Вучић јавно напао десничаре због позива војске да заштити Србију од миграната!

nesko101

Elita
Poruka
18.168
Ауторска тема!
На Пинку Вучић јавно оптужује све који другачије мисле од њега када су у питању мигранти.Још је то назвао позивом на пуч!
Хвала Богу што овако слуђена Србија са Вучићем нија на месту где је сада Грчка.Јер у том случају да јесте нас би мигранти буквално прегазили а Срби би прошли као 1388 год. у пограничном делу од Турских ухода и предходница.
Те године и дане пред Косовски бој је најбоље знао Страхинић Бан из малене Бањске.
Браћо Срби верујте ми јер нешто са нама озбиљно није у реду.
 
Migranti bi mogli progutati male zemlje za nekih par generacija to samo budale ne vide.. Ja ne mislim da se ovde radi o ljudima koji to ne vide već o ljudima koji će za dobiti neku ličnu nadoknadu .. Vučić je budala koja se ulizuje evropskim vodama radi nekog ličnog interesa a istim tim vođama a i narodu u EU se kosa na glavi diže kad im pomenute te ljude.. Očito će se ići na zone koje će se napraviti za prihvat i brigu van EU..
 
Ako misliš na Boška on je pozvao na puč u vojsci i poiliciji protiv AV-a migranti su tu samo povod predsednik je uzrok kontaš
Да ли је могуће да верујеш Вучић шта прича?
Да би нормалан човек поверовао тој његовој причи морао би прво бити дрогиран са дуплом дозом.
 
Migranti bi mogli progutati male zemlje za nekih par generacija to samo budale ne vide.. Ja ne mislim da se ovde radi o ljudima koji to ne vide već o ljudima koji će za dobiti neku ličnu nadoknadu .. Vučić je budala koja se ulizuje evropskim vodama radi nekog ličnog interesa a istim tim vođama a i narodu u EU se kosa na glavi diže kad im pomenute te ljude.. Očito će se ići na zone koje će se napraviti za prihvat i brigu van EU..
Budala, zamerio se narodu k’o Sloba i Djindjic, a znamo kako je to zavrsilo.
 
Да ли је могуће да верујеш Вучић шта прича?
Да би нормалан човек поверовао тој његовој причи морао би прво бити дрогиран са дуплом дозом.

Нико и не верује, али....треба запослити ћерку у обданишту, као кафе куварицу! Мало ли је то!
Ако пристанеш ти, пристаће други! А мигранти....па....шта да се ради!

Migranti bi mogli progutati male zemlje za nekih par generacija to samo budale ne vide.. Ja ne mislim da se ovde radi o ljudima koji to ne vide već o ljudima koji će za dobiti neku ličnu nadoknadu .. Vučić je budala koja se ulizuje evropskim vodama radi nekog ličnog interesa a istim tim vođama a i narodu u EU se kosa na glavi diže kad im pomenute te ljude.. Očito će se ići na zone koje će se napraviti za prihvat i brigu van EU..

Чекај само да почну ЕКО МИГРАНТИ!!!!



 
Migranti bi mogli progutati male zemlje za nekih par generacija to samo budale ne vide.. Ja ne mislim da se ovde radi o ljudima koji to ne vide već o ljudima koji će za dobiti neku ličnu nadoknadu .. Vučić je budala koja se ulizuje evropskim vodama radi nekog ličnog interesa a istim tim vođama a i narodu u EU se kosa na glavi diže kad im pomenute te ljude.. Očito će se ići na zone koje će se napraviti za prihvat i brigu van EU..
E to je srž problema..Većina se danas prodaje lako kao droljice..Nema ništa od pobune vojske,policije,kao svaki dobar šef mafije raspodelio je svoje bandite na sve što bi moglo da ga ugrozi..musliu sutra da naredi streljanje celog sela,naselja,psi bi ga poslušali bez pogovora.
 
E to je srž problema..Većina se danas prodaje lako kao droljice..Nema ništa od pobune vojske,policije,kao svaki dobar šef mafije raspodelio je svoje bandite na sve što bi moglo da ga ugrozi..musliu sutra da naredi streljanje celog sela,naselja,psi bi ga poslušali bez pogovora.

Свашта је могуће....

 
Mi smo zeleni što se toga tice.. Nista nismo naučili kroz istoriju Albanci i Kosovo bi trebala da bude dobra lekcija ... Svi oni imaju slična razmišljanja i u jednom trenutku će tražiti svoj deo..
Ако стално бежимо од рата све ће нам се обити о главу.Једноставно судбина Срба је да дуго не могу
живети у миру зато се морамо добро наоружати али нападачким оружјем не само одбрамбеним.
Да смо имали нападачко оружје ни једна комшијска земља не би смела да пружи уточиште НАТО-у.
 
Ако стално бежимо од рата све ће нам се обити о главу.Једноставно судбина Срба је да дуго не могу
живети у миру зато се морамо добро наоружати али нападачким оружјем не само одбрамбеним.
Да смо имали нападачко оружје ни једна комшијска земља не би смела да пружи уточиште НАТО-у.
Samo stvari raditi na vreme.. Sa rogatim se ne valja bosti.. Treba biti pametan i mudar.. čuvati svoje interese..
 
Migranti bi mogli progutati male zemlje za nekih par generacija to samo budale ne vide.. Ja ne mislim da se ovde radi o ljudima koji to ne vide već o ljudima koji će za dobiti neku ličnu nadoknadu .. Vučić je budala koja se ulizuje evropskim vodama radi nekog ličnog interesa a istim tim vođama a i narodu u EU se kosa na glavi diže kad im pomenute te ljude.. Očito će se ići na zone koje će se napraviti za prihvat i brigu van EU..
veoma lako može doći poziv iz haškog tribunala...a vučić nije budala, već šizofreničar...koga su lansirale ,,službe"
 
Да ли је могуће да верујеш Вучић шта прича?
Да би нормалан човек поверовао тој његовој причи морао би прво бити дрогиран са дуплом дозом.
ne treba tu droge...mora imati neku sitnu korist ili biti retardiran...nema treće
 
veoma lako može doći poziv iz haškog tribunala...a vučić nije budala, već šizofreničar...koga su lansirale ,,službe"
I ta opcija postoji a to je naš problem a ne njihov... Ja da se pitam samo čist čovek bi, smeo da se bavi politikom sa iskustvom iz realnog sektora od +20g.. Ali nisam u većini :)
 
I ta opcija postoji a to je naš problem a ne njihov... Ja da se pitam samo čist čovek bi, smeo da se bavi politikom sa iskustvom iz realnog sektora od +20g.. Ali nisam u većini :)
gledaj ovako...KAKAV NAS LIK VODI...bio je skandal oko vučićeve izjave, da je odslužio vojni rok...danima se pisalo u štampi, čak je i bila tema na krstarici...vučić se slikao sa nekim muslimanom, koji živi u Prištini...navodno drug iz vojske...zbog čega mu je potrebna ta laž?...dovoljno je bilo reći, koja si klasa i broj vojne pošte...ja sam rođen 1969, a vučić 1970...dobiješ poziv za regrutaciju i onda si išao na proveru psihofizičkih sposobnosti....postojali su i oni, koji su bili ograničeno sposobni, a služili su vojni rok...ALEKSANDAR VUČIĆ, NIJE BIO NI ČAK OGRANIČENO SPOSOBAN...VEĆ JEDNOSTAVNO...NESPOSOBAN ZA VOJSKU...bilo bi zanimljivo videti njegovu dijagnozu, zbog koje je otkačen...u to vreme je bila takva sramota u društvu, ako nisi odslužio vojni rok...????
 
I ta opcija postoji a to je naš problem a ne njihov... Ja da se pitam samo čist čovek bi, smeo da se bavi politikom sa iskustvom iz realnog sektora od +20g.. Ali nisam u većini :)
Вучић учи да млади краду а
да их никада не ухвате.
 
I ta opcija postoji a to je naš problem a ne njihov... Ja da se pitam samo čist čovek bi, smeo da se bavi politikom sa iskustvom iz realnog sektora od +20g.. Ali nisam u većini :)
zamisli tu zajebanciju sa narodom...kada je vojislav šešelj obećavao da će vekna hleba koštati 3 dinara...i ljudi mu verovali...ekonomski genije vojislav šešelj, koji nikada nije zaradio ni jednu banku u realnom životu
 
Вучић ево сада овог тренутка док пишем јавно на ПИНК тврди како је ово позив на пуч па ме не би изненадило да у једном тренутку прогласи ванредно стање ако му се прохте.
 

Back
Top