Вучић је трагикомичан

Mackich

Domaćin
Poruka
3.014
Ауторска тема:

После овога што су му направили Американци у Вашингтону требао би мало да се замисли шта ради и да ли је све вредно самог сликања. Наравно да ће Арапи, ЕУ, Руси и Кинези да те осуде и прозивају када потпишеш нешто што је усмерено против њих а то је Вучић урадио у Вашингтону. Са друге његов третман од стране запада од Париза до сада Вашингтона је катастрофа. Не знам да ли се сећате пре 2 године и обележавања краја Првог светског рата и како су га Французи посадили и понизили.

Нека мало размисли кога бира на места и шта ради.
 
Ma nije.
EhGUbuLXYAEm7oJ
 
Nije ni imao neke opcije, samo cekam da mu postave pitanje sto niko od njih ne nosi masku
Што је пристао на свињарију? Зар небројено пута није поновио како је спреман дати живот за Србију. Ово што је ураио ми личи на виц о ђеди црногорцу, њемцима, стрељању и је*бању. Кад је јуначина ђедо рекао унуку да су њега њемци стрељали.
 
Што је пристао на свињарију? Зар небројено пута није поновио како је спреман дати живот за Србију. Ово што је ураио ми личи на виц о ђеди црногорцу, њемцима, стрељању и је*бању. Кад је јуначина ђедо рекао унуку да су њега њемци стрељали.
To sto prica je ili da bi pridobio ljude na svoju stranu ili da se pravi kao da je sve mirno, nemoj ozbiljno da shvatas to sto prica
Sta god da suu ponudili, ne moze da odbije
 
Поводом столице....реално и Трампара је испао сељачина чим на тај начин дочекује госте...овај наш бар да је наместио киту пре седања или извуко пар шлајмара током разговора ..... да се бар завалио у ту столицу...
 
ДОС је најгори.
Вучићу-Веберу.
Носи тупе и личи на дупе.
Овакве теме су исто "тргикомичне".

Kaže čovek na temi o najnovijem Vučićevom nastupu, za koji ga portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije ovako ismeva...

marija.JPG


Priča o DOS-u.

:lol: :hahaha:
 

Back
Top