Vučić: Električna "fijat panda" će se proizvoditi u Kragujevcu

јесте ли спремни за ново електрично доба ?

  • купила/о сам хибрид

    glasova: 0 0,0%
  • купила/о сам 100% електрични ауто

    glasova: 0 0,0%
  • једном смо возили Југо сада жемо возити Струјо

    glasova: 4 40,0%
  • ма без дрва и паре нема ништа

    glasova: 7 70,0%

  • Ukupno glasova
    10
kupujmo domaće lol
Fiat-Panda.jpg
ruzna, ja sam odabrao hrv hondu, najjeftinija mi je od awd, video sam da ima za $25500, i odlucio
gledao sam tojote i subarue, ali sve je po $30.000 ili blizu, a ja sam stipsa, ne dam bre!
koliko bi kostalo ovo FIAT govance>? $20k?
 
Poslednja izmena:
ruzna, ja sam odabrao hrv hondu, najjeftinija mi je od awd, video sam da ima za $25500, i odlucio
gledao sam tojote i subarue, ali sve je po $30.000 ili blizu, a ja sam stipsa, ne dam bre!
koliko bi kostalo ovo FIAT govance>? $20k?
Očekuje se da će biti oko 12 000 evra,inače taj crveni Panda je sadašnji postojeći model ovaj električni što će se praviti u Kragujevcu od 2024.je još smešniji evo kako će izgledati:
Screen-Shot-2020-12-26-at-13.03.34-725x415.png
 
Očekuje se da će biti oko 12 000 evra,inače taj crveni Panda je sadašnji postojeći model ovaj električni što će se praviti u Kragujevcu od 2024.je još smešniji evo kako će izgledati:
Screen-Shot-2020-12-26-at-13.03.34-725x415.png
Pa ne ocukujes valjda da za te pare izgleda kao Tesla :whistling:
Izgled je tu manje bitan , bas me interesuje koliko ce Srbski domacin manje placati struju za taj avto od goriva za slicne performanse a benzinski / dizel.

Dobar je meni i trenutni benzinski, a dok budu u Srbiji zacarovali ''električari'' ja više neću biti u voznom stanju.
Nedaj se dlugomire ...

Hiljadu puta sam ti rekao da su litijumske baterije a ne alkalne :evil:
 
Reklama je čudo...
Baš me zanima po Bosnama i Crnim Gorama kako će uzbrdo?

z110044.jpg



Koliko god izgledalo smešno sve na paru ne pati od elektromagnetnog polja i ... blokiranja...
Brateee nije to za Republiku Srpsku auto.
I neke Stare Planine,Zlatare,Kopaonike..
To je auto za po Vojvodini i nekim gradovima.Zna se šta se koristi...ovako.
Autonet.hr_lada-niva-monster2.jpg
 

Back
Top