Quantcast

Вучић лажирао и транскрипт разговора с Лавровим, прећутао Резолуцију 1244!

cornflakes

Poznat
Poruka
7.760
Na šta da ti odgovorim?

Ti znaš kako sepišu saopštenja?
.
Ја не знам ни да снесем јаје, али знам шта је мућак...

Прочитај, постављено је једноставно питање.

.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
28.811
Pa ti si mene ovde vec jednom optuzila da sam BND - kadar... :D
Ja ne pamtim, ali koji je tvoj interes da ideš do propagiranja propasti?

Gledam na tw , lik stranac napiše da nije bilo ok ponašeanje Trampa i eto nekog sa srpskim imenom da objasni kakav je Vučić

Pa gmazu šta tog lika briga što ti ne voliš Vučića

Odakle ta patološka potreba da se Srbija valja u blatu i kada ne treba ?

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
28.811
.
Ја не знам ни да снесем јаје, али знам шта је мућак...

Прочитај, постављено је једноставно питање.

.
Pa šta te briga i da jeste , da li ti odgovaraš za to?

To je tvoj posao?

Gost3333

Veoma poznat
Poruka
14.019
Вучић лажирао и транскрипт разговора с Лавровим, прећутао Резолуцију 1244!
Александар Вучић је данас имао телефонски разговор са Сергејом Лавровим, а саопштење које је његова канцеларија издала о овом догађају, не одговара чињеничном стању.

Због тога је, мимо уобичајеног правила, канцеларија Сергеја Лаврова морала да изда саопштење са транскриптом, које се разликује од онога што је Вучић објавио. Конкретно, прећутао је инсистирање Русије да је једино могуће решење за Косово и Метохију Резолуција 1244 УН.
Саопштење канцеларије Сергеја Лаврова:
„Данас, 6. септембра одржан је телефонски разговор између Министра спољних послова С.В: Лаврова са Председником Републике Србије А. Вучићем.
Са обе стране је изражена усмереност ка свестраном развоју односа стратешког партнерства и политичког дијалога у складу са договорима председника двеју држава.
А. Вучић је информисао о резултатима састанка у Вашингтону и предстојећим разговорима у Бриселу.
У контексту провере да ли се и даље поклапамо у погледима о проблему Косова, истакнута је неизмењена позиција Русије у корист дуготрајног и чврстог регулисања на основу резолуције СБ УН 1244″, стоји у саопштењу канцеларије Сергеја Лаврова.
Ово ново скандалозно дипломатско понашање Александра Вучића, прокоментарисао је и др проф Дејан Мировић.
– Након оваквих разговора увек једна страна изда саопштење. Најчешће виши по рангу у разговору. Логично, зашто би обе стране писале исту изјаву. Током разговора се договори садржај. Ово је доказ да наша страна или није испоштовала договор или Руси сматрају да није рекла суштину садржаја разговора. Зато су га кориговали истоветним саопштењем које се разликује у последњој реченици – 1244!

Такође, има још једна разлика. У Вучићевом саопштењу се помиње посета Путина Србији. У руском саопшењу тога нема – објаснио је Мировић.

https://srbin.info/politika/vucic-l...azgovora-s-lavrovim-precutao-rezoluciju-1244/
Ja sam posle ovoga ubeđen da Vučić neće stati i nastaviće da završi želje SAD protiv Srbije.
Ubeđen sam i da SAD ima u ruke Vučića jer ne sme ni da pisne pred predsednikom čija je zemlja bez posledica ubijala Srpske civile i decu u državi Srbiji bez ikakvog prava i opravdanja.
DJUBRE.INFO NAJPOGANIJI PORTAL U SRBIJI. Da li su jednu istinu napisali ikada, ostace enigma. Samo lazi.

јанпи

Veoma poznat
Poruka
10.626
Овај ванбрачни син Фахријуа Муслијуа се за време своје 8годишње Владавине
задужио ДУПЛО више него цела демонократзска Номенклатура од 2000те.

Сад и ове велиздаје...
Има да га нема :D

nesko101

Veoma poznat
Poruka
11.558

Watchman

Elita
Poruka
15.973
Ja ne pamtim, ali koji je tvoj interes da ideš do propagiranja propasti?

Gledam na tw , lik stranac napiše da nije bilo ok ponašeanje Trampa i eto nekog sa srpskim imenom da objasni kakav je Vučić

Pa gmazu šta tog lika briga što ti ne voliš Vučića

Odakle ta patološka potreba da se Srbija valja u blatu i kada ne treba ?

Otkud potreba da braniš nekoga ko konstantno bruka i Srbiju i sebe?

Jbt, Ministarstvo inostranih poslova Rusije mora da izda zvanično saopštenje sa transkriptom da se obrani od njegovih laži.

Dekston

Domaćin
Poruka
4.252
Šta mislite smije li Vučić da izigra Izrael oko ambasade,a da Kosovari otvore ambasadu u Izraelu samo ? Bi l' se naljutila Amerika i Izrael ? Ako smjestimo ambasadu u Jerusalim eto novih priznanja Kosova od islamskog svijeta. Nisu muslimani ko hrišćani da satire jedni druge uvijek će stati za svoje kakvi su takvi su.

doppler

Ističe se
Poruka
2.188
Овај ванбрачни син Фахријуа Муслијуа се за време своје 8годишње Владавине
задужио ДУПЛО више него цела демонократзска Номенклатура од 2000те.

Сад и ове велиздаје...
Има да га нема :D
Hulja dominira... kuda dalje?

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
28.811
Otkud potreba da braniš nekoga ko konstantno bruka i Srbiju i sebe?
Pa kandiduj se ti pa ne brukaj

Bruka je i onaj koji se potrudi da pljuje svoju državu pred strancima više od takvog Vučića

Kada shvatite da naše predsednike i mi dovodimo u takve položaje onda češ možda manje da zamučuješ vodu, ako imaš odgovornosti

Kod nas svako zna da laprda ..

De_Sisti

Legenda
Moderator
Poruka
53.136
Šta mislite smije li Vučić da izigra Izrael oko ambasade,a da Kosovari otvore ambasadu u Izraelu samo ? Bi l' se naljutila Amerika i Izrael ? Ako smjestimo ambasadu u Jerusalim eto novih priznanja Kosova od islamskog svijeta. Nisu muslimani ko hrišćani da satire jedni druge uvijek će stati za svoje kakvi su takvi su.
Šta su nama Izraelci obećali povodom otvaranja ambasade?
Šupalj nos do očiju, meni se čini

cornflakes

Poznat
Poruka
7.760
Zato što ste više prekurčili

Dosasni ste ... zli starci
.
Можеш мислити колико сте тек ви, новопечени ЛДП-овци прекурчили свима, да вас чак и једна Русија крајње недипломатски покушава да доведе у ред.

Па не може се са свима разговарати са "тишина тамо..."

Дефинитивно нисте нормални.

.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
28.811
.
Можеш мислити колико сте тек ви, новопечени ЛДП-овци прекурчили свима, да вас чак и једна Русија крајње недипломатски покушава да доведе у ред.

Па не може се са свима разговарати са "тишина тамо..."

Дефинитивно нисте нормални.

.
Pa da sve se svode na neka tri slova neke kao stranke

Prestanite biti stranački aktivisti i oslobodite svoje mozgove ...

Watchman

Elita
Poruka
15.973
Pa kandiduj se ti pa ne brukaj

Bruka je i onaj koji se potrudi da pljuje svoju državu pred strancima više od takvog Vučića

Kada shvatite da naše predsednike i mi dovodimo u takve položaje onda češ možda manje da zamučuješ vodu, ako imaš odgovornosti

Kod nas svako zna da laprda ..
Lavrov objavljuje transkript razgovora da se obrani od njegovih laži.
Ko bruka Srbiju?
Ja ili onaj koji je postao sprdnja i zapadnog i istočnog sveta.
Tip je postao globalni mim.
A laže više od Stanije.

TTokarev

Poznat
Poruka
7.018
Šta su nama Izraelci obećali povodom otvaranja ambasade?
Šupalj nos do očiju, meni se čini
Jos ce to srpski poreski obaveznici sve morati da plate.
Posebno kad je Izrael u pitanju. Tamo drug Stari nije pribavio elitnu nekretninu u TA. pa da ovi sad imaju sta da prodaju.
Juga nije imala nikakve znacajne odnose sa Izraelom, dok ih ne navuce Draskovic Vuk Srbima na vrat.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
28.811
Lavrov objavljuje transkript razgovora da se obrani od njegovih laži.
Ko bruka Srbiju?
Ja ili onaj koji je postao sprdnja i zapadnog i istočnog sveta.
Tip je postao globalni mim.
A laže više od Stanije.
Ti brineš brigu za Lavrova i Vučića , šta su oni razgovarali?

Ti se brineš da je Lavrov pogrešno interpretiran?

Rusija može biti mirna , kad si joj ti zaštitnik i glas razuma...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.