini na hrvatskoj granici ide direktno u zajednicku EU bazu podataka, tako da je s naše strane sve transparentno i provjerljivo, što se i radi tu i tamo nasumično

Pogledajte prilog 653895

Pogledajte prilog 653896
Obični prodavač magle koji Srbiju još pali. Laž više manje kada to neko od seljaka provjerava.
 
... nije gori od onih zutih vucibatina, lopova i izdajnika. Jos u nedostatku novih politickih opcija ne vidi mu se kraj.
Вучићеви најближи сарадници (Мали, Зорана, Весић) припадају жутом корпусу, а Брнабићка је из НГО сектора блиског жутима .
 
Kakav smor od coveka, poceo je i na medjunarodnoj sceni sam sa sobom da prica, postavlja sebi pitanja i odgovara.
Ludilo, a najveca steta je sto i kao takav nije gori od onih zutih vucibatina, lopova i izdajnika. Jos u nedostatku novih politickih opcija ne vidi mu se kraj.
Kod AV je problem što se ne može razgraničiti kada su njegovi šizofrenični ispadi namerno sračunati ,a kada su posledica galopirajuće dijagnoze F20 bez njegove kontrole,tačnije te dve stvari se opasno prepliću.
Recimo kad se pre mesec dana hvalio,a ustvari masno slagao kako je napušio qurcem nemačkog ministra zdravlja i rekao mu ne dam ti naše medicinske radnike baš tako uličarski i to su preneli svi mediji ,pa slaboumni krezavci aka birači SNS kažu "alal vera predsedniče grok , neki si mu rekao **** ga Hitler ".
Mislim priča izgleda suludo za svakog sa malo mozga ali i namenjenima takvima neko KESHu i tako tim oblicima života , a ubrzo je i stzigao zvaničan demant iz nemačkog ministarstva da je razgovora na tom nivou uopšte i bilo.
Naši medicinari i dalje u gomilama idu u Nemačku , al to naravno niko osim možda N1 i Danasa ne objavljuje , pa krezavci stvarno misle kako je AV odjabao mrskog fašistu i sačuvao medicinare u Srbiji . To je primer kada je njegova dijagnoza i patološko laganje korisno upotrebljeno za sticanje političkih poena , a to je još gore po njega jer time ne samo da se ne leči nego još više tone u ludilo i otudjenje od realnosti , pošto vidi da mu za sada donosi n eku kratkoročnu političku korist , al to na kraju neće na dobro izaći,
 
________ најближи сарадници (Мали, Зорана, Весић) припадају жутом корпусу, а Брнабићка је из НГО сектора блиског жутима .
To više nema nikakve veze. Svet se deli na simpatizere Sotone Bez Bedža i nas normalne.

Izaberi.
 
Kod AV je problem što se ne može razgraničiti kada su njegovi šizofrenični ispadi namerno sračunati ,a kada su posledica galopirajuće dijagnoze F20 bez njegove kontrole,tačnije te dve stvari se opasno prepliću.
Recimo kad se pre mesec dana hvalio,a ustvari masno slagao kako je napušio qurcem nemačkog ministra zdravlja i rekao mu ne dam ti naše medicinske radnike baš tako uličarski i to su preneli svi mediji ,pa slaboumni krezavci aka birači SNS kažu "alal vera predsedniče grok , neki si mu rekao **** ga Hitler ".
Mislim priča izgleda suludo za svakog sa malo mozga ali i namenjenima takvima neko KESHu i tako tim oblicima života , a ubrzo je i stzigao zvaničan demant iz nemačkog ministarstva da je razgovora na tom nivou uopšte i bilo.
Naši medicinari i dalje u gomilama idu u Nemačku , al to naravno niko osim možda N1 i Danasa ne objavljuje , pa krezavci stvarno misle kako je AV odjabao mrskog fašistu i sačuvao medicinare u Srbiji . To je primer kada je njegova dijagnoza i patološko laganje korisno upotrebljeno za sticanje političkih poena , a to je još gore po njega jer time ne samo da se ne leči nego još više tone u ludilo i otudjenje od realnosti , pošto vidi da mu za sada donosi n eku kratkoročnu političku korist , al to na kraju neće na dobro izaći,
Ima li i jedna budala kod Srba da je mirno predao vlast osim Kostunjavog.
 
ukucaj u gugl vucic zagrmeo, pa da vidis koja je lista. taj malo pa malo grmi u pm

Kako cu se jednom iz tudjine sprdati sa ovim i nabijati na nos svim postovaocima dela doticnog, bivsim clanovima sns i botovima a bogami i stanovnicima Srije koji su trpeli istog.

Smaracu narednih 100 godina citirajuci te bednicke naslove :D
 
Ne fantaziraj, evo audio zapis pa poslušaj.



Misliš da je to rekao za Pupovca, ili nekog Srbina iz Crne Gore?
Govori o Srbiji, ali ti voliš vjerovati u laži, pa vjeruj, šta ću ti ja
Najbolje mi je kad Milanović ušutka onoga koji dobaci da su to sve četnici sa "ajd šuti obrijani".
I tu ima pravo, nisu srpski političari nikakvi četnici, simpatizeri da, ali za biti četnik treba uzeti oružje u ruke i biti na terenu, gristi blato i slušati fijukanje metaka.
Svi su oni salonski četnici kao "ajte braćo u juriš, mi ćemo držati osudnu odstupnicu u Beogradu ili Londonu".
 
Najbolje mi je kad Milanović ušutka onoga koji dobaci da su to sve četnici sa "ajd šuti obrijani".
I tu ima pravo, nisu srpski političari nikakvi četnici, simpatizeri da, ali za biti četnik treba uzeti oružje u ruke i biti na terenu, gristi blato i slušati fijukanje metaka.
Svi su oni salonski četnici kao "ajte braćo u juriš, mi ćemo držati osudnu odstupnicu u Beogradu ili Londonu".
:D

1581171983010.png
 
Kod AV je problem što se ne može razgraničiti kada su njegovi šizofrenični ispadi namerno sračunati ,a kada su posledica galopirajuće dijagnoze F20 bez njegove kontrole,tačnije te dve stvari se opasno prepliću.
Recimo kad se pre mesec dana hvalio,a ustvari masno slagao kako je napušio qurcem nemačkog ministra zdravlja i rekao mu ne dam ti naše medicinske radnike baš tako uličarski i to su preneli svi mediji ,pa slaboumni krezavci aka birači SNS kažu "alal vera predsedniče grok , neki si mu rekao **** ga Hitler ".
Mislim priča izgleda suludo za svakog sa malo mozga ali i namenjenima takvima neko KESHu i tako tim oblicima života , a ubrzo je i stzigao zvaničan demant iz nemačkog ministarstva da je razgovora na tom nivou uopšte i bilo.
Naši medicinari i dalje u gomilama idu u Nemačku , al to naravno niko osim možda N1 i Danasa ne objavljuje , pa krezavci stvarno misle kako je AV odjabao mrskog fašistu i sačuvao medicinare u Srbiji . To je primer kada je njegova dijagnoza i patološko laganje korisno upotrebljeno za sticanje političkih poena , a to je još gore po njega jer time ne samo da se ne leči nego još više tone u ludilo i otudjenje od realnosti , pošto vidi da mu za sada donosi n eku kratkoročnu političku korist , al to na kraju neće na dobro izaći,

U tom konkretnom slučaju, iako je naravno feget to preuveličao da pokaže kako je zajeban, ipak se radi o odjebavanju Nemaca, makar na zvaničnom nivou pošto je raskinut ugovor sa našom NSZ (to jest raskinula srpska strana) o slanju kvalifikovanih medicinskih radnika u Nemačku.
 

Back
Top