Quantcast

Vučić Milanoviću: Da poljubim zemlju pred vašim stopama? Ne pada mi na pamet

Frtajler

Elita
Poruka
15.007
Na cca 21:45, link:
https://www.prva.rs/vesti/info/3226...mo-ne-smemo-da-odbijemo-kosovo-u-zamenu-za-eu

Pa kaže između ostalog,
Zašto iz Hrvatske idu ovakve otrovne strelice, prije svega prema meni? Pa nisam ja rekao za Hrvate da su šaka jada kao što je Milanović rekao za Srbe da su šaka jada.
To je, naravno laž, jer je Zoki za Srbiju rekao da je šaka jada (i to u političkom smislu), a ne za Srbe, kako to Vučić želi imputirati

Zatim, na pitanje o govoru u Glini:
Spominjete mi mjesto u kojem je bilo najteže srpsko stradanje, najteže srpsko sjećanje na '41. godinu i spaljivanje svih Srba u glinskoj crkvi. Mislite da se trebam plašiti nečega? Mislite da ne smijem doći u Zagreb i odgovarati vam na pitanja? Mislite da trebam poljubiti zemlju pred vašim svetim stopama zato što vam se trebam diviti jer ste protjerali 250.000 Srba sa svojih ognjišta? Ne pada mi na pamet.

I još:
Što je cijena koju mogu platiti? To da me napadate svaki dan, to da vam smetam najviše. Znate zašto im Vučić smeta najviše? Zbog snažne srpske ekonomije. Zato što su oni imali prosječnu plaću 840 eura kad smo mi imali 340. Danas je kod nas 510-515, kod njih 860. Mi se približavamo i imamo dvostruko veći rast nego Hrvatska. Mi imamo suficit s Hrvatskom u posljednje četiri godine. Samo u Vučićevo vrijeme

E moji komšije, jeste se usrećili. :roll:

Mej bregami

Veoma poznat
Poruka
13.690
Nitko mu još nije javio da je u 12. mjesecu u Hrvatskoj plaća bila nešto preko 880eu, a od početka ove godine uslijed porezne reforme još nešto više.
Ipak moram priznati da me oduševio lekcijom iz matematike da je 4 posto duplo više od 3 posto.
Što se izvoza u Hrvatsku tiče, Hrvatska i EU imaju drugačije podatke, iako on kompleksaš stalno govori da je Srbija bolja od Hrvatske u svemu .
Priča i piše se da Srbija vodi kreativnu statistiku u stilu Grcke, gdje se šteluju podaci da bi pred mmf-om i rejting agencijama izgledali bolje.
Srbija odbija otvoriti to poglavlje u pregovorima jer kao mijenja sistem i bazu podataka, godinama već.
Sve što se carini na hrvatskoj granici ide direktno u zajednicku EU bazu podataka, tako da je s naše strane sve transparentno i provjerljivo, što se i radi tu i tamo nasumično

20200223_221446.jpg

20200223_221512.jpg

Poruka
7.575
kompliment na izgled, jesss. ali nece valjda to poprsje da stavlja inteligenciju u drugi plan? :eek:
Pa sta joj je falilo?
Njene predsjednicke ovlasti bile su poput Brnabickinih premijerskih.
Realno, nista je se nije pitalo.
U parlamentarnoj demokraciji, funkcija predsjednika svedena je na neko tupavo, ljepuskasto lice.
Kolinda je tu ulogu odigrala maestralno.

veliki krang

Legenda
Banovan
Poruka
56.601
Pa sta joj je falilo?
Njene predsjednicke ovlasti bile su poput Brnabickinih premijerskih.
Realno, nista je se nije pitalo.
U parlamentarnoj demokraciji, funkcija predsjednika svedena je na neko tupavo, ljepuskasto lice.
Kolinda je tu ulogu odigrala maestralno.

Brnabićka je za onu teška mafija, ljudi se zajebavaju na račun toga što je lezbejka, ali ona uopšte nije naivan igrač i nešto se ne sećam da je ikad istupala izrazito glupo. Najbolja je bila kad je za pregovore sa Šiptarima rekla da mi imamo posla bukvalno sa ljudima iz šume :hahaha1:

savasavanovic

Veoma poznat
Poruka
11.471
ko nam kriv sto je kolinda vise hot kurvatica od ovog naseh rvata pantelije :sad2:
Опет Вучић загрмео, брутално одбрусио и покварио заједнички паклени план Зорана Милановића, Јосипе Лисац и људи-гуштера.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.