Vučić i depresija naroda

Koji mi... Milo je završio karijeru iako se još koprca...
A da su DF pustili u Vladu sjebali bi DPS za pola godine..
Ali su nas zajebali Dritan i Zdravko pjani Krivokapić sa ekspertima... nego nije tema.
tek kad crna gora pljune na ameriku i izadje iz NATO, verovacu da je Djukanovic gotov.
Sve do tada smatracu da je sve ovo sto se dogadja u crnoj gori samo strategija pentagona da formalno ili neformalno odrzi svog guvernera na vlasti.
 
Čekaj stvarno... jel neko vjerovao da će Vučić da izgubi izbore?
anyway...
Ušao sam sinoć na srpski reddit i vidio masovnu depresiju ljudi zbog pobjede Vučića... razočarani breditori, hoće da sele iz države, neki kažu da su ih prodali djedovi i babe, roditelji i zajedno sa ostalima pljuju po svojim rodjenim babama i dedama...
Pa samo da pitam je li taj narod normalan?
Zašto misle da je njihova mala učaurena zajednica, bio to reddit, tviter, forum krstarica , relevantan za bilo šta?
Stvarno ne kapiram...
Ti ljudi sa drustvenih mreža su onda gluplji nego što sam mislio...
Pa i kod nas u Crnoj Gori je bila priča 30 godina da niko ne glasa Mila i DPS pa je na kraju izgubio tek kad je udario na crkvu... nego to sad nije tema...
Ali ako neko misli da će Zoran Kesić i ostali "komičari" nešto drastično promijeniti u velikoj je zabludi...
Eto, ovo je moje mišljenje od 5 centi... ne zamjerite mi

Pogledajte prilog 1130994
Kuknjava drugosrbijanaca.
Celim svojim bićem zele da budu deo zapada,ali ih isti taj zapada ne želi kao slobodne ljude.
 
Људи су под присилом гласали за Вучића.
Наравно да су гласали за њега када им 10 година испира мозак Пинком, Хепи телевизијом и РТС-ом и разним новинама.
ma nemoj? a kako smo mi ameri provalili fejk njuz da samo lazu?

sta ti onda zapravo kazes: da samo nastavi ispiranje, i vlada dozivotno?

ne, radi se o korupciji, a ne toliko o ispiracini; ispiracina postoji, ali je primarna korupcija

da se ne lazemo, izbori se kradu, kriva je korupcija, a medijsko ispiranje mozgova je sporedno.

gde je opozicija da obelodani to prisilno glasanje, gde si ti bio? zagovarao si izbore, a znas da se glasa pod prisilom? pa kakav si ti onda covek?

p.s. ja bojkotujem izbore odavno, i ovde zena glsala za trampa, a ja sam bojkotovao... u srbiji od paroskog ne izlazim [znaci prvi i jedini izbori koje priznajem,jer smo tada morali da naucimo], ili sam mozda samo 1x posle izasao - znaci, sve sam izbojkotovao, a sta vi radite, hvalite izbore, a znate da se krade i na silu, ucenjeni ljudi glasaju? za mene ludilo, bezumlje
 
Poslednja izmena:

Ovo koliko god na prvu bilo odbojno i odvratno isto tako je i činjenično. I ne samo Obrenovac, Surčin i slično, viđao sam davno svinje i kokoške i na Ceraku, da ne pričam tamo Sremčica i slično. Koliko god se ti ljudi ljutili i kako god ovo zvučalo bahato, užasno, ne možeš uopšte u istu ravan staviti Dorćolca i tipa iz Obrenovca, deseti mentalitet ljudi.
 
ma nemoj? a kako smo mi ameri provalili fejk njuz da samo lazu?

sta ti onda zapravo kazes: da samo nastavi ispiranje, i vlada dozivotno?

ne, radi se o korupciji, a ne toliko o ispiracini; ispiracina postoji, ali je primarna korupcija

da se ne lazemo, izbori se kradu, kriva je korupcija, a medijsko ispiranje mozgova je sporedno.

gde je opozicija da obelodani to prisilno glasanje, gde si ti bio? zagovarao si izbore, a znas da se glasa pod prisilom? pa kakav si ti onda covek?

p.s. ja bojkotujem izbore odavno, i ovde zena glsala za trampa, a ja sam bojkotovao... u srbiji od paroskog ne izlazim [znaci prvi i jedini izbori koje priznajem,jer smo tada morali da naucimo], ili sam mozda samo 1x posle izasao - znaci, sve sam izbojkotovao, a sta vi radite, hvalite izbore, a znate da se krade i na silu, ucenjeni ljudi glasaju? za mene ludilo, bezumlje

I ja mislim da je krajnje vreme da Vi Amerikanci, postanete konačno Amerikanci!!!
 
pitaj Franak kake su cene u CH.
Samo dvosoban stan u Cirih da iznajmis kosta preko 2000 evra, a popni se u voz za Lucern pa da vidis dal je 2,5 evra ko do Novi Sad, vecera u obican restoran za dvoje 120 evra, a u BGD 30 evra, ................necemo dalje.
To i kazem ,cene ko u Svajcarsku ,ne pricam za stanove i restorane .
Hrana ,odelo je preskupo i batali da pravdas sns sektu!

Gotovo sve poskupelo – juneće i svinjsko meso, domaći sir i jaja, krompir, orasi, banane​


https://www.danas.rs/vesti/ekonomij...-meso-domaci-sir-i-jaja-krompir-orasi-banane/
O tome i pricam ovom sns sektasu.
 

Gotovo sve poskupelo – juneće i svinjsko meso, domaći sir i jaja, krompir, orasi, banane​


https://www.danas.rs/vesti/ekonomij...-meso-domaci-sir-i-jaja-krompir-orasi-banane/
SLEDI GLAD, smo sto mnogi ne veruju, misle da ce se desiti nekima tamo daleko... mozda i hoce, ali opet moramo da budemo svesni sta sledi

America's Largest Farm Cooperative Warns Sanctions May Spark Fertilizer Shortages

Europe To Cap Potash Imports As Planting Season Begins

teaser image
"Is Europe feeling ok? Does it really want a food crisis?"
 
поскупео је и новац.

цене некретнина опет иду горе.

време је да динар падне на 300-400 за 1е

Динар држе таман ван домета куповине , а на минимуму продаје да би што мање робе било купљено за транскацију размене евра у динаре.

Трговкињама/цима у Србији се не исплати

да поставе курс 300 - 400 РСД за евро

па тиме дају више динара

па да девизни пензонерке/ри и оне/и са штеком у страној валути

купе том монетарном еквилибристиком више робе.

Циљ монетарнога система је са што више евара платити робу .

РСД је искориштен као средство обезбређивања надница као што су у европи радили

у Шпанији Италији Грчкој деценијама .

Динар се прктично стално неформално девалвира преко раста цена
 
поскупео је и новац.

цене некретнина опет иду горе.

време је да динар падне на 300-400 за 1е

Цена некретнина иде горе због општега дизања панике да је 'сада моменат' за 'инвестиције'

Исто су радили држава и гражевинско нотарско мафијашице/ши 2 000 те у Грчкој и 2005те у Шпанији

Британци су куповали као луди за 2000 фунти квадрат.

Сада та имовина кошта 500 фунти квадрат.

Межутим порез на некретнине је остао на повећаном нивоу.

Ваћан ефекат пораста цена некретнина је пораст пореза на некретнине. Држава веж сада наплаћује било којој и ком власници власнику

некретнине на име пореза на некретнине једну месечну најамнину .
 

Back
Top