Quantcast

Вучић лажирао и транскрипт разговора с Лавровим, прећутао Резолуцију 1244!

De_Sisti

Legenda
Moderator
Poruka
53.027
Jos ce to srpski poreski obaveznici sve morati da plate.
Posebno kad je Izrael u pitanju. Tamo drug Stari nije pribavio elitnu nekretninu u TA. pa da ovi sad imaju sta da prodaju.
Juga nije imala nikakve znacajne odnose sa Izraelom, dok ih ne navuce Draskovic Vuk Srbima na vrat.
U stvari, znaš šta ćemo dobiti? Određeni popust na cenu gasa koji Izrael bude u budućnosti vadio i dopremao do Drača

Watchman

Elita
Poruka
15.969
Ti brineš brigu za Lavrova i Vučića , šta su oni razgovarali?

Ti se brineš da je Lavrov pogrešno interpretiran?

Rusija može biti mirna , kad si joj ti zaštitnik i glas razuma...
Najlakše je okrenuti naopako.
Ne treba Rusiji zaštita, zabrinut sam za zemlju u kandžama narcisoidnog lažova.

cornflakes

Poznat
Poruka
7.760
Pa da sve se svode na neka tri slova neke kao stranke

Prestanite biti stranački aktivisti i oslobodite svoje mozgove ...
.
Веруј ми, ја сам овде можда последњи којем можеш да пребациш било шта страначко и мој мозак је у том смислу потпуно слободан.

Ја сам само делић народа који је акционар који поверава управљање нечим што је и моје власништво, Србијом.

У том смислу имам сва права да постављам питања и да на њих добијем одговор оних којим је поверено управљање.

Докле год ви који сте такође власници гајите поданички однос према власти, ми ћемо да тонемо, а они ће се уздизати.

И још да ти кажем, до пре неки дан сам био потпуно убеђен да ће Трамп да сатре Бајдена на предстојећим изборима.

Када му се Вучић приклонио, више нисам сигуран јер је тип невиђени лузер, што неко рече, марк мај вордс...

.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
11.556
.

И још да ти кажем, до пре неки дан сам био потпуно убеђен да ће Трамп да сатре Бајдена на предстојећим изборима.

Када му се Вучић приклонио, више нисам сигуран јер је тип невиђени лузер, што неко рече, марк мај вордс...

.
Uništi Đokovića čim je počeo da ga hvali.Postoji opasnost i da mu odumu poene i oduzmu N1 mesto.

cornflakes

Poznat
Poruka
7.760
Uništi Đokovića čim je počeo da ga hvali.Postoji opasnost i da mu odumu poene i oduzmu N1 mesto.
.
Ма невероватно, нисам сујеверан, али брате, чега год се дохватио пропало је.

Сети се плаћања Клинтоновима (и продаје Ђулијанија којег је овде доводио, који је данас главни Трампов човек од поверења) "јер је паметан".

И шта ћемо да радимо са овим срамотним споразумом сутра када "његов пријатељ" Бајден заседне на место Трампа?

Једна кратковида политика каква се ретко среће и у најзаосталијим државама света...

.

Slaven777

Legenda
Poruka
53.452
Naravno još jedna laž Srmdin.Infa. Otišao sam na sajt da čijem ceo transkript razgovora i zamislite molm vas nema ga nigde!

Lažeš Smrdin.Info!
Mislim da su zeznuli što su rekli transkript, ali suština je tu.

Naše saopštenje:

Председник Републике Србије Александар Вучић разговарао је данас телефоном са министром иностраних послова Руске Федерације Сергејем Лавровом и упознао га са разговорима које је делегација Републике Србије имала у Вашингтону и Бриселу.

Двојица саговорника су констатовала да су односи Србије и Русије искрено пријатељски. Они су такође потврдили одлучност да се настави рад на остварењу свих заједничких пројеката, као и међусобна подршка на међународној политичкој позорници.

Шеф руске дипломатије Лавров рекао је председнику Србије Вучићу да ће Русија увек подржавати пријатељску Србију, док је председник Вучић изразио уверење да ће долазак председника Владимира Владимировича Путина у Србију бити од историјског значаја и допринети унапређењу односа и сарадње двеју земаља.

Брисел,
6. септембар 2020. године

https://www.predsednik.rs/docs/2020/09/06/saopstenje-lavrov-6.9.20.pdf

U Vučićevom saopštenju se nigde ne pominje Rezolucija SB UN 1244 (1999). A Rusi nigde ne pominju posetu Putina.

Slaven777

Legenda
Poruka
53.452

Naše saopštenje:

Председник Републике Србије Александар Вучић разговарао је данас телефоном са министром иностраних послова Руске Федерације Сергејем Лавровом и упознао га са разговорима које је делегација Републике Србије имала у Вашингтону и Бриселу.

Двојица саговорника су констатовала да су односи Србије и Русије искрено пријатељски. Они су такође потврдили одлучност да се настави рад на остварењу свих заједничких пројеката, као и међусобна подршка на међународној политичкој позорници.

Шеф руске дипломатије Лавров рекао је председнику Србије Вучићу да ће Русија увек подржавати пријатељску Србију, док је председник Вучић изразио уверење да ће долазак председника Владимира Владимировича Путина у Србију бити од историјског значаја и допринети унапређењу односа и сарадње двеју земаља.

Брисел,

U Vučićevom saopštenju se nigde ne pominje Rezolucija SB UN 1244 (1999). A Rusi nigde ne pominju posetu Putina.
В контексте сверки часов по проблеме Косово подчеркнута неизменность позиции России в пользу поиска прочного и долговременного урегулирования на основе резолюции СБ ООН 1244

https://www.militarynews.ru/story.asp?rid=1&nid=537474&lang=RU

Vučić konstantno zaobilazi ovu rezoluciju.

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
13.573

Naše saopštenje:

Брисел,

Nisu se zeznuli nego lažu i to pokvareno lažu!

cornflakes

Poznat
Poruka
7.760
В контексте сверки часов по проблеме Косово подчеркнута неизменность позиции России в пользу поиска прочного и долговременного урегулирования на основе резолюции СБ ООН 1244

https://www.militarynews.ru/story.asp?rid=1&nid=537474&lang=RU

Vučić konstantno zaobilazi ovu rezoluciju.
.
Па погледај ти тај примитивизам у дипломатским односима са једном светском силом, државом која располаже ветом у СБ УН!!!

Идиоти се понашају као да је Р1244 њихова прћија са којом могу да раде шта хоће, па и да је игноришу као да не постоји.

Та Резолуција је донета захваљујући сагласности Русије и САД и садржи интересе те две стране.

Ако Русија у разговору наведе да је Р1244 основ решавања проблема, то мора да се наведе, а не да Вучићева фабрика лажи обмањује @daco9633 и @Nataša Rostova да овде праве будале од себе...

.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.