Вучић: Кривокапић да призна да је лагао или да донесе доказе

Potpuno je jasno da je Krivokapic to uradio po nalogu Amfilohija.

Nije taj tip bas sasvim zdrav u glavu. Ajd sto dojuce niko nije znao za njega, ajd sto nije nikad nikakva vlast bio nego krenuo da udara na sami vrh regionalne politike. Bice jako neprijatno iznenadjen.

Tebi je jasno, ali ti si opsednut Amfilohijem toliko da mu izmišljaš nadimke za koje niko drugi nije čuo, stoga svakako nisi kredibilan da ocenjuješ šta je jasno a šta ne. Eventualno ako znaš koji je danas dan ili doba godine :kafa:
 
Da.
Da smo imali makar Koštunjavog/Đinđoslava/Ćosića/Pekića..., sve bi ovo bilo izvodljivo.
Zapad, kao Zapad nije bio ništa posebno srbofoban tada.
Jedino je Nemačka bila takva.
Ali smo još uvek imali na svojoj strani Britaniju i Francusku (ko ne veruje, neka se vrati u vreme početka krize)
I imali smo već hendikep u Americi glede Kosova i Metohije (zato kažem ono za podelu ili republiku), zbog dugog albanskog lobiranja

Ljude koje si pomenuo su se toliko glodali međusobno tada da sam u prvim kontaktima sa njihovim političkim okruženjem onda stekao ustisak da cilj nije svrgavanje Miloševića već međusobni obračun.

Jedan član glavnog odbora DS-a mi je 90ih rekao nekom prilikom: Sve su to prevaranti, oko nas haos a Đinđić igra tenis svakog dana sa drugarima koji imaju bolji vozni park od vlade.
 
Vucic 8 godina nije jednu losu stvar rekao o srbozderu Milu Djukanovicu.

Vucic nijednom nije pokrenuo diplomatsku akciju u Savetu Evrope ili UN, protiv Crne Gore, zbog aparthejda koju ista vec 2 decenije sprovodi nad Srbima u Crnoj Gori.

Vucicevi rezimski tabloidi nikako jos da prezale poraz sataniste Djukanovica i njegove mafijasko-srbozderne klike....

To samo pokazuje pravo lice Vucica i Naprednjaka

Veleizdajnicko fasisticko.
 
Poslednja izmena:
Vucicevi rezimski tabloidi
7392-E902-9-C20-43-ED-9-FB7-E406-DC6-BE4-D8.jpg


Ti sve svoje ideje o mržnji prema Crnoj Gori dobijaš od Vučićevih novina.
 
Vucic mu pomagao da pobedi a on ovako! Tako znaci Krivokapicu sad se vidi ciji si placenik! Jedva cekam objasnjenja na Hepiju sada da vidim o cemu je zapravo rec mislim da bi dobro doslo jedno gostovanje Darka Trifunovica posto on dobro poznaje desanja u pozadinu...
Ovaj je jaci od Trifunovica.

 
Бошко Обрадовић: Фотографија која даје одговор на Вучићево питање Здравку Кривокапићу
24. септембра 2020.Saopštenja
Vreme za čitanje: 2 minuta
Бесна реакција председника СНС на коментар мандатара за састав нове Владе Црне Горе проф. др Здравка Кривокапића да Мило Ђукановић и Александар Вучић имају одређене политичке и пословне комбинације најбољи је доказ томе да ту има нешто. А уобичајена дрско и безобразно реаговање шефа Информативне службе СНС Владанке Маловић на мој твит у коме сам се понудио да уместо Здравка Кривокапића одговорим на питање која је природа политичких и пословних односа између Вучића и Мила говори о томе да смо погодили у центар.

Наиме, фотографија на којој се у приватној режији седећи на једном канабету налазе Мило Ђукановић, Александар Вучић и контроверзни бизнисмен и обавештајац Мухамед Дахлан (нимало случајно у средини) најбољи је одговор о криминалној позадини која стоји иза „Београда на води“. Нема сумње да је Мило Ђукановић упознао Александра Вучића са Мухамедом Дахланом. Дахлан је најпре добио црногорско држављанство, а потом и српско, а онда се појавио код нас као фамозни инвеститор „Београда на води“ и више га нико никада није видео. Правих арапских инвеститора наравно и нема иза овог скандалозног пројекта, сем као маске за нечије прљаве паре које се на тај начин перу. Већ ово је довољно да покаже присну природу политичких и пословних односа између Мила Ђукановића и Александра Вучића, тако да г. Здравко Кривокапић не треба да губи време и да одговора на ове провокације онога ко још увек не сме да изговори име Мила Ђукановића, а камоли коју реч критике на његов рачун, иако је Милов ДПС отишао са власти. Право питање гласи: зашто се Вучић толико плаши Мила Ђукановића и шта овај све зна о њему?
tvit-2020-09-24-849x1024.jpg


Није нимало случајно што режимски медији у Србији под директном контролом Владанке Маловић и Александра Вучића сваки дан нападају нову власт у Црној Гори и посебно Митрополита Амфилохија, очајнички покушавајући да спасу Мила Ђукановића и да спрече изношење истине из тајних архива црногорске службе безбедности о свему ономе што је позадина политичког и пословног пријатељства између Мила Ђукановића и Александра Вучића. Оно што још више плаши СНС јесте да се црногорски сценарио не прелије у Србију и да следећи диктатор који мора да падне буде Милов политички брат близанац и пословни ортак Александар Вучић.
Бошко Обрадовић
Председник Двери

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:eek::eek::eek:
 
Бошко Обрадовић: Фотографија која даје одговор на Вучићево питање Здравку Кривокапићу
24. септембра 2020.Saopštenja
Vreme za čitanje: 2 minuta
Бесна реакција председника СНС на коментар мандатара за састав нове Владе Црне Горе проф. др Здравка Кривокапића да Мило Ђукановић и Александар Вучић имају одређене политичке и пословне комбинације најбољи је доказ томе да ту има нешто. А уобичајена дрско и безобразно реаговање шефа Информативне службе СНС Владанке Маловић на мој твит у коме сам се понудио да уместо Здравка Кривокапића одговорим на питање која је природа политичких и пословних односа између Вучића и Мила говори о томе да смо погодили у центар.

Наиме, фотографија на којој се у приватној режији седећи на једном канабету налазе Мило Ђукановић, Александар Вучић и контроверзни бизнисмен и обавештајац Мухамед Дахлан (нимало случајно у средини) најбољи је одговор о криминалној позадини која стоји иза „Београда на води“. Нема сумње да је Мило Ђукановић упознао Александра Вучића са Мухамедом Дахланом. Дахлан је најпре добио црногорско држављанство, а потом и српско, а онда се појавио код нас као фамозни инвеститор „Београда на води“ и више га нико никада није видео. Правих арапских инвеститора наравно и нема иза овог скандалозног пројекта, сем као маске за нечије прљаве паре које се на тај начин перу. Већ ово је довољно да покаже присну природу политичких и пословних односа између Мила Ђукановића и Александра Вучића, тако да г. Здравко Кривокапић не треба да губи време и да одговора на ове провокације онога ко још увек не сме да изговори име Мила Ђукановића, а камоли коју реч критике на његов рачун, иако је Милов ДПС отишао са власти. Право питање гласи: зашто се Вучић толико плаши Мила Ђукановића и шта овај све зна о њему?
tvit-2020-09-24-849x1024.jpg


Није нимало случајно што режимски медији у Србији под директном контролом Владанке Маловић и Александра Вучића сваки дан нападају нову власт у Црној Гори и посебно Митрополита Амфилохија, очајнички покушавајући да спасу Мила Ђукановића и да спрече изношење истине из тајних архива црногорске службе безбедности о свему ономе што је позадина политичког и пословног пријатељства између Мила Ђукановића и Александра Вучића. Оно што још више плаши СНС јесте да се црногорски сценарио не прелије у Србију и да следећи диктатор који мора да падне буде Милов политички брат близанац и пословни ортак Александар Вучић.
Бошко Обрадовић
Председник Двери

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:eek::eek::eek:
Eis3zZiWoAEb28C
 
Александар Вучић

Вучић: Кривокапић да призна да је лагао или да донесе доказе
© Tanjug / TARA RADOVANOVIC
ВЕСТИ
10:50 24.09.2020(освежено 11:06 24.09.2020)Преузмите краћи линк
0 41150
Пратите нас
Председник Србије Александар Вучић позвао је данас Здравка Кривокапића да нас упозна што пре о свим елементима наводне сарадње Вучића и председника Црне Горе Мила Ђукановића.
"Посебно у пословним варијантама. И ја сам сигуран да ће он или рећи да је лагао или ће донети доказе. Пошто знам да је немогуће да донесе доказе, као што знам да о томе никада о томе нисмо ни причали, јер ја нисам бизнисмен већ напредак нашег народа", навео је председник Србије.

"Мораће да призна Кривокапић да је говорио неистине", додао је Вучић.
Каже да то није једина неистина и да је много неистина о улози Србије у ЦГ изнео и Ђукановић.
"Ми на то не морамо да се осврћемо", додао је Вучић.


https://rs.sputniknews.com/vesti/20...c-da-prizna-da-je-lagao-ili-da-donese-dokaze/

Не да Вучић свог пајтоса Мила.

Победници на изборима трпе ударце са свих страна.

Nadam se da je ovo loša transkripcija i da predsednik ove države nije izgorio reči ja sam napredak naroda.
 
"Посебно у пословним варијантама. И ја сам сигуран да ће он или рећи да је лагао или ће донети доказе. Пошто знам да је немогуће да донесе доказе, као што знам да о томе никада о томе нисмо ни причали, јер ја нисам бизнисмен већ напредак нашег народа", навео је председник Србије.

:eek:
 
Бошко Обрадовић: Фотографија која даје одговор на Вучићево питање Здравку Кривокапићу
24. септембра 2020.Saopštenja
Vreme za čitanje: 2 minuta
Бесна реакција председника СНС на коментар мандатара за састав нове Владе Црне Горе проф. др Здравка Кривокапића да Мило Ђукановић и Александар Вучић имају одређене политичке и пословне комбинације најбољи је доказ томе да ту има нешто. А уобичајена дрско и безобразно реаговање шефа Информативне службе СНС Владанке Маловић на мој твит у коме сам се понудио да уместо Здравка Кривокапића одговорим на питање која је природа политичких и пословних односа између Вучића и Мила говори о томе да смо погодили у центар.

Наиме, фотографија на којој се у приватној режији седећи на једном канабету налазе Мило Ђукановић, Александар Вучић и контроверзни бизнисмен и обавештајац Мухамед Дахлан (нимало случајно у средини) најбољи је одговор о криминалној позадини која стоји иза „Београда на води“. Нема сумње да је Мило Ђукановић упознао Александра Вучића са Мухамедом Дахланом. Дахлан је најпре добио црногорско држављанство, а потом и српско, а онда се појавио код нас као фамозни инвеститор „Београда на води“ и више га нико никада није видео. Правих арапских инвеститора наравно и нема иза овог скандалозног пројекта, сем као маске за нечије прљаве паре које се на тај начин перу. Већ ово је довољно да покаже присну природу политичких и пословних односа између Мила Ђукановића и Александра Вучића, тако да г. Здравко Кривокапић не треба да губи време и да одговора на ове провокације онога ко још увек не сме да изговори име Мила Ђукановића, а камоли коју реч критике на његов рачун, иако је Милов ДПС отишао са власти. Право питање гласи: зашто се Вучић толико плаши Мила Ђукановића и шта овај све зна о њему?
tvit-2020-09-24-849x1024.jpg


Није нимало случајно што режимски медији у Србији под директном контролом Владанке Маловић и Александра Вучића сваки дан нападају нову власт у Црној Гори и посебно Митрополита Амфилохија, очајнички покушавајући да спасу Мила Ђукановића и да спрече изношење истине из тајних архива црногорске службе безбедности о свему ономе што је позадина политичког и пословног пријатељства између Мила Ђукановића и Александра Вучића. Оно што још више плаши СНС јесте да се црногорски сценарио не прелије у Србију и да следећи диктатор који мора да падне буде Милов политички брат близанац и пословни ортак Александар Вучић.
Бошко Обрадовић
Председник Двери

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:eek::eek::eek:

Cek ovo nije fotomontaza, jado bedni i slicno. Ovo Vucicevic uredjuje tviter naloga sns klana.:hahaha:
 

Back
Top