Radašin778
Elita
- Poruka
- 20.068
Nisam ja političar da bih imao kredibilitet.O čemu ti pričaš?!SVE što te zanima danas možeš da pronađeš na internetu,tako sam ja pronašao činjenicu da NIJE potpisao ništa ali da Kosovo JESTE okupirana teritorija od NATO.Meni je doduše čudno da ti,koji imaš pristup internetu,to "ne znaš" ali Bože moj...Tako sam i mislio da nemas nikakav kredibilitet da raspravljas ko jeste a ko nije kriv tj.veleizdajnik.