Vučić: Ja sam za razgraničenje na Kosovu, to je apsolutno najzdravije za Srbiju

Verovatno ti i Troler ...

Ne pratis medije a sve znas sta se desava ... aka Baba sera.

Pratim ih ovde i donosim sud... a ti si stvarno zamlata, jer od tebe nema se ništa pametno pročitati

Kad ti se ne dopada tuđi stav odmah kreneš da etiketiraš, da pokušavaš da provociraš, pa se trudiš da nisko udaraš.

Tvoj je izbor kakva ćeš osoba biti - ali si ovde za izbegavanje
 
  • Podržavam
Reactions: BG5
1558799829705-png.563489
 
Колико човек треба да мрзи Србију да би унутар исте прижељкивао милион балија који је мрзе? То је некако најшокантнији податак у вези Косова.
Mogla bi se povuci paralela izmedju Vucica po pitanju Kosova i Trampa po pitanju SAD.Naime, prosecan beli glasac kada na FB vidi fotke pozera Izbosne ,shvati kakav to white trash iz Cekrcica puni SAD i da se milionima takvih mora stati na put.Spasiti SAD glasovanjem za Trumpa
 
Kod njega mi je simptomatično to što se bavi budalaštinama kao što su trošimo na izbeglice a narod skapava. Pre su na meti bili Romi.

Ne skapava narod zbog azilanata već zato što pseudoelita i čitava kasta srednje pozicioniranih parazita otima bez zadrške, čak stotinama puta više no što objektivno doprinosi.
 
Moja neslaganja sa Tvojom huntom su oko kadrovskih rešenja.

Naime ja sam protiv lAžoVa

Danas se svaki @krinka5 može lažno predstavljati kulturnim čovekom koji prezire lAžoVa, ali već u sledećoj rečenici on podržava Putina Medalju.

Time je raskrinkan, ogoljen, i razgolićen kao @marsijaner-ova mama

Tan2019-1-17_16316750_0.jpg
auuu
al voli moj , da ga u ustima drzi , sisa i uziva
e nece vise moci , ustvari TITO , REFLEKTUJES ONAJ RUSKIquurac , sto ga vise ne dobijas
 
Moja neslaganja sa Tvojom huntom su oko kadrovskih rešenja.

Naime ja sam protiv lAžoVa

Danas se svaki @krinka5 može lažno predstavljati kulturnim čovekom koji prezire lAžoVa, ali već u sledećoj rečenici on podržava Putina Medalju.

Time je raskrinkan, ogoljen, i razgolićen kao @marsijaner-ova mama

Svakako da se krinka5 kao jedan kulturan čovek gnuša autoritarnih režima poput navedenih a posebno mu ide na živce lagorijana našeg predsednika. S druge strane isti krinka5 radosno kliče medalji koju je naš predsednik primio od uvaženog predsednika Rusije jer to nalaže razlog višeg državnog interesa. Prema tome kako krinka5 kaže razlog njegove podrške jeste reson deta a ne priroda datih režima što je on (krinka5) već nekliko puta objašnjavao i zato nema potrebe za nekakvim raskrinkavanjem iliti ogoljavanjem jer isti to nikada nije krio, on je od početka go kao od majke rođen.
 
Cela priča o Kosmetu je dobra i srpskom i kosmetskom režimu da skrene pažnju sa činjenice da su to dve najjadnije zemlje EU-sfere.

Kosmet i Metohija i Srbija će se medjusobno priznati da zavlada Mir, a onda mora doci do ekonomske obnove.

Stavka 2 je sa sadašnjim režimom nemoguća, stoga ovoliko lupetanje o toj završenoj temi.
 
Cela priča o Kosmetu je dobra i srpskom i kosmetskom režimu da skrene pažnju sa činjenice da su to dve najjadnije zemlje EU-sfere.

Kosmet i Metohija i Srbija će se medjusobno priznati da zavlada Mir, a onda mora doci do ekonomske obnove.

Stavka 2 je sa sadašnjim režimom nemoguća, stoga ovoliko lupetanje o toj završenoj temi.

Potpuno tacno, sto je vise laprdanja oko/o Kosova-u kono politicara sa obe strane je sve deblji, a narodu srednji prst.
 
Potpuno tacno, sto je vise laprdanja oko/o Kosova-u kono politicara sa obe strane je sve deblji, a narodu srednji prst.
Ne sumnjam da bi Prištinske i Beogradske vlasti najviše volele mali, iskontrolisani sukob.

Naime sirotinja se naelektriše protiv Onih Drugih, oni su nesmenjivi, opozicija je izdaja...

Rat je dobar za biznis, ako nije preteran.

Situacija u Srbiji je zrela, vidiš kako su hteli da linčuju onog nesretnika iz Borče samo jer je Albanac (njegova narodnost je za njih provokacija), a Kačanik, Drenica i slične zabiti na KiM ne manjkaju budala žednih srpskih glava.
 

Back
Top