Вучић je тигар од папира - Да ли се Вучићу дрма столица?

A pazi lepo mu kaze aj napisi kaznu a ovaj i dalje mlati ... hahaha
Policija puna djukeletina.
Krunski dokaz da je Djilas los , Srbijo vidi sta radi Djilas sa policajcima sa Mlave ... hocete taj da vam vodi Srbiju.

Ne, nego mu je rekao da odhebe i da će da mu upropasti karijeru.

Pretio je Đido mnogima i svašta je radio dok je bio na vlasti, nego sad to treba da se zaboravi jer je bilo odavno.
 
Ne, nego mu je rekao da odhebe i da će da mu upropasti karijeru.

Pretio je Đido mnogima i svašta je radio dok je bio na vlasti, nego sad to treba da se zaboravi jer je bilo odavno.
Jel si i ti bio zrtva druga Djide kako ga zoves ?
Odlicno radis za SNS nema sta , secam se da je taj snimak pustao pink po nalogu Vucica.
Pazi policajac koji provocira i jasno se provali na snimku da ispadne zrtva ... hahaha dajte nismo od juce.
Sta je posle policajac mogao od svog zivota nego da se uclani u srs ili pre toga.
 
Poslednja izmena:
Jel si i ti bio zrtva druga Djide kako ga zoves ?
Odlicno radis za SNS nema sta , secam se da je taj snimak pustao pink po nalogu Vucica.
Pazi policajac koji provocira i jasno se provali na snimku da ispadne zrtva ... hahaha dajte nismo od juce.
Sta je posle policajac mogao od svog zivota nego da se uclani u srs ili pre toga.

Svi smo mi njihove žrtve, samo što tebi lepo zvuče njegove socijaldemokratske ideje, blagonaklon stav prema migrantima, cveće i proleće...

Što se tiče snimka, Đilasov komentar koji sam lično čuo je bio: ''Eto, našli mi neki snimak od pre deset godina''.
 
Jel si i ti bio zrtva druga Djide kako ga zoves ?
Odlicno radis za SNS nema sta , secam se da je taj snimak pustao pink po nalogu Vucica.
Pazi policajac koji provocira i jasno se provali na snimku da ispadne zrtva ... hahaha dajte nismo od juce.
Sta je posle policajac mogao od svog zivota nego da se uclani u srs ili pre toga.
sećam se i Slavka Ćuruvije, pretio mu neki ministar u miloševićevoj vladi...koji je dobio stan od države, dok su padale bombe po Srbiji...Srbija u ratnom stanju, agresija na nju...a lopingeri dele sebi stanove
 
A @ tema:

Da, drma mu se zesce pozicia, samo moramo da mu pomognemo da se prevali, nece sam. A mogu da mu pomognu i neki stranci, ali to nece biti dobro za nas.

Znaci najbolje da mu, kad se vec naklatio pa balansira da ne padne, MI ODAVDE pripomognemo da padne i da se dooooobro ugruva kad ljosne. I sto pre to uradimo to bolje, zaduzuje se besomucno, upropastice nas ako nesto ne uradimo cim prije.
 

Back
Top